Kapat

Eskilerden tanıdığınız biriyle karşılaştınız mı hiç? Ne hissettiniz?

Eskiden gördüğümde bile heyecanlandığım, gerçekten hoşlandığım biri 4-5 sene sonra mesaj atmış twitter dan, şaşırdım ve eskiler geldi aklıma. Hey gidi zaman dedim, üzerimizden geçmişsin. Bakıp daldığım zamanlar vardı, şimdi tillahı gelse öyle hissedemem herhalde.

Neyse, sizinde böyle masum yıllarınızdan hatırladığınız kişilerle karşılaşma anlarınız var mı? Ne hissetmiştiniz?

Güncellemeler:
birisi sahte hesaplarıyla beraber soruma çok güzel eksi yağdırıyor. Ama biliyorum kim olduğunu merak etme, hepsinin hesabı bende.

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• evet eski kız arkadaşım tam 3 yıl sonra beni aradı twiter hesabımı da bulmuş eklemiş

numaran hep aklımdaydı ama cesaret edemedim dedi

eeee güven vermişiz demekki

0|0
    0|0
  • Ilkokulda hoslandigim bir kız vardi 5. Sinifta tasinmislardi. Şimdi bende o sehirdeyim aradan 7 yil gecti ve karsilastik çok daha guzellesmis cok sasirdim ama karşıma çıkınca :)

0|0
    0|0
  • 6.7 ay önce eski sevgilimle karşılaşmıştım duygularım çok yoğunlaşmıştı konuştukta sonra lafı uzatmadan neyse gitmem lazım dedim duygularım el vermiyordu.

0|0
    0|0
  • sevmediğim biriyse görmezden gelirim ... sevdiğim biriyse merhaba derim yemek ısmarlarım . çay ısmarlarım . oturur muhabbet ederiz . aşık olduğum bir kızsa eğer allah ramet eylesin iyi insandı der geçerim ...

0|0
    0|0
  • Yolda , markette vs mutlaka karşılaşma oluyor ama insanın içinden selam bile veresi gelmiyor ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Eskidendi çook eskiden diye başlayarabilirim mesela...

Masum yıllarımızdan kalan yine yürek çarpıntısı olmuştu aslında... Üstümüzden zaman da geçse hala kabuk tutmuş bir yaranın anısı hatırına belki de sızlayıvermişti kalbim...

Sadece çocuktuk ve zaman bizden ne götürür bilmeden sevmiştik belki de...

Şimdi gelse sadece gülümserim belki o masumiyet hatırına ben de...

Güncellemeye öldüm:)

0|0
    0|0
  • hoslanma olarak bırıyle karsılastım yıllar sonra yıne yakıyor ortalıgı namıssız dedim geçtim :D

arkadas olarak liseden bir tanıdıgımı gordum gecen gratiste o zamanda bıseye benzemıodu hala aynı maymun dedim geçtim :D:D

1|0
    1|2
  • çok sevdiğim bir ilkokul arkadaşımla karşılaşmıştım.

kopmuştuk eskiden telefon da yoktu

saatlerce sohbet ettik o gün..

hala görüşüyoruz

1|0
    1|1
  • Soruda hiç cevap yok henüz ama tek yıldız sanada benim gibi takmışlar.

Benimde başıma gelmişti. ama böyle güzel karşılamamıştım.

1|0
    1|1
  • Bir adam vardı ölüp bitiyordum aşıktım falan neyse biz beraber olamayız demişti bana :) 3 4 sene sonra başka bir şehirde bir mekanda geldi yan masama oturdu tesadüfen.o gün oturduk biraz sohbet ettikte hiçte hoşlanılacak aşık olunacak bir tip değilmiş onu fark ettim bir de hiç bir şey hissedemedim sadece şaşkınlık :) şimdi de o benimle sürekli görüşmek istiyor..kader mi hayat mı bilemiyorum enteresan...

0|0
    0|0
  • 5 yıldır aşık olduğum çocuk mesaj atmış geçen gün şaşırdım..

0|0
    0|0
  • oldu ama bir etkileşim olmadı bende :)

0|0
    0|0
  • Çok karşılaştım her karşılaşmada o masum aşk gelir aklıma heyecan basar hala :)

0|0
    0|0
  • Ortaokuldayken hoslandıgım cocugu 7 sene sonra görmüstüm ama bir sey hıssetmedım cünkü ben onun 14 yasındaki halini seviyordum veya ben 14 yasındayken onu seviyordum.

İkisinden biri olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...