Türkiyede futbolcu olmak :'(?

Anlamıyorum bu Kulüblerdeki futbol hocalarını! Bank asya 1.lige çıktım arkadaşlar, teknik direktöörlerin Herbiri neredeyse dedem yaşına gelmişler hala gelmişler kendilerini ronaldo sanıyorlar! Sincap şuraya git... Böyle yapmamalısın sincap... Daha çok yenisin sincap! Ne bu ya çok merak ediyorum onlar nasıl oynuyorlardı. Haksızmıyım arkadaşlar bu bank asya1. Ligdeki adamların herbiri kendini MORİNYO sanıyo :/ gelmişler bana diyorlar altyapın eksik ;/ ulan 3 senedir altyapıdaydım daha napıym! Sen benim attığım gole baksana ;-) haksızmıyım arkadaşlar dünyanın başka bir yerinde adam 18 yaşında şampiyonlar liginde top koşturuyor biz daha yeni bank asya ya çıktık. Türkiyede futbolun önü kesilmiyor mu sizcede:-?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• turkiyede büyük her zaman haklıdır ve üstündür :D şu an dünyanın en iyi teknik üniversitesi MIT bir zamanlar kapanmak üzereymiş. 30 yaşında sağlam mühendis, prof falan olmayan bir rektör atamışlar ayağa kaldırmış. yani yaş ilerleyince daha iyi olmuyorsun, turkiyede öyle bir algı var ve sürüngenler çıtalara liderlik yapmaya çalışıyor. çıtalar sürüngen hızında gitmek durumunda kalıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nerden belli Türkiye'den futbolcu yetişmediği işte,çok nüfuslu ülkemizde milyonlarca yetenek varken Avrupa'da kaç tane futbolcumuz top koşturuyor.Milli takımımız nerelerde..

0|1
    0|0
  • İyi de sende kendini süper bir oyuncu sanma şimdi 3 yıl altyapıda oynamak büyük bir futbolcu olacağın anlamına gelmiyor profesyonel sporcular 10 yıl oynuyor en az

0|0
    0|0
    • İyi oynuyorum ama! İnşallah da spor totoya çıkacağım! Ben 14 yaşımda altyapıya girdim ne yapabilirim yani:-?

• Şimdi biz İngiltere gerçi İngiltere değil de İtalya ya da Hollanda ya da ne bileyim altyapıya önem veren ülkelerden birinde yaşamıyoruz ve bu ülkede futbolcu olmak acayip zor çok üst bir yeteneğin olmalı

• :))) ilgilerin için çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 5

• Gencler yetenekli fakata geliş gidemiyoruz.Bknz. Muhammed Demirci

0|1
    0|0
  • burası türkiye be sincap olur öyle arada napalım

0|1
    0|0
  • bank asya 1 lig güzel ve sert :)

0|1
    0|0
    • Sert olduğuna katılıyorum herkeste spor totoya yükselebilmenin hırsı var :)))

• ee hayal kurmak insanları güçlendiriyor hangisi iyi oynuyorsa o çıksın mesela örnek borussia mönchengladbach

• hangi takımmış bu böyle :)

0|0
    0|0

• zor tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...