Ne hissedersinizz ?

sizi çok seven sevgilinizden ayrıldınız. size çok değer veriyordu bunun rahatlıgı ile rahat davranıyordunuz canınız isteyince gideri, canınız isteyince dönerdiniz.

kız da güzell, siz de boş değilsiniz ona karşı.

ama artık döndüğünüzde o size cevap dahi vermiyor, affetmiyorsa ne düşünürsünüz? pişman olur musunuz? üzülür müsünüz?

amaan çoktaa fifi gibi sallama cevaplar vermeyn doğru söyleyn

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu kadar git gelli ilişki yaşayamam.. giderse gider bir daha dönemez... Gidersem de geri dönmem... Bu ne ya.. bumerang mı ?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Beni seveni incitecek lükste değilim.Bu tarz bir şey yapamam herhalde.

Peace ^^ sister.

1|0
    0|0
    • yapar mısınız demiyorum, diyelim ki yaptınızzz

• dönerse kabul edeceksin.iki söz edicek çelicek kalbini yine.farketmez sevgin geçene kadar acı çekeceksin biraz.umarım mutlu olursun.

bol şans.ışıkla kal.

• döndü zatenn ve kabul etmedim o yüzden sordum soruyu :)

iradem güçlüdür benim etmicem dersem etmem, teşekkür ederim

• Sevdiceği kırgınken üzgünken; boşveren, gülen, umrunda olmayan erkek bizden değildir...

2|0
    0|0
  • egerki ben sucluysam ve sucsuzsa üzülürüm zaten öyle birinide asla üzmem o kadar kafasız degilim

1|0
    0|0
  • Pişman olmam ben geri dönmek istedim o kaçıyor ozaman ona yol verilim beni istemedigini düşünürüm

1|0
    0|0
    • her dönüşünde kabul etmesi mi gerekiyor

• Şimdi adam sana dönmeye çalışıyor sen ilgilenmiyorsun ozaman adam artık bitti der gider

Kızlar Ne Diyor 1

• bu zamana kadar istediğimi yaptım canım ne istyosa ona göre davrandm amaaaa şimdi şapa oturduk kardeşşşşşşşşşşşş '

1|0
    0|0
Yükleniyor...