Erkeğin hareketlerinden çıkarılacak sonuç

çok içten yazıyorum düzgün yanıtlar bekliyorum.benim için çok önemli bir konu.birini seviyorum.ama onun beni sevip sevmediğinden emin olamıyorum.bi gün diyorum seviyo diğer gün herkes gibi davranıyo.bigün bana aynayı çatlatacaksın diyo ertesi gün soyadımı unutuyo.aslında oda bir garip.başlarda soyadımı doğru söylüyodu telefonuna falan kaydederken hiç sormadn yazdı.sonra karıştırmaya başladı.başka bir kızla.bakarken yakalıyorum.uzaktan falan.ben bakınca çeviriyo sonra tekrar bakıyo.yada ben tam onu göreceğimde kafasını çeviriyo hemen.bazende uzun uzun bakıyo göz falan kırpıyo naber anlamında yad selam vermek için.bişey anlatırken herkese baktıgından daha az bakıyo bazen.ama sözlü bişey söylemedi net.kızdığında bana bakmamaya çalışıyo hiç bakmıyo kızarken.ama aynı ortamda birileriyle muhabbet ederken sırtını dönebiliyo.off.arkadaşlarım yardım edemiyo sizden yardım istiyorum.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimden örnek vereyim mesela senden inceden hoşlanıyorum benim öyle anlarım olurku içimde duygu his patlaması olur sana iltifatlar aşk sözleri söylerim o duygu patlaması geçer sen zaten elimdesin senden sıkılırım bana çirkin gelirsin başka kızlara bakarım sonra abazalık anım olur sana tekrar döner yavşarım ama sonra abazalık geçer dönüp yüzüne bakmam arkadaşlarımın yanında senden utanırım bakmamaya çalışırım senden tiksinir utanırım sonra tekrar dönerim yani vardır böyle insanlar umarım yardımcı olabilmişimdir. :)) işin ZOR :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• duygudurumu karışık, seviyorsan git konuş bence :P sevdiğine emin değil heralde.

0|0
    0|0
  • Duyguları bile hayat kadınlarının hayatı gibi boşver sallma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• büyük ihtimalle sevmiyor, sen hoşlandığın için her hareketinden anlam çıkarmaya çalışıyorsun. anlattığın kadarıyla bu durumda seni sevip, sevmediğini zor anlarsın, ya da hiç anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • heycandan unutmuş olamazmı soyadını ?

[ bir ihtimal ]

0|1
    0|0
    • sanmam da sanki bilerek çaktırmamaya çalışıyo gibi geldi bana çünkü sonradan öyle demeye başladı acaba millete çaktırmamaya çalışıyo olabilirmi diye düşünüyorum.tabi olaya objektif yaklaşamadığım içinde bu ihtimalli gözönünde bulunduruyorum.

• sağol çok yardımcı oldun

• rica ederim bacım :)

Yükleniyor...