Sevgilim kızlarla çok konuşuyor

Sevgilim kızlarla çok konuşuyor ve iltifat ediyor onunla konuşmaya çalıştım ve bana bu yazıyı gönderdi çok fazla anlamadım benim anladığım birbirinden hoşlanma falan

Kocam güvenilirdir” dediğin zaman ne demek istiyorsun? O sevmekten vazgeçmiştir, o yaşamaktan vazgeçmiştir; artık hiçbir kadın ona çekici gelmez. Eğer hiçbir kadın onu çekmezse sen nasıl çekici olacaksın? Sen bir kadınsın, aslında o artık rol yapıyordur. Eğer bir erkek hâlâ yaşıyorsa ve seviyorsa o zaman güzel bir kadın gördüğünde çekim hissedecektir. Bir kadın yaşıyorsa ve canlıysa güzel bir erkek gördüğünde nasıl olacak da çekim hissetmeyecek? Bu son derece doğaldır. Onunla birlikte gitmesi gerekir demiyorum ama çekim hissetmek normaldir. Gitmeyi tercih etmeyebilir ama çekim hissettiğini reddetmek hayatın kendisini reddetmektir

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• sevgilin biraz kaşarmış onu bu konuda uyar bak ben böyle erkeklerden değilim de bana ters de olmadı vur tekmeyi gitsin kevaşeye

1|0
    0|0
  • cok sacma yaklasımlar yüzünden bir yere varılmaz tartısmalardan hangi sonucu cıkarmayı umut eder bu insanlar anlamamki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...