Trabzon-Fenerbahçe maçı hakkındaki düşüncelerinizi alayım ??

Olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz ? ve kim hangi takımlı ?

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede hic bir ceza caydirici değil. Onda en kucuk bir haksizliga uğrayan kisi veya kişiler, bunun cezasini kendileri kesmek zorunda kalıyorlar. Simdi sorun FB ya da TS taraftarları değildir

Sorun TFF'nin ligdeki takimlarin gelirlerini düşünerek, FB'ye ceza vermeyip(çünkü en fazla Digiturk abonesine sahip taraftar grubu FB taraftaridir) kendince kulüpleri ve Digiturk'u kurtarmak istedi. Ama zannetti ki taraftar bunu kabullenecek.yani tamamen günü kurtarma hamleleri hep ters tepti. Ve korkarim ki birgün sırf bu TFF'nin para sevdaligi için, ölen olacak. Buraya yaziyorum. FB'nin, bundan sonra TS taraftarı önünde mac oynayamayacagini alenen aciktir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu maç Avni Akerde Trabzonspor taraftarlarının önünde değilde Kadiköyde Fenerbahçeli taraftarların önünde oynansaydı Fenerbahçe bu kadar rahat galibiyeti alamazdı

3|1
    1|1
  • Galatasaraylıyım. yıllardır Galatasaray tribününe de emek veririm ama eğriyle doğruyu ayırt etmek gerekiyor bu ülkede.

günahım kadar sevmem volkan demirel'i. hatta en kaba tabirle nefret ederim, uyuz olurum.

ama dün akşam gördüm ki ne emre ne de volkan provoke etmeye çalışmadı seyirciyi. volkan demirel eğer ki o kayma hareketini seyircilere doğru yapsaydı, haklıydı. ama adam sevinç yaşamasının en doğal yeri olan arkadaşlarının yanına gidiyor. haklıydı derken tutup da direkleri sökün tuğla atın anlamında değil. ali samiyende yaptığı gibi topu götüyle tutsaydı veya tribünlere kasığını gösterseydi ne yapacaktınız ey trabzon taraftarı ?

asıl gözlerden kaçan üç adamın yaptıklarıydı. maçın tatil edilmesinden hemen önce serbest vuruş yapılırken alper potuğun hareketlerine dikkat edin. bir de caner'in hareketlerine.

en son nokta ise bana göre ersun yanaldır. daha maç tatil edilmeden soyunma odasına kaçan bu zat, komiktir.

dün akşam trabzon taraftarı zaten bu maçı oynatmayacaktı. volkanmış valiymiş geçin artık bunları.

0|0
    0|0
    • sana helal olsun maçtan sonra başka takım taraftarından duyduğum en iyi yorumdu. tebrikler.

• gerçekler bunlar. objektif olabilirsek zaten futbol keyif veriyor arkadaşım , yoksa 22 kişinin bir top peşinden koştuğu şey ne kadar keyifli olabilir ;)

• Bu tur olaylara karisanlara gerekli cezalar verilmeli

3|1
    0|2
  • Hamsi koyduk tavaya başladi oynamaya, ha uşak ha ha uşak ha, gıy gıy gıy da gıy gıy gıy :D 3-0 kazanduk ula uşaklar.

2|2
    3|2
  • Trabzon taraftarı çirkeflik yapmasaydı, trabzon bizden puan veyahut puanlar alabilirdi..

Maça iyi başlayan taraf Trabzon'du, taraftar sahaya yabancı maddeler atarak Trabzon'un hızını kesti..

Kamiller..

3|0
    1|3
  • helal olsun trabzonuma az bile sayılır o kale diregını volkana verıceklerdı ? daha güzel olurdu volkan emre alves bu kadar çirkef ve adi olunmaz ha diğer takımlarda arada geliyor ama bu fenerde hep var bu çirkefler

1|0
    1|1
  • Trabzon maçı fenere hediye etti işte :) teşekürler trabzon :)

2|1
    1|1
  • galatasaraylı olarak trabzonluların 12 den sonra çalışmıyor derlerya ona şahit oldum taraftar fenere 3 puan hediye etti

2|0
    2|0
  • Galatasaraylıyım.

maçın özetini bile izlemedim ama böyle şeyler olacağını tahmin ediyordum.inşallah maçı tekrar oynatırlar :)

1|2
    0|2
  • Olan benim iddaa kuponuma oldu :/

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe liyim hamsi kadar beyinleri olsa yapmazlardı.

3|1
    3|3
  • galatasaraylıyım umrumdışı.

0|0
    0|0
  • geç kaldın bu soru eskidi:))

2|2
    1|2
  • Az bile yaptılar :)

1|0
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım. Bu olaylar olacağı belliydi. Zaten Fenerbahçe ile Trabzon arasında kupa çekişmeleri var ama hakikaten taraftarlar ayıp etmiş aralarında alkol kullanan, uyuşturucu kullanıp sahaya gelmişler. Yazık günah Onuru da yollamışlar taraftarla konuşmaya oradaki bir taraftar kızmış yine Onuru yolladınız diyerekten. Ya Onuru bıçaklasalar ne yapıcaksınız diyerek yöneticelere kızmış adeta. Dediğim taraftar içip gelmese iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • Turkiye de futbol "spor" olarak gorulmemektedir.

Kupa icin sokaklara dokulenleri "hangi takim icin olursa olsun" pkk tarafindan sehit edilen askerler icinde sokaga davet ediyorum.

0|0
    0|0
  • ben Galatasaraylıyım, Fenerbahçe' yi günahım kadar sevmem ama olaylarda Trabzonspor %100 kabahatli, Trabzonspor' un ilk vukuatı değil bu

0|0
    0|0
  • Türk futbolu bu olmamali diyorum tam bir holiganlik hatta futbol terorizmi. Yazik ya yazik düştüğümuz durumlara bak

0|0
    0|0
  • Futbol teröristliğinden başka hiç birşey değil resmen rezalet bunları stadlara sokmayacaksın gitsin alsınlar digitürkten izlesinler yaparlarmı tabiki hayır yapmazlar çünkü o holiganlarım amacı futbol değil

0|0
    0|0
  • birikenlerin dışa vurması diyorum.haklı haksız yorumu yapmıyorum bir Trabzonlu olarak.Zamanında çok yaşandı böyle şeyler.Artık Türkiye'de futbol bir spor müsabakası değil insanları ayrıştıran bir araç oldu.

0|0
    0|0
  • 3 puan aldığımız için mutluyuz onlar çirkefliğe devam etsinler biz yolumuza bakarız

1|2
    2|2
  • ne kadar fb karsıtı olsamda fb haklı trabzonda fenere benzemeye baslıyo

0|0
    2|5
    • Fenere mi benziyor ? Sulu derbiyi hatırlatırım sana.

• başka ne hatırlatcan bak bakalım gs en son saha kapatma cezasını ne zaman almış stadınızın koltuklarını yakanda biz değildik

• rezillik diz boyu...

0|0
    0|0
  • Trabzonlular insanın hasıdır. Terör görmek isteyen saraçoğlu stadına baksın,yanan stadlara,ateşe verilen polis arabalarına ve benzinliklere baksın.

Verin Trabzonun bileğinin gücüyle hakkettiği şampiyonluk kupasını,

Verin adi şikecilere hakkettikleri cezayı,

sonra bakın bakalım Trabzonumuzda tek bir olay oluyor mu?

Adalet sağlammazsa bazıları çıkıp kendi bildikleri şekilde adaleti sağlamaya kalkar

3|1
    3|4
    • 1996 yılından itibaren her sene devam eden pisliklere ne demeli peki konu kupa değil konu trabzonlu hayvanların maça gelmesi kuyruk acıları 1996 yılında eze eze kazandığımız şampiyonluktan başladı kimse kendini kandırmasın trabzon taraftarı ezelinden beri pisliktir.

Kızlar Ne Diyor 8

• FENERBAHÇE. Trabzon böyle yapınca onu savunan cinconlar var hala, oysa kendi yaptıklarını unutmuşlar. Ha 2012deki olayı diyecekler şimdi, cevabım var.. Stad bizim, emek bizim.. Yakarız da yıkarız da bu kimseyi ilgilendirmez. Bu dünyayı da yakarız söz konusu şampiyonluk olunca. Parasını toplarız yeniden daha iyisini de yaparız. TOKİ değil ALİN TERİ anlayan anladı ;)

1|0
    1|0
    • bu kadar mı safsın yoksa tipik fenerli misin ?

ulan o gün polis arabaları cevrılıp yakıldı ne stadından bahsedıyorsun sen ? benzın ıstasyonun onunde ateşe verildi araçlar. o benzın ıstasyonu havaya uçsa kadıköyün yarısı giderdi.

saçmasapan konuşmayın artık.

• saolasın soldier kardeşim =) gece gece gördüm gülim mi ağlım mi anlayamadım ablaya =)

• Bizim tartıştığımız nokta zaten hiçbir takımın bunları yapmaması. Bunları yapmak marifet değil. Savunduğun şeye dikkat et.

• Fenerli oyuncular resmen linc edildi macta. Trabzonsporu taraftari maf etti..

Neyse sampiyon belli zaten, ikinci kim soyleiyn.

2|2
    4|4
  • 3 puan aldığımız için mutluyuz :)

1|3
    1|0
  • Ben Galatasaraylıyım 2 takımın da ne mal olduğunu biliyorum ve bu maçta üzüldüğüm şey Onur gibi adamların böyle takımlarda oynaması maçın başından beri olanları görüpte ben her zaman ki gol sevincimi yaptım diyen de sezonun başından beri kupa tartışması yapıp taraftarını kandıran başkanda utansın ben başka bir şey demiyorum bu Türk futbolu Galatasaray olmasa yemin ederim 5 para etmez o kadar söylüyorum

0|0
    0|0
  • Yeter artık bu soruları görmekten bunaldım ! Trabzonsporlu olaraktan takımımdan utanıyorum çünkü !

1|2
    0|1
    • Trabzonsporlu olmaktan utanma Trabzonspor taraftarından utan arkadaşım =)

her zaman olan şeyler bunlar türk futbolunda 2012 de Fenerbahçe 2013 te Beşiktaş 2007'de Galatasaray bunlar hep yapıldı bu ülkede.

tek sıkıntı ve üzüldüğüm konu günahım kadar sevmem belki ama volkanın 30 günlük kızına küfredilmesi. tek hazmediğim konu bu.

• Benim hazmediğim nokta bedavadan maçı vermemiz.

• Holganlıktan başka bişey değil bu çok acı

2|0
    0|0
  • Hamsi kafalilar :D kus kadar beyinleri yok

0|0
    3|0
    • hayırlısı be gülüm kgjnbkgfb:D

• Canım benim olaylar hakkında bende çok sinirliyim hatta utandığımı da söylüyorum çünkü gerçekten rezillik oldu. Ama gene saygı çerçevesini aşmadan yorum yaparsak daha iyi olur çünkü seninde onlardan farkın kalmaz. Çünkü her taraftar bir değil,toplamışlar içeriye canavarları ayyaşları onlar yüzünden çoluğuyla çocuguyla gelen insanlar mağdur oldu. Normal düzgünce maç izleyenler de var çünkü.

• Galatasaraylıyım

Trabzonlu kardeşlerimiz sonuna kadar haklı,zaten bizim için 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.

Maçta olan olaylar hiç hoş değildi,volkan ve alperin taraftarları kışkırtmasıda hoş değildi.

Ne olursa olsun taraftarlar böyle birşey yapmamalıydı ama adaletin olmadığı yerde herkes kendi adaletini sağlamaya çalışıyor.

fener hakkettiği cezaya çarptırılsaydı ve Trabzona hakkı olan şampiyonluk kupası verilseydi,bunların hiçbiri olmazdı.

3|2
    1|3
    • Sen bir gezele

• trabzon nasıl hakketti o kupayı açıklarmısın? bütün takımlar trabzona yatmamışmıydı? cemaatin savcıları bizim bütün tapelerimizi ortaya çıakrdıda trabzon neden okadr tapeye rağmen beraat etti.bana bunu açıklarmsıın?bilip bilmeden konuşma.başkasının şeyiylede gerede girme

• lan hödük,tam tersini söyleme, 17 de 17 yapan kimdi? bütün maçlarını şikeyle alan fenerdi,

şike yaparken yakalandınız,şimdi utanmadan cemeat falan diye kaytarmaya çalışıyorsunuz reziller sizi ! başkalarının şeyi senin sülalane girsin,terbiyesiz adi

Yükleniyor...