Nerede tarafsızlık, nerede bu vicdan?

Berkin'e Allah rahmet eylesin, çocuk ne yaparsa yapsın çocuktur lakin bu ülkede ne zaman tarafsız olmayı öğreneceğiz çok merak ediyorum...

Berkin ölünce 14yaşında çocuğu ''Devrim Şehidi'' yapanlar, PKK'lılar tarafından otobüsün içinde yakılan 16yaşındaki Serap'ı niye 1gün olsun hatırlamadılar? Kızcağız tüm vücudu yanıklar içerisinde 1ay komada kaldı, 30günde 1gün olsun görmedim ''Serap'ı öldüren PKK'ya lanet olsun!'' yazanları, o zaman neredeydi şimdi bu vicdan şovu yapanlar?

Adana'da PKK'lıların otobüsün içerisinden çıkarıp linç ettiği Ali Köse'yi hatırlayanlar var mı peki? 27yaşındaydı daha, nişanlıydı, evlilik hazırlığı yapıyordu, ne oldu biliyor musunuz? 150-200 kişi Ali'yi dakikalarca dövüp ezdiler, yetmedi parmağındaki nişan yüzüğünü çalabilmek için parmağını kestiler, 10gün komada kaldı Ali Köse, 1gün olsun görmedim ''Ali'yi öldüren PKK'ya lanet olsun!'' yazanları, o zaman neredeydiniz ? Eğer linç edilen şahıs Adana'nın ortasında PKK'lılar tarafından taşlanıp ezilerek öldürülen ekmek parasının derdindeki Ali değil de bilmem hangi Arap ülkesindeki recmedilen bir kadın olsa nasıl kıyametler kopardı tahmin edebiliyorsunuz değil mi?

Peki ya İstanbul Esenyurt'ta açılışı yapılan MHP bürosu PKK'lılar tarafından kurşunlandığında kalbinden vurulup ölen Cengiz Akyıldız için bir kerecik bile ''Lanet olsun PKK'ya!'' dediler mi? 1'i ağır 7 kişi daha yaralandı o gün, ne ölen Cengiz Akyıldız umurlarında oldu Berkin'e üzülenlerin, ne de yaralananlar... Ama aynı kişiler bugün rahatlıkla ''HDP büroları taşlanıyor, lanet olsun faşizme! Faşistler savaş istiyor! İlla dağa mı çıkalım?!'' yazıyorlar veya yazanları alkışlıyorlar

Adeletli olalım...

Güncellemeler:
Kimliğimin bir önemi varmış gibi "gizlisin." diye tutturmayın! Ben bunları bir İNSAN olarak yazdım, yetmez mi?!

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar kendi çıkarlarını düşünüyorlar hatta mısırlı şehid esma ile berkin i bile karşılaştırmışlar bu olayın tek suçlusu sadece akp değildir taksime gelip ortalığı karıştıran devrimci adlı çapulcularda suçludur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• şu başlığı kendini gizlemeden açsaydın seni ciddiye alabilirdim

0|0
    0|0
    • kendi sanal kimliğini bile açığa çıkarmaktan korkan bir insanla burada oturup siyasi tartışma ya da ideolojik görüş bildirimi ve ya gündem hakkında tartışma yapacak halim yok kimseye burada niye gizlisin demem ama bu konuda bir başlık açıyorsan kendini gizlemeyeceksin çünkü insanlar sana neden fikrini söylesin ki

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden gizli yazdınki bunları ?

0|1
    0|0
    • Alakası yok düşüncelerini özgürde ifade edebilirsin canım ondan yazdım haklısın acı olay berkinin bu şekilse vefat etmesi gencecik yaaşta ama dediklerinde göz ardı edilmemeli

• Kesinlikle..

• Ekle istersen beni böyle aklı başında birisiyle arkadaş olmak isterim

Yükleniyor...