Ayrıldığınız eski sevgilinize nasıl davranırsınız ?

Ayrıldınız , ama mecbur görüyorsunuz her gun. Ona karşı hic bir duygunuz yok. İlgilenirmisiniz? Yardıma ihtiyacı olduğu onemsermisniz? (O kadar ciddi bir ihtiyac değil ) . Aklınıza gelir mi?

Tavrınız nasıl olur hic bir duygunuz yoksa?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her Gün Görüyorum Ama Yoluma Devam Ediyorum Öyle Bir Duygum Olmadı :S

0|0
    0|0
    • Umursamazmisiniz hic? Arkadas olmayı istemek falan?

• Teşekkür ederim)

• Rica Ederim ...

Erkekler Ne Diyor 4

• başka bir ilişki ara ve unut... acırsan acınacak hale düşlersin içinde hala bişeyler varsa acıyorum diyerek onunda canını yakma... karar aldıysan sadık kal ve savaşa hazır ol en yakın 1 hafta bir kızla ilişkiye başlayacaktır

0|0
    0|0
    • Acımak degil , tamamen uzaklaşmak yerine etrafta olmak hala birşeylerin bitmediğini mi gösterir ?

• çocuk marsa mı gitsin istiyorsun ?

• mümkün oldukca görüsmem ama zararımda dokunmaz asla cok cok acil bir yardıma ihtiyacı varsada ederim onun dısında pek konusmam bile

0|0
    0|0
  • Tavırlar haliyle soğuk olur. Ama yardıma ihtiyacı olduğunda maddi manevi her şekilde yardım ederim. Sonuçta bazı şeyler yaşanmış geçmişte. Güzel geçen günlerin hatırına destek olurdum.

0|0
    0|0
  • yaparım. çok zordaysam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Selam verilir geçilir. Tbi kanlı bıçaklı bir ayrılık olmadıysa.

0|0
    0|0
  • herkes gibi...

0|0
    0|0
  • eski sevgili=yeni düşman :)

0|0
    0|0
  • aynı evdede bir araya geldiik aynı sofrayada oturduk ne o beni tanıyıp gördü ne ben onu birbirimiz için hayaletmişiz gibi gerci biz baya kufrederek ayrılaga ulaştık:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...