Arkadaşlar uzun bir konu yardımınıza ihtiyacım var :(

Liseye ilk geldiğimde kimseyle konuşmuyordum nefret ediyordum ordan ve selim bana sürekli bakıyordu ama hiç konuşmamıştık sonra iyice yakınlaştık lise 2 gibi beraber geziyorduk sürekli gülüyorduk birbirimizi koruyorduk bira bana brşey dedimi kavga çıkartıyordu çok iyi arkadaştık okulda birtek ona güveniyordum bana sürekli iltifat ederdi bir keresinde sınıftaki btn kızların kusurlarını tartışıyorduk bana döndü gözlerin kaşların elin yüzün dudakların herşeyin çok gzel bence hiç bir kusurun yok böyle güzel giderken bazı olaylar oldu onun en yakın arkadaşıyla çıktım ama oda biliyor hiç sevmiyordum o kadar aramız iyi o kdar çok birbirimizi severken bana telefonda bağırarak arkadaşımsın değilsin ve hiç bir zamanda olmadın dedi kendimi o kdar kötü hissettim ki yaklaşık 5-6 ay hiç konuşmadık ama sürekli birbirimize iyi laflar sokuyorduk tabi zaman geçti bana sürekli mesj attı barışmamız için yalvardı resmen ben kimseyle senin yanında olduğum kadr rahat değiim kimseyle seninleyken eğlendiğim gibi eğlenemiyorum dedi sürekli aradı baya bir peşimden koştu derste sürekli beni izler ama sürekli arkdaşlarım bile diyordu selim yine sana bakıyor diye kafamı bir kaldırıyordum bana bakıyor ben brşey mi oldu anlamında kafamı sallıyordum hala hiç bir tepki vermeden bana bakıyordu sürekli şimdi 2 yıl geçti olayın üstünde sınıfta yanıma geliyor konuşuyoruz falan ama tabi eskisi gibi değil buraya kadar herşey tamam ama benim kafamı kurcalayan bana konuşurken falan kardeş diyor bune dengesizlik koduğumun malı diyesim geliyor lütfen okuyun ve bana birşey söyleyin hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu hoşlanıyorsa neden bana kardeş diyooor yoksa ben tam bir salak mıyım ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• önce bi' yazı yazmasını öğren.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• selim seninle uzun vadeli birliktelik düşünmüş niyetide evlilikmiş fakat senin gibi yellozlar yüzünden bir daha hiçbir kıza ilgi duymayacak onları seks kölesi olarak görecek kapiş ?

0|0
    0|0
  • bune kardeşim ya bir zahmet bu liseliler aşk felan yaşamasın :D

0|0
    0|0
  • Sen tam bir salaksin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...