Gerçi %90 ı yapmacık ama: size hangi ünlünün hangi hareketi itici geliyor?

Gerçi %90 ı yapmacık ama: size hangi ünlünün hangi hareketi itici geliyor?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• serenay sarıkaya ,kıvanç tatlıtuğ, beren saat pelin karahan...kıvancın o ukala ingiliz kraliyet prensi havalarına uyuz oluyorum diğerleri oyunculukta sıfır olamaları ve her türlü hareketleri normalde bile yapmacıkken dizilerde bile yapmacık olamalırndan ve bunların bu yeteneksizlikle doktordan mühendisten daha çok para kaldırmaları dünyanın ne kadar berbat bir yer olduğunu hatırlatıyor hadi beren saat güzel ama bence pelin ve serenay benim güzellik anlayışıma uymuyorlar abd deki güzellere bak birde bunlara bunlar orda olsalar belki figüran anca olurlar bana kadınlar konuşmalarını bile değiştiriyorlar öğğğ hele serenayın reklamı 'varsa saoyleeaa" gülünç değilmi ya konuşması hele pelin karahan tambir liseli tikky gibi konuşuyor d'leri c gibi söylemeler zaten 'i zatan diye kullanmalar anlatabildimmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• esra ceyda Salakları

0|0
    0|0
  • Demet Akalının bütün hareketleri itici

0|0
    0|0
  • Hülya Avşar'ın hareketleri iticii

0|0
    0|0
  • miley cyrusu çk seviyorum ama dil çıkartması hoşuma gitmiyor ama onu her haliyle seviyorum o benim eski hannam gençliğimin çocuklugumun bir parçası :)

0|0
    0|0
  • Demet Akalın'ın şımarık ağır abla tavırları,Hülya Avşar'ın her lafı her mimiği

0|0
    0|0
  • Seda sayanin aile tek eslilik ile konusmasi vardi ;) cok guldum

0|0
    0|0
  • Seda Sayan'ın ayoll çıkın çıkın gelin tüm evinizi döşüyoruz hadii demesi beni bitiriyor .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ahu Tuğba - Meriç . Meriç'in dansları dışında diğer şeylerin alayı yapmacıktı

haşırt.

0|0
    0|0
Yükleniyor...