Evlen artık yaşın geldi diyenlere yapıştırdığınız cevapları alayım?

Ne zaman evleniyorsun, zamanın geldi, gec kaldın, neden evlenmiyorsun gibi üstüne vazife olmayan isgüzarlara yapıstırdığınız ve susturucu görevi gören cevaplarınızı alayım... mümkün oldugunca özgün olsun netten bulup yapıstırmayın :)

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gay ım diyorumg*toluyo böyle bir mala bağlıyo utanıyo flan benim favori cevabımdır :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evlenmiş olmak için evlenilmez, mutsuz oldukça insan kendini bırakır başkasının canına düşer.

0|1
    0|0
  • daha kötüsü bana iş soruyorlar

yüksek lisanstayım deyince de böyle bir burun kıvırmalar falan

doktora bitmeden işe girmeyecegim o olacak!

0|0
    0|0
  • evde kaldım işte üstüme gelmeyin yahu..

daha dur teyzecim zamanı var acelen ne gibi cmleler kurarım ama genelde bozulurum o da ayrı bir konu..

0|0
    0|0
  • Daha babamın küçük kızıyım :):):)

0|0
    0|0
  • okuyom ben yaaa :)

0|0
    0|0
  • Evlenenleride goruyoruz hayatimi yasicam ben diyorum ;)

0|0
    0|0
  • çok şükür öyle diyen yok, hatta evlenip de napcan diyenler var rahatım :)

0|0
    0|0
  • bana kimse öyle birşey demiyor çok şükür çevremde başkasının hayatına burnunu sokan insanlar yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ''Sen bana zengin , alımlı , kendini bilen , efendi , sözümden çıkmayacak , masum bir güzelliği olan , huyu huyuma , boyu boyuma , melek gibi baktıkça içimi açan birini buldun da ben hayır mı dedim'' derim.

0|1
    0|0
  • - sen evlendin de ne oldu?

- düğünü sen yapcaksan evleniyim. Gibi

0|1
    0|0
  • önce kaşlarımı çatarak uzunca bir göz teması kuruyorum. daha sonrada koşarak yatağımın üzerine atlayıp ağlamaya başlıyorum. özgün, yaratıcı, sarsıcı...

1|0
    0|0
  • Düğünlerde yanına gelip sana sıra sana geldi diyen teyzelere sende cenazelerde sende git onun kulağına deki sıra sana geldi :D

0|0
    0|0
  • salak veya geyik değilim ki evleneyim diyorum.sert ve bodoslama bir cevap olduğu için daha fazla uzatamıyolar.

0|0
    0|0
  • Kız buldunuz da evlenmedik mi?

0|0
    0|0
  • turşum daha tatlı olur diyebilirsin :D

0|0
    0|0
  • Hergün karpuz yemektense bir gün elma bir gün kivi...ayiqs

0|0
    0|0
  • ona kim bakacak, bana kim bakacak

yapistir

0|0
    0|0
  • evlenipte başıma bela mı alayım derim ama içimden güzel bir kız denk geldi biz mi evlenmedik ya la :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...