Spor Toto Süper Ligde Sizce Kim Şampiyon Olur?

Spor Toto Süper Ligde Sizce Kim Şampiyon Olur

• Beşiktaş
    0% (0)10% (6)8% (6)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    40% (8)45% (27)44% (35)Oy Ver
  • Galatasaray
    50% (10)45% (27)46% (37)Oy Ver
  • Elazığspor :)
    10% (2)0% (0)2% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|23

En İyi Kız Görüşü

• fenerbahçe olacak inşallah

1|11
    2|7

Kızlar Ne Diyor 9

• Beşiktaş olmasını canıı gönülden istesem de TFF kararıyla Gs olur eminim.

0|8
    1|7
    • tff kararı ile olmayacak ki :)

• iki pislik fb ve bjk kardeş oldugunu bilirdimde ikiz olduklarını bilmezdim

• hahahah :D laflara bak . siz de hakaret ederek kalitesizliğinizi feci gösteriyosunuz ;)

• Daha hiç bir şey bitmedi daha oynanacak 9 maç var uzun bir süreç ama bu süreci de en iyi değerlendirecek olan takımlarımızdır 2 hafta sonra ZTK maçları başlayacak Bursa ile karşılaşacağız ZTK kupasını kaldıracağımızı düşünüyorum fakat lig için konuşmanın ya da umutları tüketmek için erken bence daha koskoca bir Chelsea maçı var bunu öncelikli olarak düşünmeliyiz diğerleri gibi bizde tek kulvarda yarışan bir kulüp olsaydık şu an şampiyonluk yolunda en büyük adımlarla ilerleyen takım biz olacaktık ama buna da şükür hala çok iyi bir takımız ve ligin başından beri 2 maç dışında kimseye yenilmedik bileğimizin hakkıyla şampiyon olacağız

0|0
    0|0
  • Sabri kaldiracak o kupayi.

0|5
    2|7
  • Fener gene şike yapmazsa alnının akıyla kazanırsa şansları var. Ama Galatasaray da iyi bilemicem. İyi oynayan kazansın, EMEĞİYLE :)

0|3
    0|1
  • Fenerbahçe :))))

0|1
    0|1
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Bir beşiktaş lı olarak fenerbahçe diyorum..

1|1
    0|1
  • Belli olmuyor mu stsl tablosu ? :))

0|0
    0|1
  • toto diyince aklıma kötü kötü şeyler geldi :DD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Tüm engellemelere rağmen Şampiyon olup 4. yıldızı takacağız.

3|7
    2|10
  • Şampiyon sanica boru

0|2
    0|0
  • fenerbahçe der giderim

1|6
    0|3
  • Fenerbahçem.

1|7
    2|4
  • Galatasaray...

1|2
    1|1
  • 8 puan geriden gelip şampiyon olucaz tarihte örneği Var ÇARŞI ! haram kupaya karşı...

0|3
    0|0
  • İçerde yensek fark 3 Beşiktaş maçı önemli avarajla şampiyon olsak ne fena olur o.O

0|5
    2|8
    • demi siz bitti demeden birsey bitmiyor bitmedi deyin sizde :))))

• :D Ne olur inan. Kardeşim niye laf çarpma derdine girdin. Sen Beşiktaşlısın bana başkalarının başarıları değil de kendi başarılarınla gel o zaman tartışalım. Ben Fenerbahçe istatislikte bizden üstün değil demedim. Evet üstünler. Çokta şeyimde. En çok şampiyon biz olduk en çok türkiye kupası biz kaldırdık en çok avrupa maçına çıkıp kupalar alanda biziz. Yani Fenerbahçe bizi yeniyor diye seviniyorsa sevinsin yani nabalım buda vizyon farkıdır :D

• Bi iki takım arasında köprü olmusuz nasıl bir takımsak nefret ediyorum bu durumdan gs yıde gıdersın kardes der fb ye gıdersın kardes ortada bız paylasılamıyan gibi besıktas süprizlerin takımı nerde ne yapıagı belli olmaz halkın takımıyız biz :)

• Fenerbahçe ya şampiyon ya da birinci sırada bitirir ligi. Ligin diğer büyük takımı olan G.Saray ise 2.ci olur. Diğerleriyle ilgilenmiyorum. Rakibimiz GS parantezinde diğer tüm takımlardır. O yüzden ortak çarpan parantezine almakta bir mahsur yok. Nasılsa hepsi GS için oynuyor.

1|1
    1|1
  • Fenerbahçeliyim ama Beşiktaş alsın isterdim..

0|2
    2|4
    • neden merak ettim.

• bu takımlardan dahadamı büyük diyorsun.

• Bende GSliyim ama sürekli FB'ye yenilip rezil rüsva olmak tek hayalim. Kardeşim de hasta BJKli. Jimnastik kulübüne üye olmak istedi ama vazgeçti. O da artık bir BJKli olarak FB nin her maçta kendilerini yenip rezil etmesini istiyor. Yersen :P

• İki senedir kimse bu sene de değişmeyecektir rahat olun ŞAMPİYON CİMBOM.

1|2
    1|1
  • fener her mactan önce tehditler savurup hakemlerle mac almazsa galatasaray yoksa ağzımızla kusta tutsak olamayız

0|1
    1|0
  • Beşiktaş candır.

0|1
    0|1
  • galatasaray olur

0|3
    1|5
  • Galatasaray

0|2
    1|0
  • Kimse ağlamasın şampiyon Fener.

1|2
    1|1
  • süper lig diye bişey kaldı mı ki futbolda zaten geriydik iyice dibe vurduk sahalar suriyeyi aratmıyoo

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ya da Beşiktaş olsun aslında hakeden ve şerefiyle oynayan herhangibi takım da olabilir

1|0
    0|1
  • Fenerbahçe tabiki.

1|0
    0|0
  • galatasaray her bulunduğu yarışta favoridir ;)

0|1
    1|0

• Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • 30 Mart tan sonra soruya cevap verecem dostum kayıtlara alıyorm :)

şikecilerin 2 alt lig düşürüşünü tüm TÜRKİYE olarak keyifle izleyeceğiz. Uefa dan talimat geldi TFF ye...

şimdi muhalifler çok ama bekleyip görsünler.. seçimlerden sonra herkes hak ettiğini alacak.

0|0
    0|0
    • düşürselerdi çoktan düşürürlerdi bundan sonra düşürmezler

• başbakan talimat verdi tff ye seçim sonrasına bırakın bu işi diye... başbakanın keyfine göre bekliyoruz işte...

• galatasaray

0|0
    0|0
  • Trabzonspor hahhahahsasndcjdnjsnkaflfnvjnfv saka lan saka Tabi FENERBAHÇE

0|4
    1|0
Yükleniyor...