Güzel bir kadın salak olduğu zaman hala güzel görünüyor mu gözünüze?

Bazı kadınlar cidden çok güzel oluyor ama çok da salak oluyorlar. Güzel bir kadın salak olduğu zaman hala güzel görünüyor mu gözünüze?

Yoksa sadece güzeller mi kazanır?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• guzel herzaman guzeldır

bazen sakarlıgı ve bazı davranışları sempatık bıle olabılır

ama her ne olursa olsun kendıne dıkkat etmesı gerekır

salaklık dıye bahsettıgımız durum akıl hastalıgı ve benzerı olaylar olmadıgı surece yenılebılır

kişi her nekadar boş işlerle ugrasırsa kendıne yakışmayan olaylarla ılgılenırse okadar salaklasır

guzellıgı salaklık bozmaz

salaklık o kişinin karızmasını çızer ))

bazılarıda bu zaafından yararlanmak ısteyecektir tabiikide

1|0
    0|0
    • Bazı güzeller de çok sinsi oluyor mesela, çok uyanık. Onlara ne diyorsun?

• Ancak kilitli mesaj yerin, açmayı dene.

• kilitdemı varmıs burada şimdi gördum actım simdi )

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Mümkünse biraz aklı basında olsun derim. salaklık sabitse kızın dgeri düşer. istedigi kadar güzel olsun salaklık varsa yazık der gecerim

1|0
    0|0
  • salak demek istemem daha çok saf derim . saf olmanız hoştur .itici bir yön değil .ama cahil olanlarınıza dayanamam hiç yakıştırmam .bir de en önemlisi düzgün konuşmadır .çok güzel olabilirsiniz ama düzgün konuşmassanız işte o an hiç iyi değil .mesela dünya güzeli gibi ,çok güzel olabilirsiniz ama ne yapıyoon ,nerey gidiyoon ,ay ben ne bileem dediğiniz zaman hiç hoş değil .işte bole bayanlara bazen bole olduğunuz için salak derim bazen

1|0
    0|0
  • Bir Liseli Olaraktan Bence Sıkıntı Yok :)

1|1
    0|0
  • Güzelliği olsada çok salak olunca gerçekten itici oluyor bir süre sonra.

1|0
    0|0
  • biraz eğlence sonra bye.

1|0
    0|0
  • Ufak salaklıklar kabul edilebilir. Belli bir sınır aşılınca tahammül edilemiyor. Sınır nedir diye sorma hem tarifi güç hem de kişiden kişiye değişebilir.

1|0
    0|0
    • Bazı güzeller de çok sinsi oluyor mesela, çok uyanık. Onlara ne diyorsun?

• Çok sevimsiz buluyorum.

• güzel ve salaksa seks objesi olarak görülür akıl olmadan aşk duygu olmaz

1|0
    0|0
    • Böyle düşünmüştüm hep, aynen.

Kızlar Ne Diyor 3

• Guzel olan güzeldir kişilik apayri bişey. Cirkin birinin sirf akilli diye göze güzel gelemeyecegi gibi.

1|0
    0|0
    • Ancak insanların davranışları veya aurası bakış açını değiştiriyor. bazıları çirkin ama hoş oluyor mesela, karizmaları oluyor. tatlı ve minik kızlardan bile daha çok dikkat çekiyorlar.

• Olabilir ben dis gorunusle kişiliği birlestiremiyorum ayri ayri düşünüyorum hep ama dediğin gibi insanlarda vardır

• bazı insanlar vardır , uzaktan hoş görünür ama ağzını bir açar o anda kaçacak delik arasın işte o anda tüm film kopar ya buda o hesap.

1|0
    0|0
  • Sende kıskanç çirkin Zeki kızlarda. Oluyorsun

1|0
    0|0
    • Suratım çok güzel değildir ancak vücudum mükemmeldir.

• Sen yüz olarak soru sordun

Yükleniyor...