Biri dış görünüşünüzü beğenmediğini söylerse ne yaparsınız?

Biri sizi beğenmediğini yüzünüze karşı söylerse ne hissedersiniz çok fazla kafaya takar mısınız? Yoksa etkilenmez misiniz?

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Asla kafaya takmam. Değerli beynimi ucuz insanların fikirleriyle doldurmam. Geceleri başımı yastığa rahat koyarım mışıl mışıl uyurum. Hayat benim hayatım

ne demiş ünlü adamın biri; "Hayatının yönetmenliğin başkasının yapmasına izin verirsen sürekli o insana oyunculuğunu beğendirmek zorunda kalırsın."

ve bir başka adam : " diğer insanların yaptıkları şeyler ancak biz izin verirsek ruhumuzu zedeler."

0|1
    0|1
    • Başkasının yorumları hiç mi önemli değil?

• ne küstah çıktın be.

• Küstahlıkla bir ilgisi yok, ilk aşağılayan sendin.

• bir kişide beğenmeyi versin ^^

0|0
    0|0
  • olabilir, beğenmek zorunda değil ama fikrini sormadığım halde durup dururken bunu söylüyorsa art niyet ararım.

0|0
    0|0
  • Takmam aksine sevinirim.

0|1
    0|0
  • Senin düşüncen kimse kimseyi begenmek zorunda değil derim. Fazla kafaya takmam

0|0
    0|0
  • erkek mi kız mı kim? söylerse önemli

0|0
    0|0
    • Erkek söyledi diyelim ne dersin? Ya da kız da olabilir

• Yakın bir arkadaşıma bir şeyi yakıştırmadığımda söylerim ben, söylerim ki dikkat etsin. Çünkü ben de söylemesem anlamayacak o şeyin ona yakışmadığını, dost acı söyler sözü buraya çok uygun bence.

• doğru söylüyosun

• umrumda olmaz eger bunu söyleyen bir kadınsa kesin kıskançtır,yok erkekse normal arkadasımsa hiç takmam ama sevgilimse anında ayrılırım begenmiyorsa niye geldi kapı orda.

0|0
    0|0
    • Sevgilin; şu saç rengini beğenmedim şu renk yapsan daha güzel derse ayrılır mısın?

• diyemez çünkü benim saçlarımı cok begenirler genelde ilk saçlarım ilgi ceker ;)

• bi bozulurum önce sonra umursamamaya karar veririm

0|0
    0|0
  • Kendi bilir. Bozulurum ama belli etmem.

0|0
    0|0
  • umrumda bile olmaz

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum ama eğer gerçekten dediğin gibi hiç umursamıyorsan iyi bişey bu.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir bira ısmarlarım..

0|1
    0|0
  • Karşı tarafın hakkımız da söyledikleri bazen bizim görmek istemediklerimiz olabilir. Söyledi diye bir şey yapmamız gerekmeyebilir değil mi ?

0|0
    0|0
  • Bu görünüş kişeye göre değişyor umrumda bile olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...