Tayland'a Gidip Muay Thai Ögrencem Kaç Senede İyi Bir Dövüşçü Olabilirim?

link Kurabi'ye bakın adam bir zmnlar ne haldeydi Şu an ne halde bende bu yaz gitmeyi düşünüyorum kaç sene orda kalsam ögrenip cesaretlenerebilirim?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• 5 sene de falan olabilir.

Kardeşimde yapıyor maçlara katılıyor.

0|0
    0|0
    • Şu an 19'sam 24'te çokmuş ya :D

• İşte zararın neresinden dönsen kar bak bu hıyar da 20'sinde Dansçıydı Turabi hadi 21'inde gitti diyelim bak benden geç başlamış

• Eh o zaman sende başla bakalım.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de Kayseri'ye gidip mantı yapmayı öğreneyim diyorum:/

0|1
    1|0
  • 10 senede iyi bir dövüşçü olabilirsin.

Ben de Bangkok'a yoga yapmaya gideceğim.

0|0
    0|0
  • Bu sana bağlı ne kadar iyi bir teknik alır üstüne de bol tekrar yaparsın o zaman bir kaç yıl içinde iyi bir dövüşçü olabilirsin vücuduna da oldukça yatırım yapmalısın beslenme olsun görünüm olsun şart yani

0|0
    0|0
  • Dövüşçüden kastın ne? Maçlara çıkmak mı? Genel olarak sokakta adam dövme mi?

0|0
    0|0
  • Kim bu nedenn kurabiye diyorsun:)

0|0
    0|0
    • Çok gıcık bir adam Survivor'da yarışmacı

Erkekler Ne Diyor 7

• Demek kurabiye he :)

0|0
    0|0
  • Bunun boyu 1.80 mi lan

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim orda uzun sürüyor tam dövüşçü olmak dayanabilir misin şartlar aynı değil :)

0|0
    0|0
    • Ben her türlü dayanirm yeterki ccesaret gelsin kimseye karşı ezdirmiyim kendimi

• Tayland a gidip dövüş yapcan

0|0
    0|0
  • en la 5 sene :)

0|0
    0|0
  • Benimde öyle bir düşüncem var bro beraber gideriz :D

0|0
    0|0
    • gideriz hacı ekledm seni gidecegim zmn haber ederm sana...

• vücut için diyosan git spor salonuna yazıl 1 sene sonra daha iyi vücudun olur

0|0
    0|0
    • S.keyim vücudu benm derdim çok iyi dövüşmek ve cesaretlenmek yemişim boyunu

• bu mu iyi dövüşcü örnek alacaksan bizim milli kickboxcuları örnek al bari. turabi dediğin ünlü olmak için yapmadığı iş kalmayan şebeğin teki katılmadığı tv programı kalmadı adamın

• Yok Be Kurabi'den nefret ederm kendini bir bok sanan hıyarın teki bunu örnek alır mıyım yani demek istedigim sonuçta Tayland'a gitmiş bunun gibi bir mal bile en azından maça çıkıyorsa bende gideyim çalışıyım yaparım diye düşünüyrm

Yükleniyor...