Lütfen bakın çok önemlibenim içinnn :) yorumlarınızı bekliyorumm

bir çocuk vardı geçen sene 1 sene boyunca beni seviyordu reddettim bu senebasındada sevdiğini hissediyordum ama en yakın arkadasım kardesim dediği kisiyle çıktı hala çıkıyorlar 3 ay oldu ama ben yeni biriyle çıkmaya başladım bir arkadasıma kimle çıkıyo gerçekten çıkıyolarmı falan diye sormuş. ve bugün süreklibana baktı moralide çok bozuktu acabahala beni seviyormuu seviyorsa o kızla neden çıkıyor

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bir elim yağda olsun diğeri de yanımda dursun mantığı arkadaşım.

eğer bir insan seni seviyorsa gelir direk sana söyler bunu.

maymun iştahlı gibi hem o olsun hemde bu olsun demez.

ayrıca karakterde de biraz sıkıntı var karşı tarafın. insan kardeşim dediği birisiyle nasıl birlite olur ?

allah kolaylık versin. saygılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• erkekler bazen istediğini elde etmek için savaş pozisyonuna geçer... ben sen ol istiyordum ama söylememiş olsamda senin farketmiş olaman gerekirdi maksadıyla yapılmış bir adım... senin arkadaşını seçmesi kız arkadaşın senden uyanık davranmış ve gurur yapmamış olmasından...sende süründürmek yerine şans verseydin şimdi snein için bu kadar değerli olmazdı... kız arkadaşını kıskanıyor oılabilirsin

0|0
    0|0
    • yok kızı kıskanmıyorumda çocuğu reddettiğimepismanım keskebi sans verseydim diyorum o kızı sevmediğini bilsembi dakka durmam direk belli ederimdee

• sen bilirsin ama bence...ne arkadaşınla nede çocukla...aranıza mesafe koy ve onlarla alakanı kez

• çocuk seni hala seviyor ama sen birisiyle çıkıyorsun onu üzüyor ve oda seni unutabilmek için başka kızla çıkıp unutmak istemiş ama başaramamış malasef :S

0|0
    0|0
    • yaaa gerçekten öylemi acabaa .bende o kıskansın diye baskasıyla çıkıyom zaten napem simdii :D

• gönlü sende çocuğun vicdanın varsa üzmemeni tavsiye ederim senin için ölen birisi var sonuçta

• sen reddettiğin için gitmiş senden intikam almak için en yakınınla çıkmış bu kadar basit

0|0
    0|0
    • amaben pişman oldum reddettiğime bellimi etsem napsam :D

• git belli et istersen ama yakışırmı sana sevgilisi olan birisine yaklaşmak sanat inat yapsa bile? kendine yakıştırabiliyorsan yap

• haklısnda baska türlüde içimde kalcak ya

• seni neden ilgilendiriyor ki sevgilin varmş işte

0|0
    0|0
  • kıskanmak,merak,kaybetme, bunlar gibi basit duygular sadece insan boş kalmayı sevmez malesef belkide seni kıskandırmak veya düşündürmek için çıkmıştır ve buda başarısızlıkla sonuçlanmıştır kim bilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen onu sevmiyorsun madem , niye bunları önemsiyorsun ki?

0|0
    0|0
    • ya pisman oldum reddedince suanbirisiyle çıkmamın nedeni o belki kıskanır kıymetlenirim diye

• Aoow tam sorunlu bir ilişki desene. :/ Bence şuan çıktığın çocuktan ayrıl zaten sevmiyormuşsun. O da belki sana yaklaşmaya çalışır. Kim bilir?

• sorma hemde ne sorunnn neyse tesekkür ederim tavsiyen için :))

Yükleniyor...