Amacı nedir bu kızın?

3 gün sonra tam 9.ayımız olucak ama 2 hafta önce tamamen bütün iliskimizi kestik. Beni artık sevmediğini söylüyodu zaten bende beni hayatında istemiyosan artık çıkarım hayatından dedim o da sanırım istemiyorum dedi ve bende Allaha emanet ol dedim öyle bitirdik fakat bu 2 hafta icerisinde belirli konuları bahane ederek yazıyo kendisi, tavşanları çok sever mesela bende tavsanlarla resim çekinmistim onu gördü ve yazdı tavsan mı aldın diye ( tavsanda arkadasların beraber aldık) hayırlı olsun dedi ondan sonra daha da konusmadık 2,3 gündür. Anlamadığım nokta madem beni hayatında istemiyosun artık neden yazıyosun belli aralarda? Tam unutmaya basladığım anda bir sekilde mesaj atıyo ve yine duygularım hareketleniyo. 9 ay boyunca pesinde kostum bırakmadım hiç zor zamanlarında yanında oldum en sonunda hakettiğim karsılığı alamayınca bende sıkıldım ve artık ısrar etmemeye karar verdim ne yazıyorum ne arıyorum artık o mesaj atarsa konusurum ama çok zor duruyorum onunla konusmadan. sizce kız hala bisey mi hissediyodur?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Yarım yamalak sevgidir o inanma, kalbinde de kıpırtı falan olmasın.

0|0
    0|0
    • maleseff ister istemez tekrar onu istiyorum o da kendinden emin değil galiba nasıl olucak bilmiyorum. en iyisi uzak durmam bu durumda

• İnsallah bir an once istemez hale gelirim 9 ay oldu karsigilini alamadim biktim

• Alırsın merak etme...

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence sevmiyordur. Ama hala önemsiyor olabilir seni..

0|0
    0|0
    • Evet sevmiyo bence de sadece önemsiyo ama benim onu ne kadar sevdiğimi biliyo böyle ara ara yazıyo ben kötü oluyorum

• Anladım. Bak böyle bir arkadaşım vardı. Üniversitedeyken bir kıza kör kütük aşık olmuştu sonra kız buna yok bilmem ben aşka inanmam falan dedi.Ama acayip yakın arkadaştılar yani sevgili gibi kız oğlanın evinden çıkmıyodu sen düşün. Sonra arkadaşım kızdan uzaklaşmaya başladı bu şekilde arkadaş olamayız dedi.Sonra kız ara ara geliyodu yanına.Bigün amfide geldi çocuğun kucağına oturup ağlamaya başladı falan filan. Ama sevmediğini söylüyodu. Arkadaşım hiçbir şekilde kabul etmedi. Şu an da kızı unuttu.

• benimde durumum aynı ona benzer bişey en iyisi ondan uzaklasmak belki değeri mi anlar o zaman gerçi sanmıyorum ama en iyisi bu olucak sanırım

• tipik terazi

0|0
    0|0
  • dengesiz birisi sanırım. herşeye alışılır umrunda değilmiş gibi yap.

0|0
    0|0
    • Evet dengesiz ve duygusuz diyebilirim takmıyodu beni hiç bundan sonra bende takmamayı denicem ama çok zor duruyorum onunla konusmadan tek sıkıntım o daha doğrusu onu baskasıyla görme korkusu var

• inşallah unutursun. rahatlarsın ozmn

• İnşallahh. unutmaktan baska çarem de yok malesef

• bencede o kesin birini unutmak için senle çıktı mal kız

0|0
    0|0
    • İnsallah oyle degildir ama benim gibi sevip deger vereninide bulamaz bunu o da biliyo ama herneysee kendisi kaybeder en iyisi uzak duriyim donmesse demek ki bitirmis beni kafasinda. bende unutmaya calisirim yoluma bakarim

• bence hala seviyor olma ihtimali var. belki kendisi ayrılmayı istediğin için pişmandır fakat gururu yüzünden dile getiremiyor olabilir

0|0
    0|0
    • ben sevdiğinden artık emin değilim beni görünce bir kere yol değistirdiği bile oldu yakın zamanda. olgun düsünemiyo hiç

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...