Türkiye'de bir Avrupa kupası daha kalkacak olsa, kupayı kaldıracak takım kim olur ?

Galatasaray Uefa Kupasını yetmedi üstüne birde utanmadan Avrupa Süper kupasını almıştı. Aradan yıllar geçti. Bir daha Avrupa kupası kalksa Şu an ki gidişatta kupayı kaldıracak takım kim olur ?

• Galatasaray
    83% (5)65% (11)70% (16)Oy Ver
  • Beşiktaş
    0% (0)12% (2)9% (2)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    17% (1)23% (4)21% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• fenerbahçenin önünü kesmezlerse fenerbahçe kaldırır önce

0|2
    2|3
    • Asıl Fenerbahçe kupanın önünü kesiyor şuan yabancı sınırı bakımından :D

Bak şu sene geçsin gör nasıl sınır kalksın diyeceksiniz. Çünkü Avrupa'da bu sınır takımlarımızın belini bağlıyor.

• Laf olsun torba dolsun diye istemedi. Ohoo herşeye inanacaksak. Şike yapmadıkta diyor ama inanıyor muyum yoo. Tabi Fenerlilere inanmak serbest :D

Şike olaylarını açmak istemedim sadece 58. madde deyip geçecektim. O konuyu açarsak bir ton laf var hiç girmeyek uzar gider bu :D İyi akşamlar.

• bencede açma :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Vizyonsuz ve şikeci takımlar mı kaldıracak güldürmeyin lütfen onların bizim seviyemize gelmesi için 2 UEFA Kupası kaldırması gerekir zaten

0|1
    0|0
  • Galatasaray tek geçerim ^ ^

0|2
    0|1
  • Sorumu bu simdi? Tabiiki galasaray diger takimlar men edilmek ile meshur.

1|1
    0|0
  • şu azeri ile ilgili çok haklısın adamın işi gücü kendi milletini övüp bizlere küfür etmek. beni engelledgi için yazamadm sana ordan cevap.. direk kızlarsoruyora mesaj attım onun paylaşım linki ile birlikte. sen de öyle yap

0|0
    0|0
  • Galatasaray diyorum.

0|0
    0|0
  • Galatasaray

...

0|0
    0|0
  • ozaman cevap verseydim gs derdim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Galatasaray daha iyisini yapana kadar en iyisi bu (Uefa ve süper kupaları için) sorunun cevabı çok açık bir başarı bir kupa daha olacaksa onu sadece Galatasaray yapar

0|3
    0|1
  • Türkiyede Galatasaray dışında başka bir takımın Avrupa'da kupa kazanabilecek vizyona sahip olduğu düşünülemez açıkçası öyle bir hedeflerininde olduğunu düşünmüyorum

1|1
    0|0
  • Önümüzdeki 50 yol boyunca hicbir Türk takimi avrupa da kupa kaldiramaz

0|0
    0|0
  • fener kaldırır

0|2
    1|2
  • beşiktaş tabiki

0|1
    0|2
  • fenerbahçe anca ps de avrupada kupa kaldırır ondada ps takılıp bozulur :D

1|2
    0|1
  • Galatasaray... ..

0|0
    0|0
  • türkiyede tarih yazacak bir takım daha varsa o da BEŞİKTAŞtır (GALATASARAYlıyım)

0|1
    0|3
    • Stadı yapsınlar hele bir para girsin inş Avrupa'da başarı bekliyoruz onlardan.

• Beşiktaş -1903-

0|0
    0|0
  • GERÇEKLERİ TARİH YAZAR TARİHİDE GALATASARAY

0|0
    0|0
  • olm bu soruyu ego icin mi sordun anladık tamam eufa kupanız var super kupanızda var ama bukadar yanı ozaman sızın asalak bir sözunuz var biz btti demeden hicbirsey bitmez deyin alayını yenin elenince bittii diyorsunuz ki dogal olarak mecburıyetten bıtmıs oluyor :)

0|0
    1|0
  • galatasaray kupanın sapını bile alamaz bu saatten sonra

0|1
    1|0
Yükleniyor...