Berkin Elvan, bu sabah hayatını kaybetti. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Ekmek almaya giderken gaz fişeğiyle yaralanan 15 yaşındaki Berkin Elvan bu sabah hayatını kaybetti. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Bak gerçekten Hükümeti yermiyorum veya övmüyorum hatta Polisi de yerip övmüyorum Bence geziciler, tayyipçiler, kemalciler diye bakmamalıyız olaya. İnsan onlar, Allah'ın birer kulu onlar diye bakmalıyız. Bu yüzden iğneyi herkes birer birer kendine batırmalı.. Sebebi ise kardeş olmayı beceremediğimiz, kendi öz insanlarımıza üzülüp rahmet dilemediğimiz için..

link

Allah kalplerimize iman ışığı versin, versin ki ufacık bir çocuğun ölümüne tarafsız bakabilelim ve kimliği, kişiliği, dini ve düşünceleri her ne olursa olsun bir rahmeti ondan esirgemeyelim.

Allah rahmet eylesin, Allah ailesine ve sevenlerine büyük sabır versin..

BerkinElvanÖlümsüzdür

1|3
    0|0
    • yukarda da deim .. halkı yatıstıracagına en basından beri yanlıs yol izlendi o olaylarda .. benim %50i m nedir ya .. bas saglıgı bile dilenmedi .. vatandas degil herealde olenler .. ?

• bunu dindar biri soyluyor yani ben bunları kendm demiyorum sadece uzaktan soyle bakıyorum .. dindar diyolar .. ortada olanlar var ..düşünüyorum ..

• Dindar bir insanın vicdanı sızlar..

Erkekler Ne Diyor 10

• Türk milleti olarak alıştık biz bu haberlere..

Hiç kötü gelmiyor aslında bizlere öyle bir hale getirmişler ki bizler..

Duygusuz, tepkisiz aşırı soğukkanlı ve korku doldurmuşlar içimize..

Günden o kadar hızlı değişiyor ki TR de hangi biri hatırlanmalı ?

3 Yaşındaki çocuklar bile bugün siyasetin tanımını yapabilir.

1 mahkemenin verdiği kararı diğer mahkeme yalanlarsa , başka bir şey derse bu

adalette bir sıkıntı var demektir.

Eskiden yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış.

Şimdi yerine ampul taktılar.

2|2
    0|0
  • Allah rahmet eylesin..

Mustafa Sarı. Bilmiyorum hatırlayan var mıbu ismi. Gezi parkı olaylarında hayatını kaybeden eylemcilerin adını herkes biliyor. Ya şehit polisimiz? Bunlar neden unutuluyor.. Daha dün 3 polisimizi şehit verdik. Onlarda tayyibi korumaya giderken şehit oldu. Hangi biriniz isimlerini biliyor..

2|0
    0|1
    • keske şehit verdigimizde de bu kadar ısrarlı kararlı tepkilerde bulunsalar .. cozum için bu kadar istekli olsalar .. bas bas bagırsalar meydanlarda .. belki o zaman ismin hatırlanmayan sehitler de olmaz ..

• yanlıs anlama .. halktan bahsetmiyorum ... TBMM de olanlardan basımızda bulunan bakanlardan .. anlatabilmisşimdir umarım ..

• Bir bakanın kayseri şehit polisin ailesine dediği gibi Allah'ın takdiri işte..

• Hala gezi parkına kız düşürmek için gidildiğini sanan andavallar var,lan gazın ortasında kapsüllerin ard arda patladığı yerde polislerin hayvan gibi saldırdığı yerde kız düşürmeye mi giderlan adam oraya be dangalak bar mı orası bu adamlara ne anlatabilirsin.

1|3
    1|1
  • O çocuğun o hale gelmesinin ve bugün ölmesinin tek nedeni, 15 yaşındaki bir çocuğu silahlı gösterilerin ortasına gönderen ailesidir... Ebeveynlik görevlerini suistimal etmişlerdir... Bu fotoda ekmek almaya giderken çekilmiş herhalde ... İki yüzlü sahtekar pislikler... link

0|0
    0|0
  • katılı akp nın polısı

0|0
    0|0
  • lafın sözün bittiği yer ... diye düşünüyorum:(

0|0
    0|0
  • Kederli ailesine canı gönülden sabır diliyoruz.

0|0
    0|0
  • hiç birsey . sol ve marjinal grupların fişfiklemesi hepsi bu

bu arada herkesin fikri kendine altıma gelip yorum yapmayın sorandan baska.

kufrederim. bastan söyleyeyim.

0|0
    0|0
  • Büyüklerinin yaptığı bir durum özeniyorlar neye direndiklerini bile bilmiyorlar sonra da bok yoluna gidiyorlar zaten çoğu insan ne için savaştığını bilmiyor adam gidip parkta 2 gün yatıyor sonra 5 tane kız düşürüyor gidip eğleniyoruz anladınız mı demek istediğimi böyle çocuklarıda kullanıyorlar aracı yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin ama sadec ekmek aldigini dusunmuyorum resmi cikti ortaya ve gezicilerde hic devlete suc atmasin o olaylar olmasaydi o kadar can gitmezdi hepsinin ustunde sucu var dusuncem bu

0|0
    0|0
    • heee .. devleti bolmeye diye cıktı zaten 14 yasında ki cocuk :D ne yapabilir ya 14 yasında bir cocuk :D olsa olsa tas atar .. bagırır cagırır ..

• O zaman cikmicak abi disari gormuyor mu ortaligi yapmayin ya ailesi hic mi sorumlu değil ali ismailin annesi gelmis gene hepsi gosteris

• korkak degilmiş işte bazıları gibi .. o korksa bu korksa zaten sorun cıkmaz merak etme ..ama emin ol ortada sorun oladıgından degil ..

Kızlar Ne Diyor 9

• 14 yaşında çocuğun markete giderken vurulduğu, açlık sınırında yaşayanların, paraları nasıl sıfırlayacağını bilemeyenlere oy verdiği, maksimum seviye yozlaşmış ülke...

Alıştık artık buna da...Çocuklarım çok şükür bu ülkede büyümeyecekler.

Kendi ülkemin vatandaşı olmaktan utanır duruma geldim...Güzelim ülkemizi ne hale getirdiler! İçim acıyor gerçekten.

0|2
    0|0
  • siyasi alanda iyi malzeme olucağı kesin ve ailesine büyük saygısızlıkdır bu alanda kullanılması bence

0|0
    0|0
  • Ölmüş bir çocuk üzerinden siyaset yapılmaz. Ben bir tek bunu biliyorum

3|1
    0|1
  • link düşüncem bu

0|1
    1|0
  • Allah bu acıyı kimseye yaşatmasın ama o olay esnasında ekmek için çıktığına da akıl yürütemiyorum.. kusura bakamsın kimse..

0|0
    0|0
    • ya siz candan bahsediyosunuz burada ... ne kadar kucuk dusunuyosunuz ... en kotu ihtimali dusun .. ne yapabilir bu cocuk .. onu yapmıs olsun .. bu ulkede ondan defalarca daha pis işler yapan insan demeye utandıgımız insanlar var ki gezide tek sapan kullanan o cocuk degil .. ne yani ekmek almaya degilde sapan kullanmaya gitti diye suclumu .. orda ki herkes suclu o zaman ... o zaman su halk otobuslerini yakanları da bulup oldursunler o zaman adaletten bahsedersin bana ..

• seçimlerden önce meydana gelen basit planlar işte.hiçte önemsenilecek bir çocuk b genç dğil

0|0
    0|0
  • Allah ailesine sabır versin. Allah sorsun diyelim birde

0|1
    0|0
  • ağladım..

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
Yükleniyor...