Amacı nedir bu kızın ?

Lise son öğrencisiyim geçen hafta başka bir okuldan bir kız nakil oldu bizim okula kuzeni buradaymış o yüzden gelmiş iki tane tm sınıfı var tabiki kuzeninin sınıfına gitmiş kuzenide benim yakın arkadaşım olur herneyse bu bizi tanıştırdı kız çok güzel olmasına rağmen çok alçakgönüllüydü o yüzden biraz etkilendim diyebilirim 2 gün sonra bu müdür yardımcısıyla konuşup benim sınıfıma geçti burada benden başka tanıdığı yok sonra yanımda oturan arkadaşa ben yokken sen başka yere otur buraya ben geçeyim demiş bu olaydan sonra benden hoşlandığını anladım ama dün arkadaşlarla waffle yemeye gidiyorduk onuda çağırdım gelmedi yani benden hoşlandığı sonucunu çıkardım ama neden böyle basit bir teklifi kabul etmedi ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• belkide seninle ayrı olarak buluşmak istiyordur, olamaz mı bu kadar uğraşıp yaptığı şeylerden sonra.. ;))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• siz gencler nıe buluttan nem kapıosunuz ısı vardır durumu ıyı degıldır aılesıyle bı durumu vardır ızın alamıcaktır belkı...

0|0
    0|0
  • Dert etme isi vardir ondan gelmemistir. Dedigin gibi basit bir teklif o zaman reddetmesii takma bu kadar

0|0
    0|0
  • Isi vardir ya da cekinmistir

0|0
    0|0
  • naz yapmıştır ya da morali bozuktur. bence gayet açık senden hoşlandığı

0|0
    0|0
  • Isi falan vardir ya da knedeni hazir hissetmemistir. normalde bulusmaya gidecegi zamanki kadar kendini begenmiyordur o gun . Birsuru sey olabilir aslinda. Bida denersin teklif etmeyi..

0|0
    0|0
  • Belki işi vardır kötü düşünme hemen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• belki üzerinde para felan yoqtur yannda küçük düşmek istememişitir.yaa tamm belki sen hesabı öderdin ama yinede bnce sebep bu fazla üsteleme istersen...

0|0
    0|0
    • Malesef her şeyin altında kötü bir şey arıyorum haklısın

• Dostum o arkadaşlarınla waffle yemek istemiyor. Seninle yemek istiyor anlıyor musun ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...