Trabzona karşı büyük ihtimalle hükmen 0-3 vericekler peki haftaya Fenerbahçe-K.erciyes maçı ne olur

trabzona karşı büyük ihtimalle hükmen 0-3 vericekler peki haftaya Fenerbahçe-K.erciyes maçı ne olur

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• K.Erciyes'in bile işi hiç belli olmaz Fethiye mode:on yaparlarsa olacakları görürsünüz ama tabi Fenerbahçe olarak o kadar büyük olduğunuzu düşünüyorsanız en az 6-7 atmalısınız diye düşünüyorum malum tek kulvarda yarışmak en kolayı

0|0
    0|1
  • Hakemleri aldi fenerbahce arkasina, haydi yuruyun maksat sampiyon olmak degilmi.

0|3
    1|3

Erkekler Ne Diyor 10

• Fenerbahçenin soniç saha maçlarına baktığımızda hakemlerin Fenerbahçe´ye büyük katkı sağladığını görüyoruz Kasımpaşa ve Gençlerbirliği maçları buna örnek gösterilebilir Erciyes bu maçtan puan alabilir

1|3
    1|3
    • umut güzeldir hayalde güzeldir insanlara hayat verir.

• Bak arkadaş Fenerbahçenin şike yaptığı TC Mahkemeleri,yargıtay,Uefa,Cas tarafından yani bütün yetkili kurumlar tarafından tescillendi bu inkar edilemez parayı alanlar serbest çünkü senin şike yapan başkanında şu an serbest

• valla bilmiyorum hiç biri serbest olmasın gerekirse ama bu olay açığa kavuşsun bir polis fezlekesiyle yargılanmak aptallıktır.

• Erciyes ligin en kötü takimlarindan biri kaybeder

0|1
    0|0
  • geçmiş soruların birinde sana demiştim öne geçeriz olaylar çıkar tatil olur diye :DD

bu maçıda 3-1 kazanırız gibime geliyor 4-1 de olabilir bak şimdi geldi aklıma :D

0|1
    1|2
  • Ev sahibi favori Erciyeste çok formda gerçi zor maç olur ama ev ahibi 1 adım önde :)

0|1
    0|1
  • emenike ve sow oynadiktan sonra hiç şüphem yok aliriz 3 puani, ayrica trabzonun hükmen yenik sayilmasini da istemiyorum açikçasi, maçi kaldiği yerden ve kaldiği skordan seyircisiz olarak oynatsinlar. ellerine nasil verdiğimizi cümle alem görsün.

0|2
    0|2
    • soran arkadası engellemıssın

• ağizlarinda laf olmasin yani, seyircileri 90 dakika insan taklidi yapsaydi biz 3 atardik zaten

• atardık evet açıkcası katılıyorum umarım oynanma kararı verirler.

• erciyes karşısında rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum dünkü olan olaylar takımı iyice kenetlendirdi bu saatten sonra puan kaybetmemiz çok zor ersun hoca erciyes maçında gençlerede şans vermeli.

0|1
    0|0
  • feNerasyon ve fenerbahçe formalı hakemler kaç kaç isterse öyle biter

0|3
    1|2
    • o dilde volkan o haraketi bir tek trabzona yapmamış :))

• birşey olmaz bizim oyuncular küfür yemeye alışık özellikle fb ve gs nin oyuncuları :)

• en çok bizimkiler yiyor tabi.

• fener alır maçı

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe iç sahada kimseye puan vermez.

0|1
    0|0
    • Ben sana orda cevap vermek istedim yanıt pekledim ama çıkmadı galiba. Kimseden ama kimseden destek istediğim filan yok. Senin şimdi yorumlarını açıp baksam kaç yoruma kaynak yaptığını bulurum. Onu bil de. Tamam buradan yazdım hani varsa bişey yazarsın. Tartışırız.

• 3-0 alırık o macı

0|1
    1|2
Yükleniyor...