Türk ateistlerin neden dışlandığını anladım galiba.Gelin?

Ben İnançlıyım,birçok ateistin türkiyede dışlandığını duymuşuzdur,Yani tam olarak dışlanmasada bir garip tavırları vardır ateistlere karşı.

Yazdıklarım benim fikirlerim.

Örneğin amerikalı birisi boynunda haç işareti taktığında ya da inanmadığında türkler tarafından pek fazla bir dışlanma olmaz,çünkü kendi ırkımızdan olmadığı için ve bilinen,olası birşey olduğu içindir, ama türk birisi haç takarsa ya da inanmadığını belli ederse.Kendi ırkımızın bu şekilde davranması,pek hoş karşılanmaz.

yani bu olay bizim için kuzunun kurt gibi davranması gibi bişey.

Yani benim düşüncem budur.Bu şekilde ama katılrsınız katılmazsınız bilemem ayrıca bu dediğim şey dünyanın hatta türkiyenin heryerinde geçerli olmadığını düşünüyorum.

Bana katılan var mı bu konuda ?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır Ateistlerin dışlanma sebeplerinin %82si Allah yok dedikleri için. Ama hepsi demiyor lütfen dikkatli olalım dışlarken :))

0|0
    0|0
    • allah var mıdesin ateist , senin için allah varsa onlar içinde yok. bir ateistin bunu demesi doğal bu yüzden dışlanması çok illegal ve cahilce bir davranış

• Ateistlerin hepsi Allah olmadığını idda eder.Çünkü ateistliğin anlamı.

• Şunu kast ettim bazıları suratına ALLAH yok der bazıları konu açılınca :))

• Çünkü Türkiyedeki ateistler gerçekten çok bilgisiz ve özentiler.

Yoksa mesela üniversitede biri namaz kılıyorum dese hor görülür, ateistim derse elit biri sanılır.

Öyle bir düşünce yok yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...