Eyy geziciler hic iğneyi kendinize batırdınızmı

Eyy geziciler bügün o masun berkinin katilleri sizler değilmisiniz siz o sokaları terörize etmeseydiniz yakıp yıkmasaydınız ,polisinde mesru hakki olan biber gazını kullanmasına ve kazarada olsa gazın kapsülün cocugun kafasına carpmamasına olanak sağlamış olmazmiydiz, her tarafı yakıp yıktınız sonra bodruma marmarise tatile gittiniz, neydi sizin derdiniz açmiydiniz açiktamiydiniz

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Vicdanınızı böyle rahatlatmaya çalışmayın. Kimse samimiyetinize inanmıyor -ki zaten olamazsınız.

Bu ülkede ölmek değil yaşamak meziyet.

Gencecik çınarları sağcı solcu demediler astılar.

Düşünceleri yüzünden insanları F tiplerine kapattılar, tecrit ettiler.

Ölüm oruçlarında küçücük kalmış bedenlerini sırtladık verdik toprağa.

Sizin gezici dediğiniz insanlar sizin yapamadığınızı yaptılar diye mi suçlu oldular şimdi? Elinizi üzerine koyacağınız bir vicdanınız bile yok. Hak veren vicdanınız da sizin kadar kirli.

1|5
    0|1
    • Ben sizin gibi vicdansiz olsaydim o gezi eylerine bende katilirdim ve kim bilir kac tane daha berkinin ölümüne sebep olucaktim

• Demek ağac felan hikayeydi, begenmiyosan iktidarı secim zamani gider istedigin basa gelmesi icin desteklersin ama sokagi yakip yikarsan birileri hey neyin kafasını yasıyorsun der

• Kim sokağı yakıp yıkmış? Bugüne kadar polisin olmadığı yerde olay çıktığı nerede görülmüş?

İnsanlar hak arar. İnsansan ararsın.

En tabi hakkına müsaade edilmiyorsa bu ülkede kimse bana git sandıkta hakkını ara diyemez.

Siz hak aramak nedir bilmiyorsunuz. Anladığınız çarkınızı döndürmek için kumandayı elinize alıp acaba kime oy versem demek.

Oy verdiniz diye ülkeyi tapusuna geçirmiyorsunuz. İktidar emanettir. Bunlar da emanete, vatana en büyük hıyaneti yapanlardır.

Kızlar Ne Diyor 6

• eylem yapmak kanunen suç değildir ve insanlara tanınmış bir haktır.

insanların derdi özgürlüktü. her başa gelenin bir diktatörmüşçesine istediği gibi at koşturamayacağını ona göstermekti.

polis hükümetin g.tünü yalamayıp kendi halkının yanında olsaydı bunlar yaşanmazdı. dur sana polislerin kazayla olan icraatlerini sayayım:

berkin eylemde değil, ekmek almaya giderken vuruldu. çok süper olan polisiniz yakın zamanda 6. kattaki dersaneye öğrencilere tomayla su sıktı.

gezi eylemleri sırasında bir durak gayet sakinken polis oraya gaz bombası attı. bak olay filan yok diyorum. insanlar sakince otobüs bekliyordu. ben astım hastasıyım ve orada eylem yapmadığım halde bu gazdan nasibimi aldım. peki suçum ne: durakta otobüs beklemek...

link bak sizin tayfa berkin için neler diyor. 15 yaşında suçsuz bir çocuk için geberdi ohh iyi oldu diyor. vicdan bu işte.

1|5
    0|1
    • Kişiselleştiriyorsunuz neden yakilan otobuskeri sökülen kaldırım taslarindan bahsetmiyorsunuz eylem yapmakla terör yapmayı karıştırıyor olabilirmisiniz

• ahada Berkin Elvan'nın katili bu link

1|5
    0|1
  • Bak gerçekten Hükümeti yermiyorum veya övmüyorum hatta Polisi de yerip övmüyorum ama tek bir şey söylücem polisin meşru hakkı olan biber gazı diyorsun dimi. Sana soruyorum madem dün abimle fenerbahçe trabzonspor maçını izledim trabzonspor taraftarları dışarı taşkınlık yaparken, polisleri yaralarken ve saldırırken neden biber gazı kullanılmadı. Madem meşru haklarıydı burada da kullansalardı. Yaklaşık 20bin taraf ve nerden baksan en fazla belkide bin polis vardı ama hiçbir şekilde müdahale edemediler. Oysa gezide binlerce polise karşı hepi topu en fazla bin kişi ya vardı ya yoktu. Ben onu izlerken bile polisimize acıdım yaralandılar üzüldüm. Bence geziciler, tayyipçiler, kemalciler diye bakmamalıyız olaya. İnsan onlar, Allah'ın birer kulu onlar diye bakmalıyız. Bu yüzden iğneyi herkes birer birer kendine batırmalı.. Sebebi ise kardeş olmayı beceremediğimiz, kendi öz insanlarımıza üzülüp rahmet dilemediğimiz için..

0|1
    0|1
  • Gezi eylmelerinde insanlar en doğal haklarını kullandılar. Ortalığı karıştıran partizan ve kaldıraç gibi gruplardı, onları da kimin kışkırtıp sokağa döktüğü belli.

1|1
    0|1
    • At izi ile it izi birbirine karışmısti gercekten agac icin orda olanlara bende destektim gönülden

• Geziciler dediğin zaman itleri de araya karıştırıyorsun

• "Günah işleme özgürlüğünü " engellemeye çalıştık, her kulun hakkıydı ne de olsa. Bu kadar abidik kubidik birhükümet görmedi bu millet, hatta dünya. Hitler2e benzetenlerebile üzülürüm, adam almaynyayı kaldındırıyordu soymuyordu hıammına.

1|1
    0|1
  • Yazık lan ..

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir an ironi yaptığını düşündüm ama yorumlarına bakıyorum da yazında ironi yapmamışsın düşüncelerini ciddi ciddi yazmışsın. Cevap verilmeye bile değer bir düşünce yapın yok . Yazık sana.

1|0
    0|1
    • Simdi sezarın hakki sezara, bakinşu angezi eylemleri adi altinda kimse sokakları terörize etmiyor ve dolaysiylada kimseciklerde ölmüyor ben bugüne kadar akp'ye oy vermis degilim ama secim gün� gider inandigim partiye desektegimi yaparim kimsenin ölmesine vesile olman

• o masum Berkin in katili polise emri ben verdim diyen o çocuğudur !

not: gezi eyleminde olayları terörize hale getirende o o çocuğudur

dinnot: o o çocuğu tayyiptir

endipnot: tayyip diye isim mi olur a.m.k

2|3
    0|1
    • suslan ırıspı .Vtan sevgisi midir ortalığı yakıp yıkma.

not : küfür etmedim ismi ırıspı zaten.

• vatan sevgisini senden mi öğrenicem b(it) yavrusu ?

sana kemik atmadım ben sittir git başka yerde havla

• Allah seni bildiği gibi yapsın erkeğinırıspısı :D :D

• aklı yok fikri var dedikleri bu işte :/

1|2
    0|1
    • Bir insan kendini bukadar net tanımlayabilir

• Ben ne gezici nede hükümetçiyim burada suçlu hükümettir.

1|0
    0|1
  • Değil mi siz kafanıza göre asıp keseceksiniz insanlarda sesini çıkarmayacak?Ulan silivri de hukuksuzluğun kitabını yazdınız,dalga mı geçiyorsunuz insanlarla bir süre içeri alıyorsun işine geliyor başka zaman aa karıştırdık deyip bırakıyorsun,odtülü öğrencilere terörist diyorsun.Derdimiz neydi söyleyeyim özgürlüktü,sen insanların özgürlüğüne karışamassın %50 oy alıyorum diye diğer %50 ye de saygı duyacak kucaklayacaksın ortalığı karıştıran başbakanın katil arıyorsan savunduğun partiye bak önce

1|1
    0|1
    • Sana göre iktidarı darbe ile ele gecirmek normal ise, silivrideki ergenekonculari icerde olmasinin tuaf gelmeside normaldir hem sadece yüzde50nin iktidari olsa idi türkiyenin her kesiminden destek bulabirmiydi

• Darbe yapılmak istenseydi silah olurdu merak etme :) O zaman böyle rahat rahat yaşayamazdınız bile ortalığı kan götürürdü,oldu mu?Olmadı değil mi,ukrayna ya bak adamlar nasıl savaşıyor.Silivridekilere dün ergenekoncu diyordunuz bugün dışarı salıyorsunuz.Türkiyenin her kesiminden destek bulsun bulmasın %50 destekliyorsa %50 de desteklemiyor bu değil onların isteği önemsizdir ben istediğimi yaparım.

• O kapsülün atılışının bi' tekniği, raconu vardır..Atılan ilk kapsül o değil.

Suç, kapsülü birisinin başına isabet edecek açıyla atan polisindir..

1|1
    0|1
  • amacları olay cıkarmaktı baskada bısey deıl

0|1
    5|7
  • Aynen ole hep devleyi suclar bunlar pislik hepsi

0|1
    3|4
Yükleniyor...