Bir insan bu kadar mı yüzsüz olur?

Merhaba arkadaşlar sene başıydı yeni bir sınıfa geldim, benim gibi sınıfa yeni gelen birkaç kişi var, ben bunlardan birtanesiyle arkadaş oldum , ozamanlar o, sessiz içine kapanık birisiydi, tabi sınıfta çoğu kişi alay konusu filan olur, öyle böyle 1 ay geçti o yakın arkadaşımın bana soğuk davrandiğini hissettim ve giderek o milletle dalga geçen grupla takildi, ve dersin ortasinda bana laf filan atmalar, küçük düşürmeler vb.. ama o grup yokken eski sessiz haline dönüyor, örnegin o grupla birlikteyken beni onlara karşı küçük düşürmeye çalışıyor.. bir insan bukadar gurursuz olurmu daha 2 ay önce arkadaştık, ne salakmışım! Birde aramız ısınsın diye sınavda kopya verdim enayi gibi.. tabii birşey değişmedi.. ve halende böyle birşeyler yapmam gerek..

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• bence o çocuk diğerleri gibi popüler olmaya çalışıyor ve bunun yolunun kendinden aşağı gördüğü insanlarla dalga geçerek olduğunu düşünüyor böyle çok insan var takma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Çözüm basit ; adam olanlarla arkadaşlık kuracaksın, adam olmayanların da sana böyle muamele yapmalarına izin vermeyeceksin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...