Konçertoda Keman İle Orgazm (!) Olan Kadın. Sanat Aşkına Bakın.

Linkteki videoda zaman olarak 13:00 - 13:10 arasını (10 sn.) mutlaka izleyin.

Sanat aşkına hayran kalacaksınız.

link

Yorumlarınız neler?

Güncellemeler:
Sorumun puanini neden dusuk tuttunuz arkadaşlar. Paylasim güzel değil miydi ama durust olun. Ayip ettiniz yani. Bi daha da paylaşmam ama sizle böyle ilginc ve guzel seyler.

1|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Gdsfdd. Kemanimi pencereden atmak istiyorum.

1|1
    1|0
  • İşte sanat budur!

0|1
    0|0
  • Kırk yılın başı klasik müzik dinleyim de azcık kültürlü görüneyim demişsin, bu kadın denk gelmiş. Kadere bak.

0|0
    0|0
    • ahaha :) guldurdun ya sabah sabah ..ben normalde gayet modern, laik. cagdas ve metroseksuel bir Turk genciyim. fikirlerimi her konuda paylaşabilirim. burada sikinti yok bence. normalde klasik müzik dinlerim zaten :D onyargili olmayin lütfen

• Orgazmi bildigimiz orgazm anlaminda mi dedin yoksa sanata doyum anlaminda mi dedin?

0|0
    0|0
  • 20 dk bu yA

2|0
    0|0
    • izledimde ne var bunda bana pek aman amanlık bir hal gibi gelmedi kadın keman sevmeyi çok seviyor o kadar sanatçıların bu tür tuhaf hareketleri var

• ne mi var? iste sanat aski var. ne kadar içten caliyor kemani farkında misin? böylelerini cok göremezsin ozellikle kemanda.

Erkekler Ne Diyor 18

• Abartıdan başka bir şey değil. Böyle şeyleri sahte buluyorum daima. Farklı görünmek için uğraşılan gülünç bir delik.

Bunun gibi başkaları da var. Deliliğini sevdiğim Meg Myers diye bir kaçık var.

m.youtube.com/#/watch?v=E18sCzSBK1Q

Canlı performansları uçukça. Kadın kendinden geçiyor resmen. Fakat bunu bilinçli olarak yaptığını düşünüyorum tabiki. Yine de videoyu izlersen nakarat bölümlerinde ağzı açıkken tatlı oluyor.

0|0
    0|1
  • genelde bizim ülkemizde. hüloggg diyerek orgazım oluyorlar kalabalıgın ortalığında sen buna ne diyorsun ? link

0|0
    3|1
  • aynı anda gelmek deyimi bu olsa gerek.

çok güzeldi.

0|0
    0|0
  • bu e minordan orgazm anlamakda büyük beceri tebrik ederim :)

0|0
    0|0
  • Oldum olası keman beni çok etkilemistir

tum duygularım uyanıyo keman dinlerken

0|0
    0|0
  • 13:07

)))))

0|0
    0|0
  • buda farklı model :)

0|0
    0|0
  • kocası yoksa evlenirim

0|0
    1|0
  • sondaki titreyişi ... :(

0|0
    0|0
  • her titreyen kadını orgazm oluyo sanmayın orgazmla ilgisi yok kas kasılmasından titriyor

0|0
    0|0
  • biraz daha zorlarsa boynu tutulacak :)

0|0
    0|0
  • sevdim... ..

0|0
    0|0
  • yok be bence nefes nefese kaldı :D

0|0
    0|0
  • nefes nefese kalmış cidden..kas yapmıştır orgzm diil :D

0|0
    0|0
  • bu ne aminagoym

0|0
    0|0
  • banada olur o

0|0
    0|0
  • başlığı ben atsama yanlış katagori diye kaldırılardı

0|0
    0|0
    • ben cinselliğe atmistim kaldirmasinlar diye...basta adamlar kendisi tasimislar kullture tebrik ettim sahsen.

• ilginç

0|0
    0|0
Yükleniyor...