İlişkiye ara verildiğinde yapılmaması gereken mi?

Diyelim ara verdiniz, ikiniz de çok kötü bir dönemden geçiyosunuz, kafanızı toplayıp yeniden bir araya gelmek, aşkınızı sonra yeniden alevlendirmek üzere anlaştınız. Bu geçen arada siz onu çok ama çok özlediniz, aldığınız sessiz kalma kararını bozup, onu arayıp özlediğinizi söyler misiniz, yoksa dişinizi sıkıp buluşacağınız günü mü beklersiniz? (Bu sırada sevgiliniz sizi hiç aramamış, sizi özleyip özlemediğini bilmiyosunuz.)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Peki şöyle bir soru sorsam; aşkı alevlendirmek diyorsunda hiç yanmış kül olmuş odunun bir daha alev aldığını gördün mü?

Açık ve net söylemeliyim,birleşseniz bile eninde sonunda patlak verirsiniz.Çünkü bir kere koptunuz devamı gelmesi zor değil.

Nasıl kırılan bir kemik iyileştiğinde,aynı yerden kırılması daha kolay ise ilişkide böyledir.

0|0
    0|0
    • Neden olmasın? Biz odun değiliz ki kül olalım. Sizin kadar umutsuz değilim, ara vermek benim fikrimdi o bana aşık, aşık bir erkek ara verdiğinde unutur mu? Korkutmayın beni:(

• Ohoo arkadaşını iyice bir incelemek gerek.Sende her an ilişkinin bitmesi gibi bir duruma hazırlıklı ol derim.

• Hım haklısınız, yorumlar için teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 3

• ilişkiye ara vermekte ne ya maç mı bu devre arasımı oldu ara vermek falan hikaye o ilişki çoktan bitmiş tekrar başlasada asla eskisi gibi olmayacak

0|0
    0|0
  • Ara vermek;yenisini bulursam dönerim,bulmazsam dönmem demektir.O bulmuş sen bulamamışsın demek ki.

0|0
    0|0
  • çocuk gibisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• buluşacagınız günü belirlediniz mi? o ayrılık sürecinin ne kadar olcaganı biliyosanız biraz daha bekle derm ama özlediysen tabi ki de söylemelisin bu arada ne kadardır böylesiniz o da önemli

0|0
    0|0
  • yorumlarına bakılırsa bu adam senin yokluğuna alışmış:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...