Volkan neden sürekli terbiyesizlik yapıyor?

Trabzon maçında çimlerde kayarak gol sevinci yaşayan Volkan maçın iptaline sebeb oldu gene yahu bu adamın furbolcu lisansini iptal etmek gerekmiy mi?

0|0
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• Volkanın tipini görünce iştahım kaçıyor zaten

3|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 32

• melo pavyon karısı gibi kırıtınca masum dans, telles gol attıktan sonra kayınca sempatik gol sevinci ama volkan kayınca tahrik hiç inandırıcı değilsiniz volkan şurada 10 senedir top oynuyor bu trabzonun pislikleri 1996 yılından beri var kuyruk acıları başka onların zamanında eze eze şampiyonluğu ellerinden aldık hala çıkartmamışlar her maç aynı pislikleri yapıyorlar buda bizim işimize yarıyor top oynamadan 3 puan aldık anlasalar bize iyilik yaptıklarını ama nerde kas kafalılar işte bu arada Kadıköydeki ilk maçta onurun yaptığı pisliklerin yanında volkanınkiler hiç bir şey kalır kadıköydeki maçta kale arkasındaydım onur her pozisyondan sonra arkasını dönüp taraftara küfür ediyordu pislik herif işte o kulübün suyunu içen böyle pislik oluyor...

0|4
    3|6
  • Lisans iptal etmek bu kadar kolay olsaydi senin takiminda dahil kimsede adam kalmazdi

1|4
    0|3
  • volkan ölse üzülmem ama ısınmadan itibaren küfür tuğla kapı kolu ses bombası yiyen adam hırsını bir şekilde alır

1|2
    1|0
  • Volkanı tanımasam gol sevinci derdimde buradaki herkez neyin nolduğunu benden iyi biliyo :) Trabon seyirciinede en ağır ceza verilmeli.

0|2
    1|1
  • o gol sevinci her 5 golden birinde yapılıyor bu kadar subjektif olmayın be .

0|0
    2|1
  • kanında var adamın babadan oğula gibi bayrağı devrediyorlar

1|3
    0|1
  • bi isnan 7sinde neyse 70inde de odur.. karakter meselesi. ne ikmetse ne kadar yobaz kici kirik serefsiz ortami gerecek insanlar var hepsi fenerde sanki özenle seciliyorlar

1|0
    0|0
  • Emenikede aynı link

1|2
    0|0
  • Mac baslamadan isindigi kalenin arkasindaki taraftarlari tahrik etti ben trabzonun yaptigini savunmuyorum ama volkanda masum degil

0|2
    0|1
  • aynı alex telles akhisara gol attığında kayarak gol sevinci yaşadığı gibi volkanda emenikenin golünde kayarak gol sevinci yaşıyor bu neden zorunuza gidiyor anlamıyorum:)))

0|3
    2|3
  • melo geçirdim hareketi yapınca çok sempatik volkan herkesin yaptıgı şekilde sevinince terbiyesizlik ne kadar iki yüzlüsünüz ya

0|0
    3|2
  • hic sevmiyorummm

0|2
    0|1
  • çünkü o fenerbahçeli o yüzden öyle

1|2
    1|1
  • Ne alakasi var bu mac puan durumundan dolayi fener icin cok önemliydi sevinmesinde napsin. Diger futbolcular Sevinirken bişey yokta kaleci sevinince mi suc oluyor

0|0
    0|0
  • karaktersiz serefsiz de ondan neden fenerde sevılmeyen ha bıre kufur edılen volkan var emre var diğerlerine neden kimse sövmüyor neden alex ı tüm türkıye sevdi cunku onlarda volkanla emrede olmayan ahlak terbıye var adamlar

0|0
    0|0
  • adamın tribünlere kaymadigina dua et , gel 90 dakika senin anana küfür edeyim bakalım sen ne yapıyosun

0|0
    0|0
  • Melonun yaptığı dans normlade volkanın çimlerde kayması anormalse ya at gözlüklerini atın öyle gelin ya da fenerbahçenin adını ağızınıza almayın çünkü siz objektif olamıyorsunuz

0|0
    0|0
  • kıza bak ya :D :D volkanın ne sucu var be olaylar hep vardı objektif olamıyorsunuz Bahaneee Bahaneeee Bahaneeeeeeeeee .. blaa blaa blaa :D

0|0
    0|1
  • gerek yok, zaten bilmem neresinin kılları makarnaya dönmüş, kendi bırakır yakında:)

0|0
    0|0
  • fenerli futbolcuda ahlak ancak o kadar olur

0|0
    0|0
  • olaylar volkanın sevinmesinden önce de vardı maçı dikkatli seyret

0|0
    0|0
  • o hareketi yapmadan önce birşey olmamış gibi konuşuyorsun maçın özetinimi izleyip geldin nedir ortamı counter a çevirdiler sis bombaları falan

0|0
    0|3
  • Kaldırım taşı atmak suç değil diyorsun.. Sen neler diyorsun bacı böyle..

0|0
    0|0
  • c C Volkan reyizzz cC

0|1
    0|2
  • Melonun yaptıgı ne peki ? :)) Kucak dansı mı :))

0|0
    0|0
  • neden sendemı trabzonlusun

0|0
    0|0
    • kumalardan biri işte ya hamsi kafalı ya da cinconlu :D ama cinconlu olması daha mutemel hamsi kafalıalr buün sustu cinconlular hala devam ediyor :D

• 6alalılar konuyla alakalı daha çok yorum yapıyor kuyruk acısı baya büyük emenikenin attığı gol beleştepe ağlarını baya sallamış :D

• volkanla alakası yokta anlaşılan onu bir tek trabzona yapmamış :D

0|0
    3|2
  • normal gol sevinci :D

0|0
    1|0
  • TS yalakası cincon

0|1
    3|3
  • kaymasa mıydı. yasakmı kayarak sevinmek...Ben Volkanın yerinde olsaydım daha da beterini yapardım..Az bile o hamsi kafalılara o hareket...Yesinler birbirlerini şimdi çokta Fenerin umrundaydı sanki onların taşkınlığı. oynamadan 3 puanı kaptı ...

0|1
    2|4
    • NE kadar Trabzonlu varsa...

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• lan geri kendi takımı gol attı ağlasın mı

0|4
    3|2
  • karakter parayla satılmıyor ki gidip alasınn kanı bozuk herifin

1|1
    0|3
  • çünkü o çocukken kafasının üstüne düşmüş beyninin yarısı hasar görmüş ondan o hasarlı tarafta şeref ve onuru temsil eden bölge imiş meğer

1|2
    1|3
  • Melonun gol sevincini sempatik bulanlar şimdi Volkan'ınkini terbiyesizce buluyor işte taraflılık :)

0|3
    2|4
    • zeka ve beyin sende olsa gizlenmezdin süper zekalı gizlim benim :)her futbolcu takım gol atınca sevinir,futbol takım oyunudur,bireysel oyun değiildir sen önce futbolu öğren sonra gel burada soru sor.

• boşver buna bişey anlatamazsın geri kafalı ya :)

• sen yanlış biliyorsun gümüş-kelebek takımlar gol attığında kaleciler sevinmez üzülmeleri gerekiyor süper zekalı soran arkadaşın engin futbol bilgisinle başa çıkmazsın bence yol yakınken vazgeç nerde görülmüş takımı gol attığında kalecinin sevindiği ...

• O hala kendini savunsun ben her maç aynı şekilde seviniyorum diye o taraftarın halini maçın 1.dk'sından beri görüyorsun o zaman tahrik edici şeyler yapmayacaksın beyin yok ki çalışsın

0|0
    0|0
  • Volkana atilan maddelerin suclusuda mi Volkan?

0|0
    0|0
  • volkan emre gıbı futbolcular zaten anca fenere yakısır azızın adamları..

2|2
    0|3
  • SİZ MAÇA BAŞKA TARAFINIZLA BAKMIŞ OLMAYASINIZ ?

0|3
    3|2
Yükleniyor...