"Sen gazdan kaçamazsın ben hızlı koşarım anne, ekmeği ben alırım..."

"Sen gazdan kaçamazsın ben hızlı koşarım anne, ekmeği ben alırım..."

diye çıktı evden annesine kıyamadı mahallede polisin halkın üzerine sıktığı gazdan annesi etkilenmesin istedi. Olmadı be çocuk sen annene kıyamadın ama yavrucak sana kıydılar annen aylarca beklerken başında birileri evlerdeki paraları sıfırladılar. bukadar basitmi bir çocuğu öldürmek ? bukadar sıradanmı bunları yaşamak? müslümanlıkmı islammı buna aldırmamak. zalime halen yandaş olmak hırrsızlığına ve katilliğine ortak olam bukadar kolaymı.. Berkinin annesine son söylediğ söz "Sen gazdan kaçamazsın ben hızlı koşarım anne, ekmeği ben alırım..."

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• Bak gerçekten Hükümeti yermiyorum veya övmüyorum hatta Polisi de yerip övmüyorum Bence geziciler, tayyipçiler, kemalciler diye bakmamalıyız olaya. İnsan onlar, Allah'ın birer kulu onlar diye bakmalıyız. Bu yüzden iğneyi herkes birer birer kendine batırmalı.. Sebebi ise kardeş olmayı beceremediğimiz, kendi öz insanlarımıza üzülüp rahmet dilemediğimiz için..

link

Allah kalplerimize iman ışığı versin, versin ki ufacık bir çocuğun ölümüne tarafsız bakabilelim ve kimliği, kişiliği, dini ve düşünceleri her ne olursa olsun bir rahmeti ondan esirgemeyelim.

Allah rahmet eylesin, Allah ailesine ve sevenlerine büyük sabır versin..

BerkinElvanÖlümsüzdür

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Allah rahmet eylesin geri de kalanlarına sabırlar versin.

1|2
    0|0
  • Eylemlerde cozuttuk hiç devlet adalet hukuk demeyin ha terör yandaşları mı cozuttu diyeceksiniz saçmalamayın kaç arkadaşım agresifliklerinden kaç genç de içip içip eyleme katıldıklarından oldu bunlar bu türkiyenin ilk eylemi değil.. daha önce tekel işçileri de eyleme oturdu olaysız haklarını aldılar ve gittiler.. Gezi parkı eylemlerinde ben başbakan olsaydım gaz değil top atardım ..

2|1
    2|4
    • yazıklar olsun sana . adam değilmişsin sende. bir yavrudan bahsediyoruz burada 14 yaşında nerede içti nerede ne yaptı ekmek almaya çıktı evine dönemedi senin kardeşin senin kuzenin senin o yaşlarda bağrına bastığın bir canın yok mu? .. tekel işçileri ne hakkını aldı link işte kapak olsun sana

• Diyecek söz bulamıyorum...

Bunları göre göre,bile bile hala o adileri savunanlar var ya..

Gözleri pislikle bulanmış..

2|2
    2|0
  • çocuklar yatarken susulur, ölürken degil! Bu nedenle en azindan bunu yapanlar cezasini çeksin, adalet yerini bulsun!

1|4
    1|1
  • Bunu yapanlarında bunu yapanları hala ve hala koyunca savunanlarında allah cezasını verir inşallah.

1|2
    1|0
    • veriyomu sence Ali ismail korkmazın . etem sarısülügün katilleri belli Hani nerde adalet Nerde Allah ?

• adaleti allah ta armamak lazım eger adaleti o verecek olsaydı seni beni neden yarattı madem sınav dünyası neden sor soruyu sınavı yapana çözdürmeye ben çözemedim sana havale ttim sen çöz puan vermi denir.. adaleti biz peşinden koşarak sağlıyacaz allah sadece seyredecek.

• her önüne gelen polis olursa sonuç bu olur.

Allah rahmet eğlesin.

2|2
    1|0
  • Allah rahmet eylesin

onları savunmak için söylemiyorum bunu

sdece şunu sormak istiyorum

gezinin 3. gününden sonra olayları azıtıp gruplar kuranların hiç mi suçu yok?

neden herkes tek taraflı düşünüyor

onların vicdanları niye sızlamıyor.

değnek iki taraflıdır

0|3
    8|4
    • ne hikmetse o değnek hiç san dokunmaz.kura sen evde kal tamamı ses çıkarma sen ölme biz ölürüz biz bişeylere dur deriz biz salagız ama serefsiz değiliz.

• yok o değnek bana da dokundu,

haklı olduğum bir dava sonra öyle yerlere gitti ki

ama işte sorun bu

bunu kimse görmüyor

• çok acı .Acı olan sebebi...

1|2
    1|1
  • Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun. Allah ailesine ve sevdiklerine sabir versin.

Diyecek cok sey var ama susuyoruz. Turkiye kucuklerini koruyamayan bir ulke olmaya devam ediyor. Bu ulkenin sonu ne olacak aceba?

Berkin bilemedi iste Turkiyenin boyle bir yer oldugunu, kosarak annesine ekmek alip gelmekti onun tek istegi..

Utan Turkiye, halinden utan.

0|1
    2|0
  • Allah Rahmet Eylesin. Yapanları da bildiği gibi yapsın :@

1|3
    1|0
  • Minicik bir bedenin ölümüne sebep olan herkesin Adan Zye Allah yedi bin kat belasını versin. Bu ülke artık yaşanılacak yer değil.

1|3
    1|1
  • İçimiz yandı bugün Berkin'e. Bir karanfili daha kopardılar dalından. Ülkece başımız sağolsun

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Talimatı verenler,hesabını verecek.O gün yakındır.

2|3
    1|0
  • 3 çocuk yapın; 1. ekmek almaya giderken 2. parkta direnirken 3. sokakta dövülürken öldürülsün!

Berkinelvanölümsüzdür .

1|3
    1|0
  • Barbar Müslümanlar!

1|4
    2|0
  • Mekanı cennet olsun.

1|2
    0|0
  • Bedelini çok ağır ödeyecekler Çobanlarıda koyunlarıda! !

0|2
    1|0
  • kaza bahane ecel arkadaş genç ölüm diye allahın sevdiği kulunun canını almasıdır.

Gaz bombasıda geldi Kaldırımada takılıp beyin kanamasından ölebilirdi bir iyi yönden bakın.

0|0
    4|7
    • kaç paket makarnaya çalışıyorsun. az öncede bir yorumumun altına kufür yazmışsın. sizin ahlakınız bu inşallah sokak ortalarında senin canın cigerin göz bebeklerin öldürülürde o zaman buradaki insanların acısıyla dalga geçmek neymiş anlarsın. Bizde gelip sen acı içinde cenazenin başında kıvranırken kaldırıma takılıp oldu diye taşak geçeriz.

• gerizekalı, aldığın makarnalar boğazında kalsın, yaktığın kömür yanmasın götün donsun, hatta gazında geber mal herif.

Yükleniyor...