Türkiyede Futbolun Fenerbahçeye karşı oynanan bir oyun olduğuna katılıyor musunuz?

Örneklerle açıklayayım;

Sivas Fenerbahçeyi yendiğinde kalecilerinin sevinç gözyaşlarına hakim olamaması.

Trabzonsporun ligde tek derdinin fenerbahçeyi yenmek olması

Eskişehirsporun fenerbahçeyi yendiğinde oyuncuların sahada halaylar çekmesi

Galatasarayın fenerbahçeyle berabere kaldığında oyuncuların sahada oynaması ve sabrinin üçlü çektirmesi

fenerbahçe deplasmanlara gittiğinde statların boşluk kalmadan doldurulması.

Spor programları sunanların fenerbahçe konuşulduğunda reytinglerin tavan yaptığını söylemesi

vs.vs.

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

• galatasararaylılar yine ağlamış 17 takımda çekemiyor bizi evet katılıyorum bu dediklerine aynısı gibi en çok bize ilgi gösteriliyor.

0|2
    2|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• yanılıyorsun fener kimki

0|4
    0|4
  • Bu yıl için konuşuyorsun sadece bu yıl bizim ilk yarıda kaybettiğimiz puanlar olmasa ligde herkes Galatasaray'a karşı oynayacak olacaktı şu an puanınıza ve liderliğinize güveniyorsunuz ama yakında havanızı alacak tek takım var o da Galatasaraydır zamanında Baros'un topu direkten döndüğünde götü ağzına gelen,Avrupa'da Drogba'nın attığı kadar gole sahip olmanız,üstelik tescillenen şike davanıza karşın hala herkes Fenerbahçe'ye karşı mücadele ediyor diyorsan yanlıyorsunuz sen git bakalım bir Anadolu takımlarının taraftarına sor,acaba Galatasaray mı Fenerbahçe mi diyecekler? Biz Bursa,Akhisar gibi güçlü takımlara 6lar sallarken sizin taraftarınız yarın oynanacak K.Erciyes maçı için ben siz de bir 5-6 atın görelim dememe rağmen o kadar değil de 3 atarız deyip hala iyi takım olduğunu sananlar var yazık size

0|0
    0|0
  • aynen öyle .

0|4
    0|4
  • cunku arkanızda Türkiyenın mafyasından tut sıyeset adamları vs yıgınla var paranın gücü konusuyor hakkınızla bu ligde bulunmuyorsunuz Başbakan olmasaydı belkı düşürülürdünüz ama hangı bırını sayayım kı..Dünyada tescıllenmiş bir hırsızsınız

1|2
    0|2
    • acı var mıpeki

• acını olmasa bu kadar saldırgan olmazsınız

• yapılan haksızlıga evet bu haksızlıktır dıyen bır fener taraftarı henüz görmeden o yüzden tüm fener taraftarı dedim

• Yokk Galatasaray olmadan olmaz

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Hükümet+TFF+Yayıncı kuruluşu arkasına almasına rağmen son 6 yılda sadece 1 kere Şampiyon olabilmiş ,Şampiyonlar liginde bidon Cris kadar maça çıkamayan ve aynı şekilde Şampiyonlar liginde Drogba kadar başarılı olamamış zavallı bir takımdır Fenerbahçe ,gerçi o 1 Şampiyonluğuda nasıl aldığını biliyoruz Fenerbahçe´lilerin tek hedefi ve tek övünecekleri nokta Galatasaray galibiyetleridir başka bir başarısı yoktur Fenerbahçe Türkiye kupasını bile 30 yıl aradan sonra aldılar. Galatasarayın Avrupada kupalar kaldırırken Fenerbahçe daha Türkiye kupasını bile alamıyordu gerçekten Fenerbahçe´li olmak kolay değil Allah Fenerlilere sabır versin diyorum.

3|5
    0|3
    • Drogba 1 gol daha atarsa fenerbahçeyi geçecek şampiyonlar liginde ve ben inanıyorum ki drogba fenerbahçe ile olan rekabetinden galip ayrılacak ahhahhahahahha sadkajgf :D:D:D

• sallayıp duruyorsun son 10 yılda avrupada en başarılı takım fenerbahçe istatistikleremi inanacam sanamı inanacam son 10-15 yılda ligde hep ilk 2 deyiz ya birinci ya ikinci galatasaray nerelerde peki link

• Benim verdiklerimde istatislik Drogba kadar gol atamamışsınız Clde yine Cris kadar CLde maça çıkamamışsınız kupalarada baksaydın keşke her kupada sizden daha başarılıyız

• trabzonun tek derdi fb cunku kupalarını istiyorlar

ben eskişehirliyim burada bizans takımlarında kazanılan her sevincten sonra ciftetelli oynanır

gs berabere kaldıgımızda şamoiyon olduk

fb gs her büyük takıma tribünler dolar

gündem takımı kimse o yerting yapar

0|1
    0|3
  • hayır katılmıyorum Türkiyede futbol fenerbahçeyi korumak için oynanan bir oyun en büyük kanıtı şike yapıyor ve ceza almıyor oyuncuları rakip oyuncunun canına kast ediyor ceza almıyor küfürler ediyor ceza almıyor daha bir dolu şey yapıyor ceaz almıyor zaten ülkede futbolu feNerasyon ve fb formalı hakemler yönetiyor

2|4
    0|4
    • şikeyi kiminle yapmış söylermisin

• bi kerede takdir edin en büyük kupa o zaman o imiş onuda fenerbahçe almış uefa kupasına daha dün köy kupası diyordunuz.

• dediğim gibi bizde ballı-kaymaklı kupasını aldık dünyanın en büyük kupası sayılır zamanının en büyük kupasıymış dostum istediğiniz kadar uğraşın hiçbirzaman kupalarınız Galatasaray'ın kupası kadar olmayacak yani hiç bir zaman Galatasaray kadar büyük bir kulüp olmayacaksınız

• bunlarin hiç biri önemli değil. fenerbahçe her durumda çikar ve futbolunu oynar. yenilir yener. her takim galibiyeti de malubiyeti de yaşar. trabzonsporlu oyunculara dünkü oyun için tek bir lafim yok. sadece zeka seviyesi yerlerde gezen, medeniyet görmemiş vandal taraftarlari futbol oynamamiza izin verirlerse eğer biz 10 kişi de trabzonu yeneriz açik ve net.

0|2
    0|3
  • O kalecinin ilk süper lig maçıydı gol yemedi adam ve Fenerbahçe'ye karşı galibiyet aldılar. Ondan olabilir mi...

Trabzon'un sizi yenmek istemesinin sebebini biliyorsun şike adaletsizliği. Başka ne olabilir.

Eskişehir dediğin takım sana Alper'i vermiş Galatasaray'ı hiçe sayıp. Bizede bileniyorlar deplasmandaki maçımızı izle bi. Al buda Trabzon'un kolbastısı Galatasaray'ı yenince link Ne yani bize karşıda mı oyun var..

Ben Galatasaray'ın bu sene gidipde boş tirübünlere oynadığını görmedim.

Şike olaylarına bulaşan klüp olarak tabiki reyting toplarsınız. Bütün millet antipati besliyor. Ne diyecekler diye açıyor programı.

1|2
    0|3
    • Sabri'ye cevap vermemişim o salağı ciddiye alan varmı. Kendi ile bile dalga geçiyor...

• Hakli olduğun noktalar var ama Beşiktasimin o kadar fazla hakki yenildi ki...bazilari bu lig için fazla şerefli

1|1
    0|4
    • beşiktaşın hakkının yendiği konusunda sana sonuna kadar katılıyorum ama yönetimde sessiz kalıyordu seslerini ilk defa bu hafta yapılanlardan sonra çıkarmaya başladılar. böyle yapıp haklarını ararlarsa kimse hakkını yiyemez kardeşim

• Demirören döneminde bile her firsatta bu dile getiriliyordu hatta projeksiyon gösterisiyle herşeyi yayinlamisti ama bazikari bunu görmek istemiyor

• alakası yok sadece o kalkık g*tü indirmeye çalışıyolar hepsi bu. link

0|4
    0|3
  • Gzl kardeşim GS lilerde diyebilir 10 yılı aşkın süredir GS yi 6-0 yenmekle övünen belkide en büyük beklentileri GS yi yenmek hatta bçoğu taraftar için GS yenelim şampiyon olmayalım ben şahidim diyen bir takım daha vs vs şikelere falanda girmedim :) Yani demem oki sidik yarışına gerek yok ztn GS de çok ilerde bir takım bunu sende biliyosun puan tablosu sizden yana kazanın maçlarınızı GS TS uğraşmayın boşver gerek yok ;)

0|1
    0|3
  • link izle de gözlerin açılsın ağlamayı kesersiniz belki..

1|2
    0|3
    • ağlama ağlama benim sorumla ne alakası var hakem hatalarının. ofsayttan golmü attık burak gibi sahte penaltımı attık ebue gibi yerlerdemi kıvrandık

• tff nin çocuğu siz olmasanız şuan ptt 1. ligde oynuyordunuz. şikeden ceza aldınız takım ligde kaldı puan da silinmedi. ortada haklı veya haksız bir suç varsa cezanın da olması lazım başkanınız içeri girdi takım neden ceza almadı. tff ye dua edin.

• cemaatin başbakana yaptıklarına inanıyorsunuz tsk ya yaptıklarına inanıyorsunuzda neden fenerbahçeye yaptıklarına inanmıyorsunuz

• Yaniliyorsun dostum. ben bu futbolun icinde olan birisiyim. trabzonsporun tek derdi feneri yenmesi degil. hatta fener bile degil. ama TFF ve İstanbul medyasi bu iki takimi karsi karsiya getirdiler..

Trabzonsporun fener ile saha icinde cok ayri bir davasi var. Nedir o dava biliyormusun

96da alisen önderliginde fenerin mac satin alip sampiyon olmasi

2004-05 de anelka varken fenerde cem papila katliami tarihe gecmistir.

2010-2011 sezonuna gelelim sizler masa basinda mac alirken bizler emek alin teri akittik orda paraya karsi emegimizler savastik... tarih bunu da yazdi

Simdi diceksin ki TFF feneri sampiyon yazdi dogru yazdi ama o sene TÜRKIYE sampiyon olarak avrupa trabzonspor gitti ve tüm paralari da trabzonspor aldi. verecekleri bir teneke parcasi bizi sampiyon yapmayacaktir. Bizim savasimiz adaletsizlik,hukuksuzluk ve sikenin üstünün örtülmesi

Trabzonsporda varsa gereken cezayi o da alsin. Lakin CAS icin namus davamiz deyip sonra dan vazgectik demekte bir ayri karaktersizliktir.

Burada uzun uzun konsuurm ama ortami germeye gerek yok...

Adalet er ya da gec tecelli edecektir.

Bu ülkede Hukukun degil,üstünlügün hukuku oldugunu unutmayalim

0|0
    0|0
    • o kupa fenerbahçeye anasının ak sütü gibi helaldir fenerbahçe şikeyi kiminle yapmış tek başınamı yapmış. o sezon gs dahil tüm anadolu takımları trabzonspora yattıda o kadar puan topladı

• ananin ak sütü gibi helal degildir kardesim... son macta sivassporu nasil yendiginizi sen bile cok iyi biliyorsun. dogru fb tek basina yapmadi o takimlarda ceza almali lakin sizler arabalarla para tasirken bizler gece gündüz calisip emek veriyorduk.

eskisehirspor ile 0-0 berabere kaldigimiz macta hakem tam 2 golümüzü ve penaltimizi vermedi tertemiz gol ve faulken sizin genclerbirligi macinizda aldiginiz penaltiyi hatirlamyrsan nete bak niang kalecinin ustune atlyp penalti aliyor...

• fenerbahçeyi yenmek onlar için dünya karmasını yenmekten daha onurlu bişey

0|3
    0|3
  • gs beraberliğe sevinen ufak takımlardan

0|4
    1|3
  • fenerbahçe kim ya bu ülke futbolunun yüz karası şikesi uefa fifa tarafından tescillenmiş 2 yıl kupalardan men edilmiş bir takım ligi karıştıran ortalığı ateşe veren takımdır fenerbahçe hem gs nin fenerle berabere kaldığında sevinmesine gerek yok çünkü o sahada kupa kaldırmış bir takım gs

0|4
    0|4
    • hangi şike?

• tek taraflı şikemi olur şikeyi biz yaptık diyelim şikilen nerede... yoook:)))

• işte basit fb taraftarı karaktersiz seviyesiz çizgisiz sana daha çok şeyler derimde yeri değil burası

Yükleniyor...