Sorum gezi olaylarındaki BERKİN için...

Normalde kmsenin yanından geçerken bile bakmayacağı bir çocuk için 269 gündür yeri göğü titreden bu insanların herzaman neden bu şekilde duyarlı olmadıklarını çok merak ediyorum. hatta aşırıya kaçıp o yavruyu bu işin semblu haline getirdiler. belki başka zaman olsa berkin ölmese bu sabah berkkin hastanede yatıyo diye polislere taş fırlatan kız ona kara kaşlı diceği yerde tek kaş diyip alay edecekti. insanların bu denli bu çocuğa duyarlı olmasının sebebi 269 gündür hastanede yatıyor olmasımı yoksa sadece kaos ortamı yaratıp huzursuzluk çıkarmak istemelerimi gerçekten çözemiyorum. ateş düştüğü yakar kmsenin o ailenin acısını anladığını düşünmüyorum. insanlar sadece kaos ortamı yaratmak için bahane arıyorlar. çnkü bu devirde düşünceli ve empati yeteneği gelişmiş insan milyonda 1 tane... soruyuda gizli soruyorum çnkü dar kafalıların hedef tahtası olmak istemiyorum...

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• haklısın kardeş o çocuk ölmese veya bu olaylar başına gelmeseydi o çocukla gördükleri zaman tekkaş keko gibi saçma sapan dalga geçeceklerdi

0|0
    0|0
    • aynen. tek amaç kaos çıksaında kaynağı ne olursa olsun

• ö.değil tek sallayan sensin diğerlernin işine gelmedi sanırım :)

• aynen öyle oldu biraz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...