Hayatimdan hiç memnun değılım hergün ama hergün ısyanlardayım

uzun zamandır kendımı ıyı hıssetımıyorum hergün ama hergün mutsuzum hayatımdan hıç memnun değılım 'Sanki kimse benli anlamiyor veya anlayamiyor gibi hissediyorum'.

Hergün mutsuz geziyorum ve buda canımı acıtıyor ne yapıcamı bılmıyorum çünkü hayat yüzüme gülmüyor eskı günlerımı özlüyorum daha çok çocukluğumu ve şımdı kendımı hep kotu hissetmek canımı acıtıyor bazı şeyler zoruma çok zoruma gıdıyor

Ne yapmalıyım?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyleyim. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer, o yüzden sana bir öneride bulunamayacağım affet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hic birseye isyan etme. Etrafina bak tek deri olan senmisin? Dünyada acliktan ölenleri, savasta ölen insanlari düsün.

Eminim gecmeyecek birsey degildir.

Allaha dönüp benim cok büyük bit derdim var degil, derdine dönüp benim cok büyük Allahim var de.

Dua et. Her haline sükret.

Seni tanimiyorum kim oldugunu netede ve nasil yasadigini bilmiyorum. Ama eget saglikliysan arkadaslarin ailen sevdiklerin yanindaysa baska hic birseye ihtiyacin yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben daha beterim evden disari cikmiyorum kndimi muzige verdim 7/24 muzik dinliyorm gayim ben yalnizim kimseyle takilmam diger gaylardan uzak duruyorum cinsellik istiyenlerden yani. Okacik ogretmden okuyorm hic istegim yok bnde mutsuzum. Ne yapacaz. Boyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...