Allex telles satılsın carlinhos gelsin?

arkadaslar galatasarayda alextelles bu aralar biraz parlar gibi oldu ama sizce sol bek sorunu çözül dümü? real madirdle ismi anılmaya basladı sezon sonu bunu satıp fatih terimin almak istediği carlinhos alınırsa galatasaray sizce coşabilir mi? diyorum.

sol bek için mancinin önüne carlinhos sunulmuşmudur acaba?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• fatih terim in transfer etmek istediği kimse alınmamalı.kendisinin bu zamana kadar çok iyi transfer diyeceğim bir transferi bile yok aklımda.aksine beğenmeyip gönderdiği adamları düşünüyorum da piiiiii

not;selçuk inan zaten alınacak göz önünde bir futbolcuydu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben dünkü maçta da izleyince kesinlikle çözüldüğünü düşünüyorum skora yani hücumda varlık gösteremese de savunmada gayet iyiydi Hakan Balta da aynı şekilde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Alex Telles daha 21 yaşında ve gelişime açık bir oyuncu ve kendini dahada geliştirecektir 2 yıl sonra dünyanın en iyi sol beki olacağından şüphem yok, seneye Bruma ve Ontivero gibi genç yeteneklerde bir patlama yapacaktır.

0|2
    0|0
  • Şuanda bu soru pek mantıklı değil Telleste geldiğinden beri iyi oynuyo.

0|2
    0|0
  • Hemen satis islemleri başlasın

0|1
    1|3
  • Yıllar sonra sol bek bulmuşuz onuda hemen kaptıracak mıyız. Dünya Kupası oynayacak inş adam -çağrılır diye umut ediyorum- piyasası daha da artacak. Asla satmamalıyız...

0|2
    0|0
  • ağzını hayra aç Telles yıllar sonra Galatasarayın gördüğü en iyi sol bek (pek emin değilim sol bek sol kanat forvet nerde oynadığı belli değil) iken satılmasıni düşünmek bile kabus olur

0|2
    1|1
  • Böyle gayet iyi.

Alex Telles,Carlinhos tan daha iyi bir yatırım çünkü geleceği çok parlak duruyor.

1|1
    0|0
  • abi zaten bek sıkıntısı var dünyada alextelles i satmaya değecek biri olması için dünya yıldızı olması lazım ve dünya yıldızı bek almak, dünya yıldızı forvet almaktan 10 kat daha zor çünkü yok piyasada. hem alex henüz full kapasite değil, ona rağmen iyi bence 2 yılda yıldız oyuncu olabilir 21 adam.

0|0
    0|0
  • Ferdicigim daha yaratıcı soruların vardı :(((

0|0
    0|0
  • Alex telles le carlinhosu karşılaştırıyosun ya bişey demiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...