Futbolu çirkinleştiren, futbol dışı işlere başvuran futbolcular kim?

Futbolu çirkinleştiren,sürekli taraftarları tahrik eden,futboldan ziyade futbol dışı kötü davranışlardan medet uman ve bunu adet edinen futbolcu aşağıdakilerden hangisidir?

• Volkan demirel
    20% (1)60% (6)47% (7)Oy Ver
  • Emre belezoğlu
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Caner erkin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Alper potuk
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hepsi
    80% (4)40% (4)53% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• E: Hepsi

0|3
    0|0
    • şaşırdım ya,1 ay olmuştu ben bu soruyu soralı :) +1

• hadi bakalım seçtim,göster kendini

• teşekkür ederim ^^

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi tabiki

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok güzel soru olmuş ben hepsi diyorum ama Veysel Sarı hatırına Alper'i bir nebze affedebiliriz sonuçta Veysel'in çok yakın bir arkadaşı ve onu çok seviyor

0|1
    0|0
  • Emre belezoğlu

0|1
    0|0
  • Melo, Volkan, Emre, Sabri.. Aklıma başka gelmedi şuan. Alper hiçbirşey yapmadığı gibi Caner ise sadece agresif.

0|0
    2|1
  • Dünkü maçı istediysen taraftarı tahrik edecek harhangi bir olay olmadığını bilirdin

0|0
    1|0
    • Volkan dönüp küfür etti.Ben staddaydım kale arkasında sen neden bahsediyosun he değişik.

• tabiki hepsi

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• volkan ve emre

ıclerınden gelenı yapsalar uzulmeyecegım,amac sadece trıbune hoş gorunmek sevdası,trıbunde her cesıt ınsan var tahrık edılıyorlar ve bu ornek aldıkları ınsanlar tarfından ama ısteyerek ama ıstemeyerek yonlendırılıyorlar,bırgun bır facıa olacak allah korusun,yapmayın sporculuk bu degıl,önce ruh lazım sonra ahlak cooook sonra performans...

1|1
    0|0
  • 1|2
    0|0
  • Sabri sarioglu

0|1
    2|3
  • Dün şaştım Emre'nin tahrik ettiğini görmedim yine Volkan iş başındaydı. Ama şunu da söyleyeyim olaylar sahadaki tahrikten kaynaklanan bişey değil ki. Trabzon taraftarı ztn önceden yeterince tahrik edilmişti...

1|1
    0|0
    • Heryerden şike yaptığı onaylanmış takımın 1 ceza almaması sencede tahrik edici birşey değil mi ?

• Caner volkan emre colman zokora melo

0|0
    0|0
  • Volkan ve Emre var en önde bayrak taşıyanlar olaraktan.

1|1
    0|0
Yükleniyor...