Sevgiliniz başka birine bakıyor diye ayrılırmıydınız ? ?

dışarıda nadirde olsa karşı cinsi süzerken görseniz tepkiniz n olur ? diğer konukarda iyi anlaşıyosunuz ama arada bir karşı cisten bir kaç insanı süzüyor ayrılma nedeni olabilir mi ? ayrılırmıydınız ?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Ayrilirim.

0|0
    0|0
    • bugün yine aynısı oldu bıktım artık ya

• Sordum alışkanlık diyo herşeye bakıyorum ben diyo

• Demek ki alışkanlık cidden. Takılma bence.

Kızlar Ne Diyor 9

• ayrılmam sadece bakmaması gerektıgını rahatsız oldugumu söylerım

0|0
    0|1
  • öyle bişey sevgilim bana yapsa bu yüzden ayrılsa

güzel bir kahkaha atar aptal olduğunu büyük bir lezzetle söylerim ona.

neden bu kadar basitleşiyor bu işler yahu.

0|0
    1|2
    • Neden ki hiç mi kıskanmıyosun ?başkasına bakıyosa demekki hayatında seni değil başkasını istiyor demektir aradığı sen değlsindir başkasıdır..

• sana katılmıyorum , katılacağımı da sanmıyorum bayım.

farklı düşünüyoruz ^^

• Olabilir bu senin düşüncen sadece. sen sevgilinin başka kızlarla konuşmasına göz yumabilirmiydin mesala ? ve senden habersiz bir şekilde

• Uyarırımm kafi.. Ayrılmam bu sebepten.

0|1
    0|0
  • beni rahatsız ettiği halde daha sonra da tekrarlıyorsa o zaman ilişki yapılanmaya giderdi.. :)

0|0
    0|1
    • Nasıl yani ayrılırmıydın ?

• eger ben bakmiyorsam kimseye ki eger de sevgili isek neden baskasini süzsün? Ben yapsam klasik erkek tavrı olarak ki olmasi da gerekendir rahatsiz olur kiskanirdi o zaman ben yapmıyorsam o da yapmamalı. bu bu kadar basit anlayamayan varsa demek ki sadakati suistimal etmeyi uygun görüyor. ayrilirim demiyorum ama birseye özen gosteriyorsan biri icin birseye dikkat ediyorsan karsindakinden de ayni saygiyi ve titizliği beklersin. ne erkek pasif kalmalı ne de bayan dominant olmalı. .

• aynen öyle bak ben dışarda kmiseye bakmıyorum onada söyledim bunu sen etrafına cok bakıyosun çok inceliyosun insanları dedim biraz havalı dur dedim Her geçen arabanın içine bakıyo o mutlu olsun diye herşeyi yapıyorum herşeyi yaşatıyorum inan otobüse bile binmiyor ben arabyla alıp bırakıyorum sürekli ama benimde canım yanıyo arada kalıyorum istemedğini bilsem ayrılcam..

• Gozu disarda olana tahamul edemem bikac kez uyarrim devm ederse birakirim

0|1
    0|0
  • öyle biriyle sevgili olmam

0|0
    0|1
  • Ayrılmam ama elimden çekeceği var :D

0|0
    0|1
  • ayrılmam onla birlikte nereye baktığına bakarım :D

0|0
    0|1
  • Gözlerini oyar öyle ayrılırdım ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• "Beni kıskanmanın hiçbir önemi yok. Küçük çocuklar bile oyuncakları konusunda kıskançtır. Daha iyisini bulana dek." Elegy

0|0
    0|1
  • Bu da bir çeşit aldatmadır. Derine inersek başkasını bir anlık düşünmesi dahi aldatma sayılması için yeterlidir.

0|0
    0|1
  • yok hayır kaşlarını ve kirpiklerini yakarım.

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki döğerim kendine getiririm önce ;)

0|0
    0|1
  • Benim sevgilim olsa bunu yapamaz eğer yapiyorsa sevglm olamaz

0|1
    0|0
    • yok be kardeş hepsi öyle artık hepsinin gözü dışarda ynında ypmasada gzli kaçamak ypmaya çalışıyolr

• İşte öyle biri benim sevglm olamaz gözü dsardaysa veririm yolunu özgürce baksn

• Ayrılmazdım...

...sevgiyi neden hapishanevari bir hale getireyim ki...

...isterseniz, bir de gözlerine kelepçe vuralım..?

0|0
    0|0
    • Kıskanmazmısın ? ya o anda onunla olduğunu düşünüyorsa ya kafasını karıştırısa ?

• Hayatınızda o var iken, korkmanız gereksiz...

...zira, biri olumlu, biri olumsuz, iki duygu birbirini "nötr"leyecektir...

• Evet farkındayım bu kıskançlığım Nonreaktif bir durumla karşılaşmama sebep olucak ama bazen kontrol edemiyoorum kendimi

• oturdugum yerden sesizce kalkar giderim.herseyden silerim

0|0
    0|0
  • önce pişman eder sonra ayrılırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...