Hiç bir erkegi ulasılmaz olarak gördünüz mü kızlar ?

Merhaba. 2 gün içerisinde 2 kız arkadasımdan duydum bu lafı ve düsünmeye basladım.

''Çok havalısın, cool'sun, sogukkanlısın, etrafımdaki bazı kızlar seni çekici buluyor ama onlara bakmayacaklarını düsünüyorlar'' falan dedi.

Facebook,twitter,vine'ı falan aktif olarak kullanıyorum. Kaliteli giyiniyorum. Yakısıklıyım. Kızlarla aram çok iyi, güzel sevgililerim oluyor. Arkadaslarım da benim gibi piç ve çapkın.

Sizce cidden böyle olmak bazı kızları iter mi ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• kızlar genellikle böylelerine aşık olur. ama söyleyemezler. doğru dediğin gibi ulaşılmazsın :D

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Genelde erkekler, kızlar neden piç erkekleri seviyor diye soru açıyorlar burada çok gördüm. O yüzden kızları ittiğini düşünmüyorum ama seni fazla büyütürlerse gözlerinde, kendilerinin farkına varmazlar, özgüvenleri düşer ve senin onlara bakmayacağını düşünürler...

0|0
    0|0
  • birini ulaşılmaz gormuştum ama boyle senin tabirinle piç ve çapkın degildi heybetli hoşş yakışıklı boyle ilk gordugumde nevrim donmuştu @.@ yani al adamı dunya starı yap :) yani benim hala starım o :D

0|0
    0|0
  • iter değilde korkutur diyelim

0|0
    0|0
  • hı enterasan bana göre öyle erkek 1-0 yenilgiyle başlar burnu yukarda olmayacak

0|1
    0|0
  • Senin gibilerine red etmekden zevk aliyorum desem yeridir.

0|2
    0|3
    • Kezbanlarla ugrasmıyorum ki be güzelim nasıl reddeceksin ahhaa

• Tipik kezban lafları.

• dışını bilmem de için bayağı bir pismiş hocam ya :)) sabah sabah ne nefret ne egoistlik bu

Erkekler Ne Diyor 1

• güzel sevgililerin olduğuna göre sıkıntı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...