Öpüşürken erkeğin dudağını ısırmak

Sevgilimin dudağından öptüm oda öpüşerek karşılık verdi. Bende şakayla karışık dudağını ısırdım oda kendini aniden geri çekti. Canı acıdığını düşünmüyorum çünkü çok fazla ısırmadım ama dudak ısırma olayının seni istiyorum anlamında olduğunu, yapmamam gerektiğini ve onunda yapmayacağını söyledi. Sizce bundan etkilendiğinden, kendine engel olmak için mi geri çekildi? Dudak ısırmanın manası nedir veya siz etkilenir misiniz?

0|0
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• dudak ısırmak karşı tarafı ne kadar istediğin ne kadar arzuladığının bir göstergesidir. eğer öpüşme esnasında erkek kendini geri çekiyorsa ya tam anlamıyla hazır değildir ya da dediğin gibi bu tür şeyleri evliliğe saklamak istiyordur. ileriye yönelik özel bir şeyler kalması bakımından. yani her şeyi şimdi yaşarsak ilerde aradığımız heyecanı bulamayız mantığı. bir başka deyişle her şeyi yerinde ve zamanında yapalım düşüncesi hakim olmuş adamda.bu tür şeyleri şimdi yaşarsak belki aramızda sevgi azalabilir nasılsa yaşamamız gereken her şeyi yaşadık düşüncesiyle.

2|2
    0|0
    • teşekkürler en iyi cevap için :))

• Rica ederim:))))

• merak ettiğiniz şeyler olursa sorabilirsiniz her zaman yardımcı olmaya çalışırım :)

Erkekler Ne Diyor 27

• beni köpek ısırdı,hiç aklıma gelmedi acaba ne demek istedi bana ya

1|0
    0|0
  • her harekete bir anlam yukleme her hareketten bir anlam cıkartmak yerine o anlık bunun keyfini yasamak mutlu olmak daha akıllıca olur. olmuş bitmiş.

0|0
    0|0
  • 58 farklı öpüşme çeşidi vardır... ısımak ile ilgili 15 çeşit var...konuya hakim olmasan bile tutturmuşsundur...çocuk ya kör cahil ya da tiki var... bazen bir bayanın sırtına dokunursunuz çok etkiler bazısı ise neden yapıyorsun gıdıklanıyorum der...herkezin ci noktası farklıdır... farklı bir taktik vererim ayakalrırınızı halının üzerinde ileri geri sürtün 2 dk sonra dillerinizi birbirinize dokundurun süllfürük elektiriklenme :))) ama o çozukla bunu yapman zor :))

0|1
    0|0
    • doktoranı öpüşme üzerine mi yaptınnn

• hepsi iyi de ben bu "ci" noktasına koptum :)))))))))

• Ci noktası nedir ya haha :D cok güldüm Helal olsun usta sana :D

• bunca sene boşa yasamısız,gıdıp bulmam lazım su dudagımı kopartmak ısteyenlerı:)bıde dalga gectık o kadar:P

0|0
    0|0
  • Ağzına çakasım geliyor bunu yapan kadınların. Ya da ısırıp koparıp eline vereceksin dudağı o olacak.

Aklı sıra çok azdım hareketi.

Ha öpüşürken dudak ısıran kadına akabinde anal seks esnasında erkek birden girinceki düşüncelerini başka bir soruda almak isteriz.

0|0
    3|0
  • ya her harekete mana katmak da yeni çıktı. ister ısır ister öpüş... nasıl hissediyorsan öyle davran...

0|0
    0|0
  • Doğru söylemiş arkadaşın . Üstüne söylenecek pek bir şey yok . Çok tahrik edici , gerisinin gelmeyeceği barizse yapılmamalı . Çocuğu boxerına boşalttırma durduk yere . Sonra önünü alamazsın . " son cümle biraz manidar oldu ama idare et :D "

1|1
    0|1
  • bence canı yanmıştır çünkü vücutta ençok sinirdudaktadır ve normalde acı hissi vermeyen bir şey dudağa acı hissi verebilir

0|0
    0|0
  • ısır :D

0|0
    0|0
  • Her zaman derim Dünya adaleti var edip bitiren tek yer.

0|0
    0|0
  • ıssırsın :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • anlamını anlatıyo bak tam aradığın şeyy link

0|1
    0|0
  • :) seni deli gibi istiyorum demişsin sessiz protesto yapıp dudağını ısırarak

0|0
    0|0
  • Aşın bunları efenim :)

0|0
    0|0
  • ısırmak ısırılmak güzel şey :)

0|0
    0|0
  • Şaşırmıştım DaFuq?!

0|0
    0|0
  • Küfür ederim

0|0
    0|0
  • öpusmek zorundamisin

0|0
    0|0
  • Yanlis yapmis

0|0
    0|0
  • Offfff offff ne isirdilar nede isirim

0|0
    0|0
  • bence kıymetini bil

0|0
    0|0
  • en sevdıgım haraket

0|0
    0|0
  • etkilenmeyi bırak dünya tersine dönmüştür emin ol :) Mart ayındayız çok tehlikeli

0|0
    0|0
  • Demek hard istiyorsun he baby derim

0|0
    0|0
  • benim çok hoşuma giderdi şahsen :D

0|0
    0|0
  • hayal dünyalarını başka yerde anlatmayı denesen ? :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aaa bu anlamamı geliyormuuş.. Kırmızı ışık yakmış işte demek ki etkileniyor çocuk.

2|0
    0|0
  • masum bir öpüşmeye ısırma dilleri dans ettirme girerse

o işin sonu , sonsuz bir işe çıkar kanımca.

1|0
    0|0
  • Dudak ısırmak seni istiyorum mu demekmiş hönkkk daha neler duyacağım acaba

1|0
    0|0
  • bence biraz rezil olmuş gibisin sevgilim bana yapsa baya bozulurdum

0|0
    0|0
  • Dudaktan hiç ısırmadım, bilemiycem.

İnsanların ne geniş bir fantezi dünyası var arkadaş.

0|0
    0|0
  • Pek bi' severim ısırmayı asdfg

Neyse ben yanaktan alayım ..

0|0
    0|0
  • Ben de geçen yanlislikla abimin dudağini ısırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...