Çocukluğunuz hiç unutamadığınız yaramazlıklarınız illa ki olmuştur :)

hadi biraz eskilere gidelim. Çocukluğunuz hiç unutamadığınız bir yaramazlık İllaki olmuştur anlatın bakalım :)

0|0
16|45

En İyi Erkek Görüşü

• ne yaptığımı hatırlamıyorum ama ben uslu durayım diye bağlanıyordum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Mahallemizdeki. Manav reyonunda kasalarin arasina 1 kedi girdi bende actir diye marul aldim kasadan ve kasalarin arasina kafalama girdim marulu kediye uzattim kedi maruldan ufak olunca gozden kayboldu bir ara elini gordum sonrasi tirmaladi ve eve gittim ordan devlet hastanesine kuduz ignesi yazdi 7 tane direksiyon simidi eninde kursun kalem uzunlugunda ignesi 1,5 parmak uzunlugunda gobekten sokuyor mide bosluguna kadar girince ilaci veriyor ilacta kola asiti gibi.

1|0
    0|0
  • Benim çocukluğum çok şen şakrak geçti hiçbir anımı unutamam :D

hele ilkokul bitene kadar ki o 8 sene harika ötesiydi her günüm ayrı bir eğlenceydi :D

1|0
    0|0
  • Komşu apartmandaki çocuğun kafasını yarmıştım , korkudan 2 gün sokağa çıkamadım.

Komşuların çiçeklerini kırardım hep misafirliğie gidince.

Bi keresinde bahçede otu yakalım dedik 3 binanın bahçesi alev aldı gökyüzünü dumanlar kapladı.

Etrafında birşeyler olsa facia olurdu , fatiha okuyarak sönmesini beklemiştik asdgasdhjsad

1|0
    1|0
  • Koca bir alanı ateşe verip yakmak. Sonuç. okkalı bir tokat !

1|0
    0|0
  • Balkondan milletin üzerine işediydim

1|1
    0|0
  • Ben hatırlamıyorum ama halen anlatılır. Babamlar falan hep söyler. Komşu kızı vardı, yaşlarımız sanırım 5, kızı kapının arkasında sıkıştırmış öpüyormuşum, bizi yakalamışlar :D Ağaç yaş iken mi eğilmiş nedir ?

1|0
    1|0
  • Mutfağı yaktım, bildiğin elime bir küçük sopa aldım, ocakta yanan ateşe uzattım, sonra ucu alev alan sopayla da mutfak perdesini tutuşturdum. Sonra söndüreyim dedim. Cesaret edemedim. Baktım alev baya büyüdü, artık burada kalmamın bir anlamı yok diyerekten olay yerini gizlice terk ettim. Sonrasını hatırlamıyorum.

1|0
    1|0
  • ateş yakıp üzerinden atlarken arkadaşı ateşin içine atmıştım ölsün diye ama ölmedi 3. dereceden yanıkla kurtardı işi :D

1|0
    0|0
  • Street fighter atari kasedini arkadaşımdan alıp son sürat koşarken apartman antresinde duramayıp dış kapının camını koşarak delmişliğim var.. Unutulmaz atari aşkıyla yandığımız günler... :P

1|0
    0|0
  • daha 8-9 yaslarında birşeydim kuzenımle köyden bir kızı kandırıp bahçede sıkıştırmıştık kuzenimin şeysini ısırınca çığlık atmıştı çığlık atıncada dayımın oğlu karşıda evlerinin çatısında kuşlarına bakıyormuş ordan beri görmüştü dayak yemiştik çok fena anılarım var anlat anlat bitmez ya :)))

1|0
    1|0
  • Evi yakıyordum askalsın, abimde cok zeki ya hani kolonyayla atesi söndürmeye çalisiyordu hic unutmuyorum hahahahahah :)

1|0
    2|0
  • yavru köpeği apartmanda sıkıştırdım komşunun kızı kapıyı açtı köpek içeri bir dalış yaptı içeride bir kovalamaca başladı bir curcuna köpek kaçıyor kızın abisi annesi kendisi kovalıyor köpek bir saat evin içinde kaldı evin içine işedi ortalık leş oldu köpek bir odaya kaçıyor kovalıyorlar öteki odaya kaçıyor kapıda bağrışmaları duyuyorum kahkaha atıyorum...

1|0
    1|0
  • Okulun beton bahçesinde kalecilik yaparken kızlara hava atıcam diye uçup uçup 2 ayda bir kolumu kırıyordum .

1|0
    1|0
    • seninki yaramazlık değil ahmaklık olmş dostm :/

• Sorma hacı . Ama en azından geçmiş olsuna geliyorlardı . Başka türlü diyalog kuramıyordum bunalıma girmiştim zaten bir ara :D

• ev sahibinin kızınla mahallenin tüpçüsüne ayarlamıştım hep mektup gibi bir ona bir ona götürüyodum ev sahibi ögrenince bna küçük pez venk diyordu :-D

1|1
    1|0
  • Amcamın paralarını çalmıştım.

1|0
    1|0
  • Kakaolu puding icin ufak yaramazliklar

ve arabayla dolasmak icin yalandan aglamak :-)

1|0
    0|0
  • yazlıkta uyuz olduğumuz bekçinin birinin evine camdan içeri torpil yakıp attık ve kaçtık bunu unutamıyorum:D

0|0
    0|0
  • Tarla yakmıştım :/

2|0
    2|0
  • Benim hiç çocukluğum olmadı :(

2|0
    1|0
  • doktorculuk oynardik mahallede ignemin tadina bakmayan kiz kalmamisti:)

1|0
    0|0
  • Ufaktim evin arkasindaki armut agacina zar zorda olsa ciktim, ama inerken ayagim kaydi ve tam düserken sortum dala takildi yarisi yirtildi siyrildi sag bacagimdan cikti ama sol bacagimdan cikmadi ve orada asili kaldim yaklasik 1 saat bagirdiktan sonra fark ettiler beni :)))

1|0
    0|0
  • 2 avuç unu ağzıma doldurup intihar etmeye kalktıydım 5 yaşındayken.

2|0
    0|0
  • fakirliğimiz en büyük mutluluğumuzdu.

1|0
    0|0
  • evin arkasindan gecen arabaya sapanla tas atmistim.allahtan cam kirilmadida adamlar bisey demedi :)

1|0
    0|0
  • Kalabalık bir ortamda kapıda çıkarılan tüm ayakkabıları çuvala atıp bir yere fırlatmak. Teravih günleri camide mikrofonla oynamak ve minareye çıkmak. Okul zamanı okulun ana şalterini indirmek. Ve daha çok fazlası. Küçüklüğümüzde yapılan ekip ruhu çalışmasıdır bunlar.

0|0
    0|0
  • çocukken cok masum ve tertemizdim iyiyidm ya kısacası bir insabnı üzcem diye çok korkardım ama hep üzülen ben oldum herkesin Seni seviyorum demesine inandm allahtan korkuyolardır dedim yapamazlar dedim her seferinde acı çektim beni böyle taş kalpli yaptılar şimdi çok zor aşık oluyorum ve kimseye güvenemiyorum..

0|0
    0|0
  • 6-7 çocuk kiraz ağacına çıkmıştık... En yukarıda ben vardım... Çok çişim geldi ne yapayım... Amacım sizi ıslatmak değildi...

1|0
    0|0
  • Araba yaktık :) 3 Arkadaş hiç kullanılmayan kötü bir şahin vardı kapıları falan açıktı onun içine girip oturduk torpido gözünde kibrit çıktı arkadaş onu almıştı yakıp koltuğa attı o sıra ne olduysa dışarı cıkmıştık 2 dk sonra geldik araba yanıyo :) o korkuyla 1 hafta evden cıkmadık neyseki arabada benzin falan yoktu öyle bir şiddetli patlama gerçekleşmedi lpg tankı patladı bir tek gaz varmışdı galiba içinde :)

0|0
    0|0
  • hangisini saysamki sana :D

0|0
    0|0
  • Ağaçtan ineğin üstüne düşmüştüm bir keresinde

Herhalde kendimi Cüneyt arkın, ineği de at olarak filan görmüşüm :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 16

• Benim bir arkadaşım vardı hala da iyi arkadaşımdır :) hep onla yaramazlıklarımız olurdu oyun oynarken

Mesela sürekli evi dağıtıldık

Bir defasında hele kanepenin kırlentlerine annemin şırıngasıyla sürekli su enjekte etmiştik yastıklar artık sıyrıldıklar olmuştu annem ne kızmıştı ama :)

1|0
    2|0
  • 7 yaşındaydım arabamızın el freniyle oynuyordum o esnada indirdim ve araba ilerleyip duvara tosladı-.-

1|0
    1|0
  • mahalledeki tüm erkekleri döverdim :D

2|0
    1|0
  • Akşam olunca sokağa çıkardık,ince bulaşık tellerini yakıp dairesel hareketlerle sallar,gökyüzünde (havai fişek gibi) oluşan ışıltıyı izlerdik...Annem daha sonra delik delik çoraplarımızı kıyafetlerimizi görünce her defasında ''Allah Allah bu çoraplar nasıl deliniyor,güve mi var bu evde'' der şaşar kalırdı :))

0|0
    0|0
  • Komşunun evini yakıyordum, baya odunlugu ateşe vermiştik. Fikir benim deyildi gerçi, ben kibrit çalmıştım

1|0
    0|0
  • Kolumu merdaneli camasir makinasina sokmustum, gecti merdaneden az biraz

0|0
    0|0
  • Annemin terliğine ölü fare koymuştum, eve annemlerden habersız kaplumbağa almıştım , çocukluk arkadaşımla ödev yapcaz bahanesiyle kızma birader oynamıştım sdglkjdfgdfh ah ah daha neler var s lşfdgddfh

0|0
    0|0
  • Kardesimi , seni yolda bulduk diyip bavulunu hazirlamistim aglatip tekrar kiyafetlerini yerlestirtmistim :D

0|0
    0|0
  • evimizin salonunu yakmıştım :DD

0|0
    0|0
  • Çok kucukken bir defasinda babamın tüm ikazlarina rağmen sofranın ortasına top atmıştım. Hatırladigim bu. Epey akıllı ve usluymusum ben :)

0|0
    0|0
  • Hic unutmam 4 arkadasdik eve gelirken gece Bozaaa diye bagirmistik Komsumuzda gercek bozaci diye boza istedimti :))

0|0
    0|0
  • Uğur böceklerini kutuya doldurup annemin gardırobuna saklamıştım. :/

0|0
    0|0
  • Markete gidip çikolatalrı kırıyodum hep :D

0|0
    0|0
  • Uslu hanımhanımcık kızdım şimdi de öyleyim :)

0|0
    0|0
  • Küçükten bir filmden özenerek pencereden atlayıp intihar etmeye kalkışmışım.

0|0
    0|0
  • bir gün markete giditmştim hatırlıyorm keklerin basına oturdum hepsini elimle bastıra bastra ezmiştm sonra ordan kaltım bir arka reyona gitmştim tekrar geldğimde orda çalışanlardan biri keklerin basındaydı beni orda gitmeden gördüki bunları senmı yaptın diyede sordu..çocuklukkk iste allah afetsin nie yapmışsam

1|0
    1|0
Yükleniyor...