Melo dansını aykırı bulanlar volkanın yaptıgı ne?

link

5 ve 6. resimler

peki bu ne kıskırtmadır

0|0
49

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Melo'nun yaptığı hareketi terbiyesizlik ahlaksızlık olarak yorumlayan adalet yanlısı takımlara soruyorum sizin bir oyuncunuz aynı hareketi yapsa ve en iyi oyuncularınızdan biri olsa acaba kötüler misini takımdan gitsin mi dersiniz yoksa savunur musunuz? Zaten savunur musunuz sorumdan önce ki şeyleri yaparsanız asıl iyi gün taraftarı sizsiniz gelip te Galatasaray'a laf atmayın

0|1
    0|0
  • Ama volkan melo gibi kıvırmamış

0|3
    2|8
  • cevabi yazicaktim ama sorundaki güncelleme üslubunu fark ettiğimde hic degmedigini fark ettim.

0|1
    1|3
    • bunlara yazmaya iten sebepler var o zaman arkadaslar egnellemicek cvbına alacak öyle usluba böyle uslub keşke kaldırılsa soru

• bu yorumumun hangi takimli olduğunu önemsemeden yazdığımı biliyorsan sorun yok.. :)

• öyle olsun :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Üslubun zaten senin karakterini ortaya çıkarmış, yazdıklarıma inkar edeceksin kabullenmeyeceksin ama. Fenerbahçe'nin 2 maç hakkı yendi mesela baroni'nin kırmızı kart olayında hakem o olayı nasıl görmüyorsa. Ben Fenerbahçe'li değilim, tarafsız buraya yorum atıyorum. Trabzonspor her sene Galatasaray'a maç vermesi, nedense Trabzon'un tek Fenerbahçe maçıdna böyle bir olay yapması çok garip değil mi :) ?

Bana gidipte Volkan'ın bu hareketini söyleme CR7 de de böyle seviniyor kimse bir şey demiyor. Daha doğrusu bu gol sevinci 1980lı yılardan beri yapılan bir şey tahrik edici bir kısmı yok sadece o anki gol heyecanından anlık bir harekettir. Melo'ya ceza verilmemesi ayrı bir şikedir. Tekrar söylüyorum ben ülkemizde böyle futbol olduğu sürece Türk takımı tutmayacağım. Yabancı bir takım tutuyorum şuan ama bana gidipte gevur musun sen deme. Senin düşüncene bakarsak Rize'li olan biri İstanbul takımı niye tutuyor ? (Fb,Gs,Bjk) Ülkemizde bu 3 büyük güçlü olduğu için herkes bunları tutuyor ama kimse kendi memleketinde ki takımı desteklemiyor, tutmuyor. Kendi memleketi ile maç yapsalar İstanbul takımını destekleyenleri biliyoruz. Neyse kısa keselim. Tff Gsyi şampiyon yapmak için her yolu deniyor 2 tane satın alınmış hakemli maçlarda bunu gördük.

Ezeli rakiplerimiz bizi avrupada desteklemiyor diyeceksen. Fenerbahçe, Arsenal'e elendiği zaman iyi oldu gruptan çıkınca bize daha çok para gelecek diye sevinen bir takımı ve taraftarlarının olduğu bir kulübü (kulüp demeye 1000 şahit ister) kim niye desteklesin ki ?

Ayrıca Gs'de Burak Yılmaz gibi emek hırsızını kim niye milli takıma alsın ki ülkemizi rezil eder bu. Vol bilmem kaç videosu çıktı artık burağın yediği emeklerden dolayı. Diğeri ise Semih Kaya o isveç maçı nedir arkadaş öyle bir hatayı küçük çocuklar bile yapmaz rakip takımda affetmedi bu pozisyonu. Şansımıza İsveç ahım şahım güçlü bir takım değil o maçı da bence tamamen şansa kazandık milli takımımız hayla iyi seviyede değil İbrahimovic formsuzdu ve 2.yarıda çıktı beli ağrıdığı için. İbra formunda olsa takımımız fark bile yerdi. Ben gs'yi kötülemiyorum milli takımda semih ile burak olmamalı. Gs'de umut bulut burağı 5 e katlar.

Birde gs olmasa milli takımımızın halini düşünemiyorum bile diyenlere cevap olsun senelerdi milli takımın kalesi Fenerbahçe'li kaleciler savunuyor. Birde Beşiktaş. Defans vs. Fb ağırlıklı. Gs'de kaçtane oyuncu alındığını gördük gerçi 2 dediğim adam nasıl alınıyorsa artık. (burak'a adam dedim pardon) kısacası senin burada laf atmaya hakkın yok, kendi takımına bak önce sahayı kasten bozduğun fotoğrafını çekiyor juveyi'de anca öyle yenebiliyorsunuz. Bizde aynı sahada oynadık diyecekseniz, siz o bozuk tarafta 15 dakika juventus 45 dakika oynadı ayrıca nasıl bir rastlantı ise juventus'un ağırlıklı oynadığı orta saha bölümü rezalet bir saha. Umarım Chelsea'ye elenirsiniz farklı bir mağlubiyet alarak. Seneye umarım yine aynı gruba düşersiniz Real Madrid ile size şöyle 10-15 tane gol atsınlarda aklınız başınıza gelsin.

0|1
    0|2
    • bosa yazmısın fbnin 2 mc hakkı yendi diyorsun hakemlerle 2 mac alırken görmüyorsun şimdi eşitlendimi yani gec chelsea real ayaklarını kendini bunlarla avutma

• milli takımın ii olmamasıda semih ve burağa bağlı değil burak mevlüt umut başka forvetimiz var mısemih her macmı hata yapıyor sen bu iki oyuncuya takmıssın fenerbahcenin nası klub oldugunu herkes biliyo sen hala gs kötüleme peşindesin takım tutmam demişşin fenerbahceli oldugunu belli ediyosun taraf tutmuyosan eşit davrancaksın

• Yine en şerefli oyuncular bizde. Yani Beşiktaş'ta. Kimsenin etlisine karışmayız, sütlüsüne karışmayız. Ne tribünleri provake ederiz, ne gol atınca köpek taklidi yapar, soktum dercesine dans ederiz. Gol attık mı vefakar tribünümüze koşar, sevinç yumağı oluruz.

0|2
    0|0
  • Kendi klubesine doğru yaptı . Seyirciye değil . Melo , Eboue ve Riera Türkiye'ye gelmiş en ahlaksız ve çirkef yabancı oyuncuların başında gelir . Savunulacak bir yanları yok . Gerçi melo güçten düştüğü zaman böyle çirkef ve ahlaksız oluyor . Oyunculukları hakkında yorum yapmaya gerek yok ama kişilik olarak gavur parasıyla 5 kuruş etmezler .

0|2
    1|5
    • ama emre kadart olamazlar değilmi eboue ve rieranın bişeyini görmedim ben melo cirkeflik yapımyo agresif a,davranıyo caner gibi yerdeki adamıtekmelemiyo emre gibi volkan gibi sövmüyo kasımpaşa neden tesislerini milli takıma vermedi

• emre gsde sorunlu değildi aynı mereilesin hayatında kırmızı görmeyip 1 ayda 2 kırmızı yemesi gibi sizin takımda karaktersizlik var rieranın ve eboue nin anca 1 tane videousunu buşlursun zaten hala kendinizi haklı cıkarmaya calısıyonuz türkiye biliyo ne oldugunuzu

• :) Holiganla futbol tartışılmaz . Riera'nın her hafta çaktırmadan birilerinin orasına burasına basması dirsek atması , ebouenin her maçta baldırının atması , sürekli ona faul yapılması , melonun öldüresiye girişlerini kabul etmeyen bir galatasaraylı futbol izlemiyor hayalinde kuruyordur . O yüzden daha fazla tartışmanın lüzmu yok . Her şey ortada zaten :) Halkın takımıyız ve şerefli ikinciliklerimizle gurur duyuyoruz .

• Çok şerefsiz insanlar var. Kendi başına gelse ağlayıp sokaklara dökülüyorlar başkalarının başına geldi mi ohh diyorlar. Kendi yürekleri yandı mı etrafa dalaşıp insanlık taslıyorlar aynı şeyi yaptıklarında ohh şimdi ne acı çekiyorlardır bee diyorlar. Bunlar kadar yavşak görmedim.

1|2
    0|3
  • Bu hareketler tabi ki yanlis ama seninde kaba tabirle soru yazman yanlis

0|1
    1|1
  • çok haklısın

1|2
    0|1
  • volkan emreden bayrağı devralmış ayı

1|1
    0|0
  • volkan'ın tahrik eden hareketlerinden, emre'nin kafa kesme işaretlerinden kimse bahsetmez zaten. varsa yoksa melo anasını satayım.

0|2
    0|0
  • bunu birtek trabzona yapmadı anlıyan anladı :D

0|1
    2|3
    • herkese yaptı yani öylemi bizim melo kendi tarfatarının önünde dans ediyodu :D

• kastım yönetimdir

Yükleniyor...