Bir arkadaşınızın açığını yakaladınız diyelim

Bunu o kişinin yüzüne vururmusunuz, yoksa bilseniz bile gizlermisiniz bildiğinizi?

Sadece soru amaçlı.

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Haketmemiş biriyse yapmam tabi arkadaşlarımı üzmem. ona yardımcı olurum elimde olursa.her fırsatta eleştiren insanlar oluyor bizzat tanıdığım artık fazla konuşmadığım biri. öyle insanlara karşı yapıyorum ne yalan söyleyeyim sıkıyor insanın canını çünkü

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Acigi kendinle alakadar kendini baglayan bir konuda ise ses etmem ancak benzer ve ustu aciklari devam ederse iyiligi icin uslubuna uygun iza ederim baskasinla alakadar ise onemine gore uyaririmama derseki hatam olunca uyar uslubunca uyaririm direk soylemekte guzel kirmadan ama gunumuzde bunu herkes kaldiramaz.

1|0
    0|0
  • Ben gereksiz yere bunu dile getirmem

Bir hatam olursa onun başka. hatası ardına gizlemem hatamı

Çıkarım olsa da çok ama çok istisnai durumlar haricinde asla bunları aklıma bile getirmem

Dün yaşanani bugün unuturum.

cut.

1|0
    0|0
  • Arkadaşım deyince, durum değişir.. Onu zor duruma düşürmek için, yüzüne vurmak ta, hiç bir şey olmamış gibi görmezden gelmek te arkadaşlığa yakışmaz.. uygun bir zamanda ve uygun bir üslupla, bilginizi paylaşır, bu konuyu telafi etmek için bir düşüncesi olup, olmadığını öğrenir, eğer varsa, sende ona önerilerde bulunabilirsin. :)

1|0
    1|0
  • Önceden sineye çekerdim alçak gözüyle bakardım.Ama şimdi direk konuşuyorum illaki geçerli bir sebebi vardır he yoksada mesafe konulur

1|0
    0|0
  • EĞER YAPTI YANIŞ BÜYÜKSE YÜZÜNE VURKİ UTANSIN BİDAHA YAPMASIN GÖRMEZLİKTEN GELİRSEN AYNI HATAYI BİDAHA DÜŞER

:)

1|0
    0|1
    • Soru amaçlı. Ama yinede cevabın için teşekkürler

• bu birazcık ilkeli olmanızla alaklaı. eğer ilişkilerinizi karsınızdakinin noksanlıkları uzerinden yapıyorsanız prblemli. yoksa karsınızdakinin noksanlıgı içinizi acıtıyorsa bu da problemli.çünkü bu seferde sizi cebelleşirsiniz.

1|0
    1|1
  • Gizlerim, eğer bu açık yalan ise kenara çeker konuşurum.

1|0
    1|1
  • yakaladığın açığın ne olduğu ve ne ya da neleri etkilediği çok önemli. hak yenmesi ise birinin gıyabında savunma yapamayacak duruma sokmak ise vb. asla göz yumulmaz. kuran böyle görüpte susanlara dilsiz şeytan der...

0|0
    0|0
  • gizlemem söylerim. adam olsun açık vermesin

1|0
    1|1
    • Olabilir, herkez farklı tepki veriyor bu konularda

• Yüzüne vurmam ama devam ederse samimiyet derecesine göre çeker bir kenara konuşrum

0|0
    0|0
  • osurduysa herkese söylerim :) :)

0|0
    3|3
  • bu hayatta kimsenin açığı yoktur sadece art niyetli totoşlar vardır. fakat önemli bişeyse ve başı dertteyse elimden gelen yardımı yapar onu o dertten kurtarırdım

0|0
    0|0
    • Bazılarının vardır ama, yüzüne söylemekte git gel yaparız.

Buarada bende son yorumunda ku gibi destek çıkarım okadar da vicdan sahibiyiz herhalde.

• hayır ama eğer bana bişey yaparsa kötü anlamda ona koz olarak kullanabilirim belki!

0|0
    0|0
    • Bence bunlar çocksu davranışlar, yüzüne anında söylemek gerekir ki etkisi kalsın.

• o açığın ne olduğuna bağlı...iyi arkadaşımsa herşeyimi paylaştığım filan kırmadan söylerim belki..hiç başıma gelmedi böyle birşey..o yüzden ne desem yalan olur şimdilik..

• hatası varsa uygun bir dille uyarırım iş ortamında iseekmeğinden olmasın diye hatasını gizlemişimdir. tabi her hatada gizlenmez

0|0
    0|0
  • Yoo umursamam

0|0
    0|0
  • onu yakın çevresine teşhir ederim toplum içinde barındırmam

0|0
    0|0
  • Yüzüne küreklen vururum.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Baskalarinin ayibinla mesgul olan hayati boyunca hep ayip yapar durur.

Herkez bir aynaya bakmali bence hickimse saf ve tam anlamiyla masum degil.

1|0
    1|0
    • Evet doğru zaten soru amaçlı sordum bu yüden, mantıklı geldi.

• Açıktan kasıt nedir ama? Yapılan bir yanlışsa, o an söylerim kırmadan ve incitmeden.

1|0
    0|0
    • Her konuda olabilir, sizide kapsayan

• zamanı gelinceye kadar gizlerim.

1|0
    1|3
  • ilk önce arayı soğuturum noldu diye gelir kesin. Ne mi oldu lan ş^refsiz böyle böyle yaptın ya adi köpek derim yazık lan defol git hayatımdan der onu pişman ederim

1|0
    1|0
    • Gerçekten tepkini bu şekil mi verirdin, sakin bir şekilde olmuyor mu

• döverim hatta :D

• seni alıcam kız sende benim gibisin yoksa ruh ikizim senmisin ? : D

• kımsenın açığını suratına vurmam.gormezden duymazdan gelırım.eğer benlık bırşeysede içten içe mesafe koyarım.

1|0
    1|0
  • Dost acı söyler, ona uygun bir şekilde söyler uyarırdım gerisi ona kalmış zaten

1|0
    1|2
  • açığavurmam,kırmak istemem

kusurları örtmede gece gibi ol denmiş..

1|0
    1|1
    • Böyle bilip de, tepki vermeyenler de var, böyle mi davranış sergilemek gerekiyor

• Geçenlerde arkadaşımla lafladık o da senin gibi tepki vermemek gerekir deyince, bu konuyu bir tartışmak istedim ks' de.

• anladım,kalp kırmamaya özen gösteririm

o açık ona zarar verecekse uyarırım

yoksa susarım

• ortada bana yapılan bir yanlış varsa acımam ağzıma geleni söylerim :(

ama açığını yakaladıysam uyarırım sonra susarım o konuyu açmam..

1|0
    1|1
  • sen latifsin di mi?

0|0
    2|1
    • Anlamadım? :S

• boşver tamam . ii geceler ~

• Boşverdim gitti de :ss tuhafıma gitti erkek ismi filan

Yükleniyor...