Trabzon bu işleri bir bıraksın artık...

yaa yok kupamızı çaldılar ki buca maçında umutun attığı gole bir bakın balık pazarlığını dinleyin yok edilen tapelere bakın tamam fener tşşvik yapmştır azizide hiç sevmem ama trabzonda aynı bkları yemiş sütten çıkma ak kaşık değil bırakın bu işleri o maç 100 kere oynansa yüzünüde fener alırdı yanlışmı?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Trabzonsporlu olaraktan takımımdan utandığım bir maç. Hayır yani senin amacın feneri yenmek değil mi evet yenmek çok güzel ee daha ne mal gibi hükmen galip ediyolar adamları. Adamlar dalga geçiyolardır sağolsunlar macı verdiler diye. Ve pozisyonlar kaçtı belki maç devam etse durum değişedebilirdi. Ulan onu geçtim bunun Kadıköy'ü var. Futbolcularımıza etmeyeceklerini bırakmayacaklar sanki. 3 senenin nefreti bıy bıy bıy. Sanki sen kurtarıcaksın takımı. Sövün ulan sövün. Gerizekalılar.

0|0
    0|0
    • sana hani bişey verilebilse 10 üzerinden 10 derler ya 10 üzerinden 10000000000 alabildiğince çok herkes senin kadar bilinçli olsa keşke

Kızlar Ne Diyor 1

• Onların sütten ak kaşık olduğunu söyleyen de zaten hırsızdır bu taraftar burada bu taşkınlığı çıkarmak yerine zamanında takımları Avrupa maçlarına çıkarken destekleseydi takım şu an daha iyi olabilirdi tabi ama onları savunacak değilim önemli olan Galatasarayımdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Trabzonun basından önce o gereksız marangoz kılıklı baskanı gitmesi gerekir bir b*ka da yaramıor ancak insanları tahrık ediyor ateşliyor kamera mıkrofon görmeyiversin baslıyor aynı seylerı söylemeye ..

Arkadas trabzonun da zamanında sampiyon oldugu yıllara bakın nasıl olmus ligde kac tne karadeniz takımı var alayı yatıyormus ee karadenız takımları gidince trabzonda bitti ve hıcbır karadenız takımıda trabzıonu sevmıyor yanıtrabzonu az da olsa severdım bu son zamanlarda gına gldı arkadas sen gidip eskişehire yenil 2011 senesın de kardesım yenseydın esk i sampiyondun nıye yenemedın zaten o sene e ite kaka 1 0 1 0 yenerek ilerlediler yani bır cacık olmaz bu takımdan

0|0
    0|0
  • çarkıcı karısı trabzon esnaf karısı trabzon kumarcı karısı trabzooooooon trabzooon trabzon :))))))

0|0
    0|1
    • o kadarda değil kardeşim bee ama bu mevzu böyle gitmez

• beni ilgilendirmez ne aziz ne dierleri ben maçıma bakarım .

• bende maçıma bakarım aynen azizle bilmemneyle işim olmaz

• adelet olmadımı anarşi başlar,volkan kendi küfür ettirmekten hoşlanan ilk insan fantazileri var galiba,bidaha gelin yine aynısı farketmez.

0|0
    0|1
    • adalet harbiden tecelli ederse o kupa sizinde olmaz kardeşim bide napsın adam gol atınca dönüp pardon seyircilermi desin allah aşkına savunma ya kadıköye siz gelince bırak nişeyler atmayoı küfür dfahi yemiyosunuz bırakın harbi ferin kupası gs oyuncalırmızı aldı peşinde koşarken küme düşüceksiniz

• sizinde işinize gelir işte 'bedavadan 3 puan almaya alışkınsınız'.

• bana demedin heralde ?

• trabzon adam olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...