Duzgun sevildiğimi hissedeceğim bir ilişki arıyorum, başka birşey yapamaz oldum, nasıl duzelicem ?

Duzgun karakterli bir insanım . İyi de bir ilişki arıyorum. Herşeyim var. Ama ilginç. Hani ne olması gerekirdi bende mi kaypaklaşmalıydım, kolaylaşmalıydım ? Cinsellik de değil aradığım sevildiğini bilmek ,hissetmek , birlikte vakit geçirebileceğin biri bu kadar. Ayrıca hoşlandığım biti de var ama sanmıyorum benden hoşlanmıyor. Hem ben kız halimle nasıl açılacağım ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• -İlgin olan kişiye açık kapılar bırak. Bu daha fazla iletişim kurmak daha fazla paylaşım yapmak Daha düşünceli daha ilgili olmak davranmak konuşmak gibi

-Ne aradığını belli etmekten çekinme. Erkek eğer ilgisi varsa bunu asla unutmaz..Eğer ilgisi varsa ve bu şartlarda uyum oluyorsa daha açık ve net olmaya çalışır

-Olacağını sanmıyorum deme. Bu kişi olmazsa nasip değil önünüze bakacağız er ya da geç olacak de.

Karamsar olma. Biseyleri kazanmak için illa iki yüzlü veya soytarı olmak gerekmez.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kadın ne istediğini biliyorsa elde etmesini de bilmeli dişiliğini kullanmalı üstüne atlamak değil

Sevdiğim kadın tipi. bu kadınlar, genel çerçevede bakıldığında; önceleri kendilerini göstermek istemezler. salağa yatarlar, karşılarındaki erkeğe öyle bir his verirler ki erkek kendisini dünyanın efendisi zanneder. böylece, farkında olmadan kadının kölesi haline gelir; zira biz erkeklerin belki de en büyük hastalığı egolarımızın tatmin edilip şişirilme ihtiyacıdır. zeki kadın bu durumu iyi anlamıştır ve konunun tüm inceliklerine hakimdir. erkeği krallar gibi yaşatır, bu kabuğun altında da çaktırmadan onu dilediğince manipüle eder.

0|0
    0|0
    • Ben hep açık olan biriyim gidip açık açık konuşsam söylesem ondan hoşlandığımı ne olur? Söylemeli mi söylememeli mi?

• hayat devam ediyor daha iyide çıkanbilir karşına ...acele etme melisin

0|0
    0|0
  • merak etme düzgün karakterli insanlar hiç bir zaman erkenden kendi istediğini kalbine gönlüne göre olan k,işiyi bulamaz, mutlaka birşey olur bir bakmılşssın TAK diye o sei bulmuş bir bakmışsın yarın evlenmişsin =)

0|0
    0|0
  • İstediğin çok masumca ve herkesin gönlünden geçen. Ben de bazen o kadar öyle hissediyorum ki, dünya bir yana diyeceğin birini arıyorsun yanında.

0|0
    0|0
  • yanlızlık çekiyosun yani al sana az önce yazdığım bir hikayemi yollayayım link cevap yazarsan cevap yazamam levelim yetmiyor

0|0
    0|0
  • Kendine göre düzgün biriyse kaçırma belli et duygularını,düzgün karakterli birini bulmak zor

0|0
    0|0
  • Namazlarini duzenli kil Kuran i Kerim oku

Insallah duzelirsin

0|0
    0|0
  • ben de senin kadar ciddiyim

0|0
    0|1
  • Hislerini kullan ;)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arama ekibini mi yollayalım

Bu işler aramakla olmaz gözelim

Nasip kısmet

0|0
    1|0
  • Ben buldumda ne oldu canım kendi elimden kaçırdım ah ah bu gönül meseleleri yokmu

0|0
    0|0
Yükleniyor...