Rahat kızları beğenen bir erkek gönül eğlendirme derdinmidir

rahat deli dolu kız tiplerini beğenen bir erkek gönül eğlendirme derdindemidir facebookta deli dolu kızların resimlerini beğeniyor çılgın poz verip öyle resim paylaşmaktan çekinmeyen kızlar bunlar buda onların resimlerini beğeniyor böyle bir erkek ne peşinde

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere tanımlama yanlış,nedenine gelince,rahat ve açık sözlü kız olmak başka bir şey,oynak kız olmak başka bir şey.Senin örnek verdiklerin,rahat kızlar değil,oynak kızlardır.Yani dişiliğini kullanarak,popülarite yapmaya çalışan,erkekleri sadece dişiliğiyle etkilemeye çalışan,aptal tiplerdir bunlar.Her erkek, oynakların peşinden gidecek diye bir şey yok,bu sorduğun sorunun yanıtıda kişiden kişiye değişir.Yanlış bir biçimde,sormuş olduğun sorunun yanıtına gelince,açık sözlü,içten,samimi ve dürüst olan rahat kızları daha doğru bulurum,sevgili olmak diye bir zorunluluk yoktur,dost ve ya arkadaşta olabilirim ve asla onunla gönül eğlendirmek gibi,bir amacım olamaz.Oynak kızlara gelince,ben bir bayanda fiziki ve biyolojik güzellikler dışında,pozitif ve karekteristik özellikler ararım,oynak kızlarda; benim aradığım özellikler olmadığı için,bana hitap etmiyorlar,ama onlara göre olan tonlarca erkek var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kendine karşı itiraf etmen biraz zor olacak ama, doğru cevabı sen vermişsin.. Yine de yargısız, infaz yapma, başka ip uçları da bulmaya çalış.. Böyle bir zaafı varsa, senin gibi, cin birisine mutlaka yakalanır . :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle...

0|0
    0|0
  • kendin vermişsin cevabı

100%99 cinsellik için

kızlar bizi begenen çok diye gururlanmayın ucuz malın alıcısı coktur

facede bir kızın fotosunu 300 kişi begenir sence bu 300 kişi ne peşinde cevabı sende biliyorsun

0|0
    0|0
  • Kesinlikle.

0|0
    0|0
  • cevabı sorunda işte :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende hep merak etmişimdir :D hadi cevap verin erkekler

0|0
    1|0