Futbol hakkinda konusan kiz icin ne dusunuyorsunuz ?

Bir kiz var ve muhabbet ediyorsunuz ilgi alaninizin futbol oldugunu dusunun kiz futbol hakkinda konusuyor sirf sizi etkilemek icin onun hakkinda ne dusunursunuz ? ya da kizlar sizce hemcinslerimiz boyle bir sey yapmali mi ?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Beni etkilemek için futboldan giriş yapmasını gülünç bulurdum. Çünkü 'sırf' beni etkilemek için çabalanmış bir hareketin güzelliği olmaz gözümde. Komik bulurum böyle şeyleri.

Futbolu ne derece bildiğini bana artistlenerek anlatacak, ve ben ona hayran mı kalacağım? Hah.

Sadece futbol değil, genel olarak karşı tarafı etkilemek için ekstra çaba harcayıp faaliyetin içine edenleri sevmem. Bunu basit insanları işi olarak görürüm. Çünkü karakterli bir kişi olsaydı, altıma girmeye çalışıp bana özelliklerini göstermeye çalışmazdı. Onlar zaten bir ğun açığa çıkardı. Özel olarak üstüne basa basa yapmanın bir manası yok.

*Her geri zekalı da benim gibi aptalca düşünmez yalnız. Bunun da altını çizeyim.

Ultra-anormalim ben.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Takim tutmuyorum hayat kisa ona vakit ayirmak istemem soruna gore ilgi alanim futbol dedim konusmasi aninda gozlerinin icine bakarim gozlugumu cikararak sozlerini pur dikkat dinlerim ve sozu bitince once emek ve gayretine tesekkur eder sonrasi kendin ol ve sunu de futbolldan anlamam ama seni bu konudada anlamak isterdim iste o zaman etkilersin beni ve kendini.

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Futbol bundan 5 sene önce erkeklere özgüydü çok az kadın vardı futbolla ilgilenen sonra bir ara erkekler futbol seven kız benim için 5 adım öndedir gibi laflar kurmaya başlayınca kadınların ilgi odağı oldu aids virüsü gibi yayıldı yani ilk başlarda yaranmak içindi şimdi sevdikleri için futbolla ilgileniyorlar.. Bence çok itici kendimde futbolla ilgilenmiyorum spor oldugunu unutuyor insanlar birbirlerini katlediyorlar cani işi

0|1
    0|0
  • Sırf beni etkilemek için konuşuyorsa bu samimiyetsizcedir. İçinde bir fanatiklik varsa benden farklı takım tutsa dahi hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • Şahsen takım tutmadığım ve futbol maçlarını izlemediğim için bana kesinlikle itici geliyor bir kızın kessen kolumu kanım bordo akar, kartalımın gagasına gurban vs demesinden. Zaten bir erkekle sadece futbol üzerinden anlaşabilceksen hiç anlaşma daha iyi (bence)...

0|0
    0|0
  • Herkezin kendi sevdiği bir spor tarzı vradır onun hakknda yorum yapar, nolacak futbolu seviyosa onun hakknda konuşur tabi.

0|0
    0|0
  • futbol muhabbeti yapan kızlara acayip oluyorum lakin platonik aşık olduğum kız yaptığında ona hayran kalıyorum çelişki :)

THE END...

0|0
    0|0
  • Oleeeeyy siyah beyazlar attı dimi biz olan falan demezse problem yok

0|0
    0|0
  • siyaset yapanınıda tanıyorum futbol konusanınıda herşeyin bir ayarı var sizinde arkasında durdugunuz bir parti ya da takım olabılır ama tutupta heryerde erkek gibi muhabbet yapmaya çalışmanız fazlasıyla itici geliyor bana. bide bilmeden konusanlar var onlar ayrı bir itici oluyor

0|0
    0|0
  • Beni etkilemek için konuşuyorsa gerek yok, çünkü bu sahtecilik. Gerçekten sevdiği için konuşuyorsa ilgi çekicidir

0|0
    0|0
  • Soyunun az olduğu kızdır tabi ileri kaçmamak maksadıyla tribünde bağırırsa usulca yanından kaçarım mesala

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenen insan boş insandır cinsiyetin önemi yok.

0|1
    0|0
  • geçen hafta elinde bira şişesi gezip hayvan gidi bağırıp maça giden kızları görünce futboldan soğudum yemin ediyorum ben sevmem ben siyaset konuşşun ekonomi konuşşun tarh konuşşun bana çok aşk meşk muhabetide yapmasın oda sıkıyor insanı

0|0
    0|0
  • Etkilenmem için zeka kırıntısı gerekli. Bu da futlbol da olan bir şey değil.

0|0
    0|0
    • Bazi kizlar var ama futbol hakkinda karinca kadar bilgisi olmayip atip tutan sacmalayan falan sirf ilgi cekmek icin

• Doğrudur, benim hiç ilgilimi çekmiyor. Aksine itici geliyor bile diyebilirim.

• cok ıtıcı gelıyo bana

0|0
    0|0
  • Futbolu sevmediğim için hele hele türkiyede, konuşmasını istemezdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben konuşuyorum da birini etkilemek için değil.

0|0
    0|0
  • futbol konusan hatun candır! :D

0|0
    0|0
  • Slm nbr gerçekten japonmusun

0|0
    0|0
    • Hayatim boyunca hep bu cumleleri duyacagim sanirim

• :D çok tatlısın boşver desinler :p

• Ahahha tesekkur ederim canim :D

Yükleniyor...