Futbol oynamak mı, yoksa seyretmek mi ? Hangisi size haz veriyor ya da futbol ' a karşımızınız ?

Futbol oynamak mı, yoksa seyretmek mi ? Hangisi size haz veriyor ya da futbol ' a karşımızınız ?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Seyretmekten çok keyif alıyorum yorum yapmak pozisyonların üzerine tartışmak gibisi yok oynamayı bilmiyorum ama zamanı gelince oynamayı da düşünüyorum zaten ki düşünmeyi geç fırsatlar ve ortam olduğu sürece kesin oynayacağım o hayatı biraz olsun ben de tatmak istiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• futbola karsı olana karsıyım jddff seyretmekte güzel ama bizzat kendim top sürmeyi daha çok seviyorum eskiden ne maçlar yapardık mahalle arkadaslarıyla :))

0|0
    0|0
  • Futbolu abartan ve paraya döken insanları hiç sevmiyorum bir takım tutarsın ve futbol oynarsın geri kalanına gerek yok diye düşünüyorum. Seyretmek benim için daha iyi.

0|0
    0|0
  • Seyretmeyi seviyorum.

0|0
    0|0
  • Seyretmek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• şu ana kadar oturup bir kez bile maç izlemişliğim yoktur, takım tutarım lakin lafta sadece, futbolu hiç sevmem lisede zorla oynardım, futbol muhabbeti kızlara acayip uyuz olurum, yine zorla bir kaç kez oyunlarını oynamışlığım vardır :)

THE END...

0|1
    0|0
  • benim için futbolun ayrı bir yeri var hatta benim için bir aşk ben hep futbolu oynayınca mutluluk duyarımm

0|0
    0|0
  • Oynamak kendimden geçiyorum saha ortasında farketmeden çok kişiye çarptım :)

0|0
    0|0
    • biz silahlarla oynuyoruz kardeşim topla değil :)

• Ya krize girdim polat burada ALLAH senide güldürsün ama şu ölümsüzlük şifresini bir vermedin

• oynamak tabi

0|0
    0|0
  • oynamak ya seyretmek de zevklı ama oynarken ayrı bı haz var baskalarının benı ızlıor olması gıbı :)

0|0
    0|0
  • fenere sokmak :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...