Siz olsanız nasıl düşünürdünüz????

4 ay önce ayrıldık ayrı illerde yaşıyoruz ve dün ortak bir arkadastan öğreniyorum ki benim bulunduğum ildeki ve her zaman gttiğimiz avm de yer bildirimi yapmış ama benden baska onu buraya bağlayan hiçbişey ve kimsesi tanıdığı falan yoktu yani çok garip geldii,ne bileyim belki boşyere evham yapıyorum ama acaba öylsine yapıyo ya da benimle ilgili canımı acıtmak için yapmış olabilir mi siz olsanız ne düşünürdünüz?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• sana iş atıyor olabilir illaki birinden duyacagını ya da bir şekilde görecegini biliyordur mesaj atman için yapmış olabilir pişman olmuştur belkide ben olsam hiç takmam giden gitmiş biten bitmiş bırak debelensin

0|0
    0|0
    • aslında bn de takmıyorum ama takıyorum galiba az da olsa yani eğer geldiyse neden geldiğini ok merak ettim bananeyse

• aslında zaten kendi ayrıldı hem de hakaretlerle yaptı bunu haksız olduğu halde,beni faceden falan da engelledi hatta ama bu yaptığına anlam veremedim,ya bana zarf atıyor ya da bir kızla görüştü vs yoksa ne işi var kii ayrıca özellikle o avm yi belirtmesi de ilginç yani hiç yapmaz normalde,insallah vicdan azabı çeker de ellerime düşer o kadar büyük sözler etti kii anlatamam size.

• gün gelir devran döner sen içini ferah tut :)

Yükleniyor...