Tatil edilen Tranzonspor-Fenerbahçe maçı hakkında federasyon nasıl karar vermeli?

sizce federasyon nasıl bir karar vermeli bence yüzde 90 3-0 tescillenecek skor.

0|0
14|41

En İyi Erkek Görüşü

• hamsi kadar beyinleri olsa yapmazlardı :))

9|11
    7|7
    • hahahah koptum yaa harika yorum :D :D

Bu arada soldier61 * fenerbahçe taraftarı en temiz taraftardı 2010 yılına kadar bir tane kötü tezahüratı yoktu galatasaraya bile ama şike olayları çıktı sizinkilerde i*nelik yaptı * yokk TFF yok UEFA hiç bir yılda 50 puanı zar zor geçen bir takım şike yılında nasıl 84 puan topladı haa?

• teşekkür ederim dostum :)

Erkekler Ne Diyor 40

• Fenerbahçe yapınca "direniş", Trabzon yapınca "terör" .. Yürüyün gidin Allah aşkına!

Ne demişti büyük hoca ŞENOL GÜNEŞ: Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar.

ZAMANINDA VERİLMESİ GEREKEN CEZALAR VERİLSEYDİ !

FENERBAHÇE YÖNETİMİ, FUTBOLCULARI ŞİKE SÜRECİNDEN SONRA YAPTIKLARI ÇİRKİN AÇIKLAMALARI YAPMASALARDI...

FENER BAHÇE TRABZON ARASINDAKİ KARŞILAŞMALARDA ŞİKEBAHÇE TARAFTARI VE OYUNCULARI ÇİRKİNLEŞMESEYDİ.

EMRE ZOKORAYA IRKÇILIK YAPMASAYDI. SELÇUK VE VOLKAN ONURUN ÜSTÜNE YÜRÜMESEYDİ. COLMANA SALDIRMASALARDI.

BU GÜNKİ MAÇTA VOLKAN GOL SEVİNCİ YAŞARKEN SOKTUKMU ŞEKLİNDE SEVİNÇ YAŞAMASAYDI VE EMENİKE YALANDAN YERE KENDİNİ YERE ATTIKTAN SONRA AYKUTA YUMRUK SALLAMASAYDI.

ALPER SERBEST VURUŞUN KULLANILMAMASI İÇİN DAKKALARCA TOPUN ÖNÜNDE DURMASAYDI.

TFF VE HÜKÜMET UYUMASAYDI.

BU GÜN BU MAÇ TATİL EDİLMEZDİ...

Yapılanları doğru bulmuyorum ama bunların buraya gelmesinin sebebi bu

6|7
    0|5
    • 1.si emre zokoraya ırkçılık yapmadı küfür ettim dedi ama ırkçı söylemde bulunmadım dedi. 2.si onur kendisi artislendi selçukla volkan uyarmaya gitti 3.colman dediğin adamı fb maclarında izlemeni tavsiye ederim nasıl çirkef bir oyuncu oldugunu o zaman görürdün

• YA HER NEYSE SIKINTI DEĞİL. NE KONUŞTUĞUNUZ YADA NE YAPTIĞINI YAPILANLAR DOĞRU DEĞİL BU Bİ GERÇEK AMA BU NOKTAYA BU İNSANLARI GETİRENLER EN AZ BU İNSANLAR KADAR SUÇLULAR

• paranız yetmedi diye şike yapmayan takım mı oldunuz .. ayrıca şike diyip duruyorsunuz bütün herşeyde bunun şike olmadığını söylyor bir şeyi 40 kere söylersen gerçek olmaz .. ayrıca hngi maçta üstünlüğünüz varda şampiyon olacaksınız . gücünüz ancak ikicilik kadar işte .. ben mi evet fenerliyim

• ben gönlüden fenerbahçe taraftari olarak şunlari söylemek istiyorum. 3-0 biz malup sayilalim. hiç önemli değil. bir maç ve sadece 3 puan. hiç bir önemi yok. tek isteğim önümüzdeki 10 yil boyunca bir daha trabzon ili sinirlari içinde hiç bir spor müsabakasi yapilamasin. bu il lekeli kabul edilsin. her maçta ayni şeyi yapiyolar. iki üç senedir bize sardilar. ilkel bir topluluk gbi hareket ediyorlar. galatasaray fenerbahçe derbilerinde olay çikmiyo mu çikiyo. peki o olaylar maçin tatil edilmesine yönelik olaylar mi? biz polis araçlarini yakmişiz. evet yaktik, bizim karşimizda maçin yapilacaği sabahtan beri bizi itip kakan bir emniyet teşkilati, tam teçhizatli TOMA lar ve kalkanli polisler vardi. şartlar eşitti. bize arkasi dönük birine 5 mt. mesafeden kaya firlatmadik. fatih terimin arabasini mi yaktik peki, musleraya tuğla mi firlattik, bariyerleri yikip sahanin içine mi girmek istedik, glatasaray bayrağini direkten indirip yirttik mi? hayir. çünkü biz de galtasaray da beşiktaş da medeniyetin nerede bitip ilkelliğin nerede başladiğini bilecek takimlariz. maçi bölmedik. maçtan sonra yapacağimizi yaptik. hiç bir futbolcu hakeme doğru koşup abi bizi öldürecekler demedi. ihraç edilsin bu takim ligden ya. gerilimi tirmandiran başkanlari yargilansin. bir daha trabzonda sporla alakali hiç bişey yapilmasin. o gece oraya gelen taraftarlar (hayvanlar) maç izlemeye gelmemişlerdi. maç sirasinda hiç bir trazonsporlu oyuncu kart görmedi, herhangi bir fenerli oyuncuyla arasinda gerginlik olmadi. o gece o taraftari gerecek hiç bir şey olmadi. o vandallar o gece oraya olay çikartmaya gelmişlerdi, hepsi tespit edilebilir görüntüler var en ağir cezalari almalarini istiyorum.

3|5
    1|1
  • Trabzon fena bir ceza alacak o kesin

1|1
    1|1
  • Büyük ihtimal hükmen ama seyircisiz de gelebilir. Trabzon taraftarı yapılacak en son işi yaptı. Şerefsizliğe karşı tahammülü yok ne yapsınlar. Sahalarında hırsız vardı...

3|5
    0|2
    • yaw he he gs çok temiz zaten

• yav geçmişi bilmeden konusuyosun 93 senesinde gs nin son macta şampiyon olması için 8 averaja ihtiyacı vardı ne tesadüf tamda deplasmanda ankaragücü gibi güçlü bir takımı 8-0 yenmişti ? sence bu normalmi şike süreci tamamen siyasi sporla alakalı değil biraz bilgin edinmek istiyorsan siyasi konuları takip et

• Hehe Galatasaray o sezon toplamda Ankaragücü'ne 11 gol attı; Beşiktaş aynı sezon toplamda Ankaragücü'ne 10 gol attı. Yani biz 1 gol fazla attık diye şikeci oldu he :) Artı avaraja ihtiyacı olanda biz değildik biz Ankaragücüne 2 atsak Beşiktaş'ın son maçında 5 atması lazımdı ;)

• Trabzonspor-Fenerbahçe maçında olay çıkmasından sonra acil olarak toplanan PFDK Meireles'e 3 maç ceza verdi

2|1
    0|2
  • maçın ilk dakikalarında trabzon taraftarı 2011 sezonunda kazandığımız ve sapını trabzonspora hediye ettiğimiz kupanın sapını volkana attılar gördünüzmü:)))

1|4
    3|4
  • en az 5 maç seyircisz saha kapatma

3-0 hükmen yenik

elleriyle şampiyon yapacaklar bizi sağolsunlar

Türkiyede iş yapamayan her eziğin yaptığı gibi laf atayımda iş yaptı sansınlar mantığıyla trabzonada yazık oluyor

1|1
    0|0
  • ya tamam keşke hiç atılmasa ama burak'a çakı attılar maç tatil edilmedi şimdi tatil edildi

adalet yok her karar fb lehine olmaya başladı yine

2|3
    0|1
    • Bu maçta da ilke nesne de sanırım kapı kolu tatil edilmedi ilk sahada topladı bir daha olursa ederim diye. Bizdekinden farklı...

• yahu burak'a çakı attı adamın kalbine gelse ölürdü.bu olaylardan çok daha ciddi bir durum.futbolcuya isabet eden çakı var ortada.burak çok şanslı yoksa gözünü kaybetmesi işten bile değildi

• Bence 3-0 hükmen Fenerbahçe galip sayılmalı. Aynı örnek Beşiktaş - Galatasaray örneği verilebilir.

Bunlara ek olarak Trabzonspor'a seyircisiz oynama ve yüksek miktarda para cezası gelmelidir. Seyircisiz oynama cezası benim dediğim gibi olmaz ama olursa çok iyi olur 5 maç seyircisiz oynama cezası veya tüm Fenerbahçe maçında seyircisiz oynama cezası gelmeli. Ben 2 si birden olsun isterim çünkü akıllanmış olurlar. Gerçi bunlar akıllanmaz kulüplerine zarar vermekten başka bir şey yaptıkları yok. Olan kulüplerine olacak yine. Trabzon zaten bu sene gidemez avrupa'ya Onur'u kaptırırlarsa zaten Trabzon ligde kalma mücadelesi verir. Zaten bu gidişle yiyeceği cezalar yüzünden kulüp iflas edebilir.

0|0
    1|0
  • fener aynısını gs yaptı diye itiraz eder fenerasyon dünden razı zaten trabzon taraftarı bir akılsız veya işin içinde başka işler var

1|2
    0|1
  • Buna benzer olaylarda daha önce hükmen kararı verilmişti

0|2
    1|2
  • federasyon derken klavyen sürçtü herhalde o feNerasyon olacaktı Burak Yılmaz Rüze maçında bildiğin yaralandı kör olma tehlikesi atlattı uyarı bile gelmedi sahaya 2-3 madde atıldı diye feNerasyonun fenerbahçe formalı hakemi işini yaptı ve maçı Trabzondan alıp fbye verdi ama mimlenen bir takım fb şike yaptığını bütün dünya biliyor hakemi almış bu sefer boşuna uğraşıyorlar feNerasyon yıllardır yaptığı gibi Galatasarayı durdurmaya çalışıyor ama herzaman ki gibi başaramayacaklar

3|1
    2|4
  • her şey ortada 3-0 fenerbahçe lehine karar verilmesi az bile.Sezon sonuna kadar seyircisiz oynama cezası verilmeli

2|2
    2|0
  • 3-0 hükmen

1|2
    0|1
  • hahaha floryada sessizlik hakim bugün dün akşam öylemiydi trabzondan koyduk her zaman ki gibi floryadan ses geldi :DD

Yazın oraya 3 puanı :D

1|2
    3|2
  • hamsiyi attım tavaya başladı oynamaya...

1|4
    3|3
  • Fenerde beyin olsa şike yapmazdı.Fener bakalım daha nası oynucak trabzonda.

3|1
    0|1
  • Artık ciddi cezalar bekliyoruz futbol kabak tadı vermeye başladı bu ülkede

1|4
    1|0
  • Kaldığı dakikadan devam.

0|1
    0|2
  • Soyunma odası koridoruna inen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacosmanoğlu, kaleci Volkan ile karşılaştı. Hacıosmanoğlu, “Golden sonra elini niye öyle edep yerine götürüp taraftarı tahrik ettin? Ayıp değil mi yaptığın?” dedi.

Fenerbahçe kalecisi Volkan, “Yürü be adam. Sen ne diyorsun? Bana taş, meşale, her şeyi attılar” diyerek sert çıktı. Bunun üzerine Başkan Hacıosmanolu, kaleci Volkan’ın üstüne yürürken araya güvenlik güçleri girdi. Ve Volkan soyunma odasına götürüldü.

bunlar oldukca asla ve asla bu bitmeyecek

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum

1|1
    0|1
  • Hükmen Fenerbahçe almalı . Bir Beşiktaş'lı olarak şahsi görüşüm budur . Yapılan büyük terbiyesizlik ve yobazlıktır .

1|1
    1|2
  • Trabzon buyuk ihtimalle maglup sayilacak en az bes alti hafta ceza alacak lakin volkanda cexa almali

2|0
    0|0
  • Taraftarın yaptiği kulube mal edilmemeli saha kapatma para cezasi verilebilir ama haksiz rekabetin yasanmamasi icin mac tatil edildigi dakikadan itibaren oynatilmali

2|0
    0|1
  • Kurtarmaz ama tabii ki 3-0 hükmen biten o maç.Mallıklarına da doymasın zalaklar...

0|1
    1|2
  • Adamlar golden sonra iyice çıldırdılar. Böyle taraftarlık mı olur ? Sen rakibine kendi evin de yenil sonra çazgırlık yap. Hükmen yenik sayılırsın. Hoş maç devam etseydi 3 ten fazla olurdu :))

2|0
    3|0
  • vereceği karar belli fb hükmen galip

0|1
    1|0
  • bence başka bir statta seyircisiz olarak oynatılması lazım ama pek ihtimal vermiyorum bu feneri kollayan federasyon olduğu için.

1|1
    0|2
  • yanlız yazmsııın fedarasyon deyil fenarasyon adamların başkanına saldırdınız ceza aldınızmı

0|3
    0|2
  • Seyircisiz..

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 14

• 3-0 olur.

Trabzonspor taraftarını kutluyorum, eli silah tutan herkes stadin cikisina gitmeli :)

3|2
    0|0
  • Seyircisiz ikinci yarıdan başlanarak oynanmalı

3|1
    1|1
  • Yakıp yiktiginiz statlari ters cevirdiginiz polis araclarini unutmadik. önce kendinize bakacaksınız, sonra eleştireceksiniz. ne kadar yapılanları doğru bulmasamda eğer adalet sağlansaydı, şikeci hırsızlar hak ettiği cezayı alsalardı bunların hiç biri olmazdı. kimse evine gelen hırsıza çiçek vermez. adaleti devlet sağlasın ki insanlar kendileri ceza kesmeye çalışmasınlar.

1|0
    0|1
  • maç sırasından görüntü :D link

1|2
    1|1
  • FB yine 3 puanın üstüne hükmen konacak. Bazı konularda doğuştan şanslılar:)

0|3
    0|0
  • bunların hepsi ayu baluğu 3-0 bizimdir oyhh

1|2
    2|3
  • Trabzon bir kere hak ettiği cezayı aldı zaten bizim için de daha kolay ve stressiz bir maç olacak bizle oynayacakları maçta seyircisiz oynanacak yenmememiz için hiç bir sebep yok Trabzon'a göre kat kat daha iyi bir takımız sadece şanssızız

0|0
    0|1
  • fenerbahçe 3-0 hükmen galibiyet sayılacak başka yolu yok bu kentte futbol oynanmaz

0|2
    3|4
  • Kurban olun sizler Trabzonspora

0|0
    0|1
  • Haksızlık yapılar bu maçta. Fener daha önce o kadar olayları oldu ama hiç 6 maç ceza almadı. Hep 3-5 aldı. Bizim taraftarımız sahaya bile inmedi. Tffye güvenimiz kalmadı.

0|0
    0|1
  • İstedikleri cezayı versinler. Hakettik.

0|1
    1|1
  • 3 puan fenerin hala şike diyonuz ya Trabzonspor kendi kendilerini yaktı çeksinler işte cezalarını

0|1
    2|0
  • fener şikeyi yapsın yapsın trabzon tepki gösterince ceza hükmen mağlup falan filan önce bir futboldan pis ellerin çeksin tüpçü ve fener sonra trabzonu yargılasınlar. Forza Anadolu :))

0|0
    0|1
  • Olayları kınıyom keşke olmasaydı trabzon kazansaydı rezil olduk dünyaya

2|0
    0|1
Yükleniyor...