Aranızda Trabzonsporun haklı veya doğru yaptığını savunanlar var mıacaba :)

Olmadığını sanıyorum bu kadar basit görüşlü olabilicek futboldan anlayan çıkmaz sanıyorum ama bakalım var mı:)

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• Trabzonsporlu olaraktan takımımdan utandığım bir maç. Hayır yani senin amacın feneri yenmek değil mi evet yenmek çok güzel ee daha ne mal gibi hükmen galip ediyolar adamları. Adamlar dalga geçiyolardır sağolsunlar macı verdiler diye. Ve pozisyonlar kaçtı belki maç devam etse durum değişedebilirdi. Ulan onu geçtim bunun Kadıköy'ü var. Futbolcularımıza etmeyeceklerini bırakmayacaklar sanki. 3 senenin nefreti bıy bıy bıy. Sanki sen kurtarıcaksın takımı.

0|1
    0|0
    • Ha eklemeyi unutmuşum. Olaylara objektif bakmak lazım.

• Hayır bir de diyorlar ki iyi yaptılar Fb de aynılarını yaptı Gs de yaptı. Ee güzel bir şey mi yapıyorlar? Sonra Trabzon taraftarı holigan,maganda diye anılırız. Önemli olan kimsenin yaptığını yapmamak zaten. İşte Gurbetçi Gençler ortalığın ... koydu.

• Aynen..

Kızlar Ne Diyor 5

• Fanatik ve eğitimsiz Trabzonsporlular desteklemiştir elbet ama bundan sonrası ciddi anlamda PFDK'ya kaldı en iyi verecekleri cezalar tarafsız sahada seyircisiz oynama cezası olmalı en az 300 km uzakta bir şehre gidip seyircisiz oynanacak maç kadar iyi bir ceza olamaz TFF biraz bunları da düşünsün

0|1
    0|0
  • Çok güzel yaptılar helal olsun.

fb taraftarı polis arabalarını devirirken taşlarken medeni mi oluyorlardı?

defol git işine teröristler sizi.

1|1
    0|0
    • Arkadaşım. Onlara ceza verilmesin denildiğini sanmıyorum ki ben her türlü olayın karşısındayım ? Futbol maçlarında futbolu kötüye çıkaracak herşeye ceza verilsin... Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş fark etmez :))) Sadece bugün yapılanlar futbol a leke düşürdü.

• çok mutluyum bedava 3 puan aldık :)

0|2
    1|1
    • Keşke böyle olmasaydı ama renktaş :)

• yoo iyi oldu hükmen galibiyet sayılmamız onları daha çok üzmüştür :)

• Onlarda üzülecek yüz olsa bu olayları yaparlarmıydı :)))))))

• Var

0|2
    0|0
  • Siddeti kınıyoruz fb 3 puan alicak keşke böyle olmasaydı:((

0|1
    1|0
    • Bencede :)) maçı katletmeselerdide gerekiyorsa berabere bitseydi futbola leke sürüyorlar :)

• Ok.

• Ok :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Fenerliler herhalde Trabzonspor taraftarına minnettardır ne güzel her sene gelip ellerini kollarını salla sallaya yeniyorlar bugünde 50 dakika top oynayıp daha terlemeden bir deplasman maçında 3 puanı alıp gittiler

1|3
    0|0
    • Eee o kadar destek çıktınız maç öncesi maç sırası sosyal medya olsun başka yerde olsun. Biraz ders verseydiniz çirkeflik yapmayın sonunda rezil olursunzu diye :)

• Annesi öldü diyemi ağladı?Biz olaylara basit bakmıyoruz ama senin basit bir insan olduğunu düşünüyorum

• :))) Allah var güldürdün :))) Ziegler orda galatasaray için mi ağladı sanıyorsun galatasaray yüzünden mi ağladı sanıyorsun :) Allahın zavallıları herşeyi kendinize biçiyorsunuz :) Abd saddamı galatasaray için öldürmüş doğrumu yoksa :))))))

• hiçbir zaman bu tür olayları desteklemem ben ama bu olayların bir başlangıcı vardır. şenol guneşin çok guzel bir sözü var " adeletin olmadıgı yerde anarşi başlar" trabzonda yasananların cok daha fazlasını fener bahce yaptı ceza almadı. şike yaptı ğını uefa fifa cas mahkeme onayladı tff hala korumaya devam etti. aleylerine cıkan her turlu hakem hatası aylarca konusulurken diğer takımların ugradıgı haksızlıklar gözardı edildi. başbakan muhalafet partileri tff mhk hepsi fenerbahcenin avukatlıgına soytundu adeta kurtarmak ıcın ellerınden gelenı yaptılar. ntv beyaz tv dogan medyası hepsi fb tv gibi çalıştı. çalışmayada devam ediyorlar.

şuana kadar olan olaylar bu ve bunun gibi olayların tetikleyicisi olmuştur. onur formasını öptü medya basbas bagırdı tahrık var diye. melo formasını gösterdı rıdvan dılmen sanamı kalmıs galatasaraylılık dıyo, bugun ise yayını yarıda kesiyo, futbolun artık sahada oynanamadıgını herkes bılıyo, rıdvan dılmenden baska ıkı uc ayda bır basbakan ıle gorusen baska bır haber yorumcusu var mı?

trabzonlu olmayan anlayamaz futbol sevdasını. sen bılmezsın mahalledekı cocukların hepsinin ayaklarında kara lastik ayakkabı, sırtında 5-10 sezon öncesinin trabzonspor forması ile hepsinin aynı futbolcu olup lastik top peşinde koştugunu. hepininz rastlarsınız babası bisiklet alır galatasaraylı olur amcası telefon hedıye eder besiktaşlı olur iddayı kaybedip fenerli olur. ama trabzonda bu yok işte. yedisinden yetmişine hepsi trabzonsporludur. fanatık olur ya da olmaz sordugunda trabzonsporluyum der.

böyle insanların bu kadar haksızlıklara adaletsızlıklere karşı bu çıkışı çok görülmemeli bence, keşke bunlar yaşanmasa yensekte yenılsekte adam gıbı macımızı ızlesek stres atsak hersey guzel olsa ama malesef tff nin mhk nın siyasetin bu tutumu olduktan sonra çook daha boyle olaylar olacaktır.

0|1
    0|0
    • Futbolu o halde bırakalım ringe çevirelim ? Sizin bu zihniyetiniz yüzünden her maça kadını kızı korka korka gidiyor çoluğu çocuğu ile çoğu aile stadlara gidemiyor. Futbolda varsa adaletsizlik mahkemeler var onlarda olmazsa bir üst mahkemeler var. Şiddet ile çözmeye kalkarsan hükmen mağlup olur oturursun .

• Senin gibi düşünenler yüzünden futbol bu halde kardeşim kusura bakma ama.

• futbol, para için adaletten vazgecenler yuzunden boyle. adil olsalardı bugun bu durum olmayacaktı. dun yasananlar holıganlık değil bir protestoydu. eğer bu adamların cıkarları olmasaydı aziz ikide bir likten cekilirim die tehdit etmezdi. adamları ıcerden cıkarmak ıcın yasayı degıstırmeye calısmazlardı. olanlar hoş değil elbet. ama olayları bu raddeye getirenler tüpçü başbakan ve yavşak medya

• Sanırım kimse futbol terörünü savunmaz .

Her ne kadar rakip takım olursa olsun o futbolcularda insan onlarında aileleri çocukları çombakları var senin attığın o koca taş o adamın kafasına gelse belkide katil olacaksın o adamın çoluğu çocuğu yetim kalacak .

Spor dostluktur ülkemizde neden düşmalığa çevrilir anlamıyorum .

0|1
    0|0
    • Savunacak kadar basit görüşlü zihniyetlerimizde var mıkardeşim aramızda bunu öğrenmiş olduk :) Ortada bir dava varsa bunu mahkemede çözün futbol konusunda itirazınız varsa bunu futbolunuz ile çözün :) baktınız olmuyor mu susun oturun :)

• Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar. Her yerde bu böyledir. Keşke azizi yaksalardı oyuncuların suçu yok... / Volkan hariç...

2|1
    0|1
    • Al işte bir futbol bilgisinden yoksun taraftar daha .Aziz Yıldırım tekrar yargı istiyor suçu olsa tekrar yargı istemez zaten buradan ayıkmanız lazım oynanan oyunları gün üstüne çıkaracağından önünü kapatıyorlar :) ama siz bunları anlamazsınız.

• Ümit ile Fenerbahçe yöneticisinin tel görüşmeleri bile var şuraya gel şöyle böyle neler var neler çoğunu unuttum eskiden okumuştum. Ki bunların ses kaydı var basına dağıtılmıyor sadece yazılı okuyorsun inanmıyorsun..

• Onlara inandığına inanamıyorum :)

• helal olsun Trabzon taraftarına en azından boş işler için değil hakları için yaptılar link

Ersun Yanaldanda görülüyorki g*t korkusu başa bela :D

0|1
    0|0
  • Trabzon haklı haksız şike yapıldı yapılmadı bunların hepsi parelel devletin işleri veya değil onu bilmiyorum ama Trabzon'lular şike konusunda haklı olsa bile bu onlara bugün yaşananları yapma hakkını vermez.

1|1
    0|1
    • Helal sana kardeşim :)

• peki ligin ilk yarısında sükrü saraç oğlunda oynanan maçı tam 90 dk izledin mi? bu yapılanlardan farklı hiç bişi yoktu taraftar tarafından. Tek eksik maçta oynamayan Seelçuk'un onurun üzerne yürümesi, volkanın gelip onuru tokatlaması, emrenin zzokoraya ırkçılık yapması, canerin mustafa yumluya sövmesi, colmana kasti tekme atması

peki o maçta hakem veya tff ne yaptı? sölim hiç bir şey herzamanki gibi

• Kardeşim sen izlediğin şekilde değil yorumlamak istediğin şekilde izlemişsin. :) otur 1 daha izle derim.

• Ne demişti büyük hoca ŞENOL GÜNEŞ: Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar.

2|1
    0|2
    • Şenol hocaya birşey demem olmaz o onun bileceği ve görüşüdür. Fakat şunuda unutma ki bu bir futbol. Futbol maçını siyaset girmez giriyorsa o futbol keyif vermez :) Sen sen ol yanlış bilgiyi savunma kardeşim.

• bu şekilde ders verilmez çok büyük yanlış yaptılar,evindeki maçlarda sezonu kapattılar

0|1
    0|0
  • Herkesin kendince doğruları var.

0|1
    0|0
    • Kardeşim bu yaptıkları hiç bir şekilde doğru sayılamaz. Onların bir derdi varsa Fenerbahçe 2011 yılında şike yaptı diye savunuyorlarsa bu maçı hakları emekleri ile 3 puan alarak tamamlayıp sonra konuşmaları gerekiyordu . Bu şekilde sahayı karıştırarak ancak ve ancak haksız olduklarını gösterdiler. Fenerbahçe kendi sahasında bu şekilde ortalık karıştırdımı ? Çünkü haklı olan fenerbahçe neden kendini zor duruma soksun ki ? Bunlar baskı ile olaylar ile birşeyleri kabullendirmeye çalışıyorlar:)

• ben varım bunu heryerdede söylerim.adaletin bittiği yerde anarşi başlar.

0|1
    0|0
    • Sizin gibi zavallılara acıorum desem yeridir :)

• Ben diyorum ya yaptı ise tek fener yapmadı ? : ) Hani tek fenerbahçe şike yapmış gibi şike ci diyorsunuz. Futbolundan tut basketboluna kadar . Elindeki kadro maçı zaten kazanmaya yetecek şekilde :) neden maç satın alsın ki ? o yıl trabzon o kadar puanı nasıl topladı aç bak tek tek maçlarına hakem hatalarına :) attıkları goldeki hatalara :) sözde hatalara ama :) hani fenerbahçenin üstüne gitmelerinin sebebini bilmiyor olamazsın... :) Ama neyse dediğim gibi otur hepsini izle araştır sonra konuşalı

• 2003-2004 yılından berı ızlemedıgım tek bır macı yok.o yıl fb-ts macında edunun 2 mt ofsaytta oldup attı golle bızım sampıyonluktan ettıgı golude bılırım.yapılan hatalarıda.son haftadakı fb sıvas macındakı 4-2lık sonucuda bılırım.kalecının yedıgı goller.mecnunun acıklamaları.ıbrahım akının fb den aldıgı tesvık prımı ve nıcelerı.gs-bjk macında bınlerce kısının sahaya gırmesı 3 mac.bızım seytan taslamamız 6 mac ceza :D sımdı bana fenerbahce korunuyor deme.sızın yuzunuzden mıllı takım ceza alacak.

• doğru yaptı haketti fener ama yanlış yaptı kg yok oynamıştım :D

0|1
    0|0
    • Kardeşim bu futbol maçı söyleyecek sözü olan sahada maçını kazanır. :) Böyle çirkeflik yaparak birşey yapamazlar ancak sahalarını kapattırır seyircisiz oynarlar :))) ... Ha bu arada yarın oynanmazsa öğlen. Sen git kuponunu bayiiye ver sana yatırdığın ücreti ödeyecektir :) 24 saat içinde devam etmezse maç oran 1.00 ile çarpılır :)

• çarpsınlar 1 le boşver oran iyiydi ama kg yok biterdi maç :D adamlar bu kadar kini boşuna beslememiş ortam oluşunca böyle olaylar gerçekleşiyo alışın yani ilk defa olmuyo

• Ne para Ne şike Nasıl koydu Emenike:)))

0|1
    1|1
  • sahayı mahvettiler :))

0|1
    0|0
  • Aynen yanliş ve haksızdı tıpkı 2011 yılında calınınan sampiyonluğu gibi

2|1
    0|2
    • Çalınan şampiyonluk mu şaka mısınız :)

Yükleniyor...