Trabzonspor Fenerbahçe maçı iptal edildi, yorumlar?

Evet beyler maç iptal edildi falan ne düşünüyorsunuz :D

• Fener zaten alırdı
    60% (3)58% (7)59% (10)Oy Ver
  • Ts zaten alırdı
    40% (2)42% (5)41% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
FENERLİLER CANIMSINIZ <3

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Maç half-life a döndü. Kale direği=elektrik silahı. Sopa=levye. Kapı kolu=el bombası. Meşale=zombi böcek..

asdasgdg

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hükmen tescillenir

1|0
    0|0
  • belliydi fenerin üstünlüğü ele alacağı çünkü Trabzon çok duygusal bakıyordu maça

1|1
    0|0
  • Burak Yılmaz Rize maçında bildiğin yaralandı kör olma tehlikesi atlattı uyarı bile gelmedi sahaya 2-3 madde atıldı diye feNerasyonun fenerbahçe formalı hakemi işini yaptı ve maçı Trabzondan alıp fbye verdi ama mimlenen bir takım fb şike yaptığını bütün dünya biliyor hakemi almış bu sefer boşuna uğraşıyorlar feNerasyon yıllardır yaptığı gibi Galatasarayı durdurmaya çalışıyor ama herzaman ki gibi başaramayacaklar

0|0
    1|0
  • mac devam etmez 3-0 fenerbahce elehne sonuclanr cunku ondeydı trabzonsporda artk braksn bunları yoetclerı ıstfa etsn sehrn takımına yazk edıorlar taraftar da zaten tek sozle gaza gelıor kendı canları yanıyor

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Söyleyecek söz bulamıyorum.

1|0
    0|0
  • maç seyretmeye gidilmemiş bu çok açık

1|0
    0|0
  • Maç yeniden oynanmaz FB lehine 3-0 tescil edilir.

1|0
    0|0
  • KAZANAN FENERBAHÇE KAYBEDEN TRABDON :d

1|0
    0|0
  • Büyük bir ihtimal maç tekrar edilmez fenerbahçe 3-0 galip iptal olmasaydıda galipti ama olsun

1|0
    0|0
  • birkaç aptal taraftar yüzünden futbol zevki kalmadı bu ülkede artıkk : (( ;)

1|0
    0|0
    • helalsin kardeş

• eklesene beni kızzzzz ;)

:D vallaha merak ettim seni yaaaa ;)

• ulan klasik fenerli kız sana hemen canım dedi ya asıl anasını satim hemen ekle beni dürt beni töbe töbe :)

• ben zaten biliyordum hamsideki beyin kadar akıl yok :D

1|0
    1|0
  • Bananeee ben galatasaraylıyım

1|0
    0|0
  • Başka bir şehir de kaldığı yerden devam edecek olan maç.

0|0
    0|0
  • fenerbahçe hertürlü yine basardı fakat o değilde iddaa da fenerbahçeye banko oynamıştım bankom gitti :((( oran büyük ihtimalle 1 sayılacak ah ulan trabzon bozuntusu yine yaptın yapacağını men etsinler abi futboldan bu çapulingleri :)))

0|0
    1|0
    • Türkiyede Futbol oynanmaz kısaca

• Olay cıkacak demiştim :D

0|0
    1|0
  • ts zaten alırdı

0|0
    0|0
  • ts alabilirdi zaten

0|0
    0|0
  • Düşüncem; bu maça odaklı bakmamak lazım bu olayların yasanmasını tetikliyen durumlar üzerinde eğilmek gerekir ve şu çıkarıma ulaşilabilir 2011 yılında trabzonun şampiyonluğu bu fener takımı tarafından çalındığı zaten tesçillendi, dolayısyla trabzonun hakkı gasp edildiği için taratarları arasında büyük bir infial yarattiğı ve neticesinde bu taraftar bu durum karşısında sağduyusunun korunmasının oldukça zor olduğu akibinde feneri zikebileceği durumu doğuracağı kaçınılmaz olacağı hesaplanmalıydı nokta

0|0
    0|0
  • Yarın öğlen maç oynanmazsa 3-0 Fenerbahçe hükmen galip sayılıcak. Gerçi belki o 3 değilde devam etseydi 4-0 olabilirdi ama :) olsun 3-0'da iyi bir netice.

0|0
    1|0
    • helaal :D

• Şimdi o değilde benim merak ettiğim bir nokta daha var. Galatasaraylılar trabzonlulara destek çıkıyordu diğer takımlarda. Hatta bazı hakemlerde... Şimdi bu 3-0 hükmen galip olmamız hangisine hediye olacak :)))

Kızlar Ne Diyor 5

• Trabzonsporlu olaraktan takımımdan utandığım bir maç. Hayır yani senin amacın feneri yenmek değil mi evet yenmek çok güzel ee daha ne mal gibi hükmen galip ediyolar adamları. Adamlar dalga geçiyolardır sağolsunlar macı verdiler diye. Ve pozisyonlar kaçtı belki maç devam etse durum değişedebilirdi. Ulan onu geçtim bunun Kadıköy'ü var. Futbolcularımıza etmeyeceklerini bırakmayacaklar sanki. 3 senenin nefreti bıy bıy bıy. Sanki sen kurtarıcaksın takımı. Sövün ulan sövün. Gerizekalılar.

1|0
    0|0
  • Maç devam etse bence Trabzon'un kazanması muhtemeldi ama buna izin vermeyen de başkalarının ekmeğine yağ sürende yine kendileri oldu geçmiş olsun bundan sonra biz işimize bakmalıyız aslolan Galatasaray'dır

0|0
    1|0
  • iyi olmuş puan farkı hala 6 :)

1|0
    0|1
  • A: Fener zaten alırdı

0|0
    0|0
  • Trabzonu destekliyoruz herzaman kardeş takım <3

1|1
    1|5
    • Şiddete karşıyım sadece gönlüm trabzonun kazanmasını istiyordu şiddeti kınarım

Yükleniyor...