Hakkınızı arar mısınız ? Sessiz mi kalırsınız ?

Benim arkadaşlarım şans mıdır nedir hep kabullenen tipler. bir yerde haksızlığa uğrasa neyse boşver diyen kişiler.Ama ben duramıyorum illa gidip lafımı koyuyorum.

Bir gün netten sipariş verdim. Netteki fiyatından daha fazla para aldılar. Dedim nette böyle yazmıyordu adam da bunun fiyatı bu yapacağım bir şey yok dedi. Patronunun numarasını ver dedim. Verdi. Arkadaşlarım boşver ya nolcak dediler.Bunu diyenlerden birisi de hukuk okuyo yani ondan da bir pok olmazmış :D Ben daha çok sinir oldum. Telefonda başladım patronuna kızmaya. Siteye şikayet edicem dedim adam da özür dileriz ben paranın üstünü getiriyorum dedi.Biraz da iş sıkıntılarından bahsetti :D Sonra bizzat kendi geldi parayı vermeye. Kapıda da özür diledi o elemanı da işten çıkarmayı düşünüyoruz zaten ama adam bulamıyoruz dedi bişiler söyledi sonra gitti.

Siz böyle durumlarda sessiz mi kalırsınız arkadaşlarım gibi ? Yoksa hakkınızı alır mısınız ?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• hak hukuk derim ne hakkımı yediririm ne hakkını yediririm.. 0 tahammül ben de.. de o nasıl patronmuş öyle kapılara gitmeler falanlar filanlar..

0|0
    0|0
    • Sana insan haksızlık yapmaya korkar zaten :D Ben de şaşırdım ama beni merak etti herhalde :D Çünkü ben söylendikçe o da mağdur olduklarından bahsetti. İşçilerden girdi olaya tarlalarının bile para etmediğinden çıktı :D Geldiğinde de parayı fazla verdi ben de fazlalığı geri verdim. Şimdi sana daha açıklayıcı konuşmak isterdim ama nerede yaşadığımı insanların bilmemesi gerek sdlfkjdsf

• htrlıyorum o sözü şu fettan hatun demişti..

• Evet aynen. Seni üç günde tavlayacak olan dkfjsdsdfj

Erkekler Ne Diyor 6

• Hakkımı kendime teslim ederim.

Başkasının hakkımı teslim ya da kabul etmesi benim için önemli değil.

0|0
    0|1
  • her zaman yapım gereği sessiz kalırım hakkımı arayamam...

THE END...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hakkımı ararım ve haksızlığa gelmem

0|0
    0|0
  • avıkat olacak kardeşim ilerde o arar benim yerime -.- ehe

0|0
    0|0
  • aramam boşver ya uğraşamam bende

0|0
    0|0
    • Sizin gibiler olmasa insanlar yaptıkları hizmette çok daha başarılı olur bunu biliyorsunuz dimi ?

• Şikayet edebilirsin. Kaba kuvvet uygula demedim.

• şikayetle filanda uğraşamam adalet arama burada mahkemelerdede sürünemem sen hakkını ara ben gerekli konularda kendim hallederim zaten önemsiz ufak defek şeylerdede sıkıntı yapmam yani hayat geçmez öyle

• kendi tarafına Hak aramak kolaydır...mühim olan adil olabilmek.

''laf koymak''kelamı bir hanıma yakışan bir kelime değil

hem ''laf''ile konuşmayı adet edinmeyin ya söz edin ya da susmayı bilin

bu daha güzel BENCE

0|0
    0|0
    • Bir erkeğe mi yakışır ? Bir de adil olmaktan bahsediyorsun. Önce kendinle çelişme sonra bana cevap at.

• imla ile bukadar olabiliyor..yinede ilginize teşekkür ederim iyigeceler.

Kızlar Ne Diyor 8

• Sonuna kadar alırım

0|0
    0|0
  • Haksızlığa çığlığım büyüktür fakat herkesi affedebilirim kendimi asla

0|0
    0|0
  • Ben hakkımı ararım. Arkadaşlarımın hakkını bile aradığım olmuştur. Bilmiyorum haksızlığa hiç gelemem sevmiyorum böyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • çok dogru yapmıssın 10 krs bıle olsa senden alıyo ondan alıyo adam zengin oluyo.

o durumda bende hakkımı arardım.

0|0
    0|0
  • O kadar çok haksızlık ve pürüzler var ki gündelik hayatta insanlarla kavga etmeye başladım artık. Çöp atanı, sigarasıyla rahatsızlık vereni.. Boşveriyorum ben de bazen.

0|0
    0|0
  • evet ararım kükrerim

0|0
    0|0
  • haksızlıga uğradığım zaman sessiz kalamıyorum ama çokta kıyamet koparamıyorum orta derecede işte:)

0|0
    0|0
  • Haksızlığa gelemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...