Trabzonspor-Fenerbahçe maçı neden iptal edildi?

Yine mi dış mihraklar...

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Volkanin formasi yandi yaa.

0|1
    0|0
  • Trabzonsporlu olaraktan takımımdan utandığım bir maç. Hayır yani senin amacın feneri yenmek değil mi evet yenmek çok güzel ee daha ne mal gibi hükmen galip ediyolar adamları. Adamlar dalga geçiyolardır sağolsunlar macı verdiler diye. Ve 2 tane pozisyon kaçtı belki maç devam etse durum değişedebilirdi. Ulan onu geçtim bunun Kadıköy'ü var. Futbolcularımıza etmeyeceklerini bırakmayacaklar sanki. 3 senenin nefreti bıy bıy bıy. Sanki sen kurtarıcaksın takımı. Sövün ulan valla sövün takıma.

0|2
    0|0
  • 0-1 yerine 0-3 olmasını istedi taraftar.teşekkür trabzonspor taraftarına.

0|1
    1|0
  • Maç biraz daha devam etse Volkan'ın kızına küfür etmeleri yanında onun bir tarafına da direk sokacaklardı o kadar ciddiye bindi iş

0|1
    0|0
  • pislik herifler mahvettiler maçı ya.

onlar kolbastı oynasalar ya sadece futboldan spordan ne anlarlar ya.^^

(biraz dışladım ama kussra bakmayın artık..)

1|1
    0|0
  • Adamlar anladılar yenilecekler, bari olay çıkartalım da maçı tatil ettiler ondan yenildik yoksa alırdık maçı desinler diye :))

0|1
    0|1
  • alt yazıda okudum trabzonsporlular tarafından sahaya atılan maddeler yüzünden hakem tarafından iptal edilmiş

0|1
    0|0
  • sen sor diye :D

0|1
    0|0
  • Bunlar hep Amerika nin oyunlari

0|1
    0|0
  • essegin ziki yüzündeeeen :):):):):):))))))

0|3
    2|1
  • Trabzonspor taraftarının saçma sapan hareketleri yüzünden, bir Trabzonsporlu olarak utanıyorum ya ,

1|1
    0|0
  • Kesin mason siyonist kemalistler yaptı

0|2
    1|1
  • Hep bunlar ABD nin işi :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yok böyle bi' pis taraftar ya..

Cidden utanıyorum böyle taraftarların Türk olmasına..

1|2
    1|0
    • Edit = Bi'de çıkarlar "kupamızı verin" diye ağlarlar, bunlara verecek çok güzel bi' kupam var benim ama nse..

• Bunlar kendilerine bağladılar hortumu kendilerine bağladılar

• Hamsiler tavaya konunca yerinde duramadı

1|1
    0|0
  • trabzonda hamsi,mısır ekmegi ,tereyağ kıtlıgı yaşasa hacıosman kirli futbol yzünden bu ürünlerde kıtlık cekiyoruz diyecek ..gs kadikoyde şampiyon oldu bir taş gitimi kafalarına ? o degilde o boruyu g*tlerindemi soktular stada

0|1
    0|0
    • Kendilerine bağladılar hortumu bunlar

• olan her zamanki gibi futbol izleyicisine oldu hangi takımı tutarsa tutsun fark etmez en iyisi taraftar almıycaksın maclara. ya birisine birşey olsa ister fb li ister ts li oyuncu ya da taraftara o zaman dünyanın kupalarını getirsen fayda etmez

• herşey emre belözoğlu denilen haysiyetsizin yüzünden :)

0|1
    0|0
  • Çok belliydi ki zaten :D Trabzon yönetiminin başarısızlığından ötürü tamamen .

0|1
    0|0
  • Hamsi beyinliler yüzünden..

0|1
    0|0
  • Hocanın evlerine ateşler salsın diye dua ettiği yer avni aker galiba dua gayet başarılı olmuş :))

0|1
    0|0
  • neden olacak taraftar kızdı sorun cıkardı.bırde mactan once bz olay ıstemıyorsz dıoyr taraftar :(

0|1
    0|0
  • Galatasarayın yüzünden

0|1
    0|0
  • idda lobisinin işidir.:)

yüce Allahım bu akp hükümetinin sandığa gömüldüğünü görmeyi nasip etsin bizlere.adamlar her konuda kendilerini haklı çıkartmazlarmı.deli oluyorum valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...